Колко Ви е сметката за ток на месец?

  • 1 141 043
  • 13 566
# 12 480
Не съм сигурна,че като се изключва климатика е по икономичен.
Виж целия пост
# 12 481
Така е, но за домове, които са студени. Защото като изстинат трябва повече енергия, за първоначалното затопляне. Но в много топъл, тя писа, че миналата година са карали почти без, явно е доста топъл, такова затопляне не се налага, затова и е по-изгодно да се спира. Колкото и малко да харчи, все пак харчи.

Всъщност, Мира, сградата да не би да е топлофицирана?
По колко часа горе долу работи климатик тази зима януари примерно?
Виж целия пост
# 12 482
Последната сметка в стария апартамент 92-93 лв, за новия след ден се нанасяме и трябва да я платя на каса, още не знам колко ще е там, но във всеки случай с ТЕЦ ще е доста по-малка (вече бойлерът няма да работи по 16-20 часа в денонощие). Остава готвене, хладилник, пералня, тв (1брой).
Виж целия пост
# 12 483
Мисля, че по-икономично идва, ако климатика не се спира. С нашия така процедирахме тази година - беше си пуснат на определени градуси, дори и като сме на работа.
Иначе се готви вкъщи, няма как. Пусна ли фурната и става топло. Жилището ни е стандартно двустайно и не е топлофицирана сградата. Като казах, че предната зимата се е случвало да ни бъде топло и без климатик имах предвид не топло чак да се разхождаме по шорти и тениска. Просто не сме толкова зиморничави. Все пак и температурите бяха по-нормални, тази беше трагедия.
Виж целия пост
# 12 484
Ние все още нямаме излязла сметка!  #Cussing out
Иначе до 30ти трябва да сме платили... Енерго-про са идиоти... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12 485
Как така...нашата излезе къмто 14ти...
Виж целия пост
# 12 486
Ние все още нямаме излязла сметка!  #Cussing out
Иначе до 30ти трябва да сме платили... Енерго-про са идиоти... Rolling Eyes
Същата схема е и с ЕВН.
Виж целия пост
# 12 487
Как така...нашата излезе къмто 14ти...
Ха, де! Когато писа в темата, влязох да проверя. Нищо нямаше, но си помислих, че ги качват поетапно и до ден ще качат и нашата... Еми дано утре вече имаме излязла сметка, че да си наредя разходите. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12 488
Срокът за плащане на ЕВН е до 10 дни след излизане на фактурата. Моята излиза на 25-ти, плащам до 5-ти + 10 дни гратисен перид до изключване. Ако не платя да 15-ти, ме режат.
Виж целия пост
# 12 489
32.69 лв.
Топла вода - ТЕЦ (53.70 лв).
Виж целия пост
# 12 490
Момичета, оня ден влизах в сайта на Енергопро да си проверя сметките. На стария апартамент няма проблем, но за новия не ми дава нищо - нито кога засичат, нито сума за плащане, нито срок, нищо newsm78??? А партидата е прехвърлена още на 25-ти май. Някой сблъсквал ли се е с това?
Виж целия пост
# 12 491
Попитай съседите коя е крайната дата за плащане. Възможно е,ако крайния срок за плащане е 10-то число, още да не е излязла сметката. Peace
Виж целия пост
# 12 492
Как така...нашата излезе къмто 14ти...
Ха, де! Когато писа в темата, влязох да проверя. Нищо нямаше, но си помислих, че ги качват поетапно и до ден ще качат и нашата... Еми дано утре вече имаме излязла сметка, че да си наредя разходите. Rolling Eyes
Какво стана...имаш ли сметка вече?
Виж целия пост
# 12 493
Нашата сметка е 66,05, със срок за плащане 10.07.
Всичко е на ток, дори суших череши и подправки.
Виж целия пост
# 12 494
Как така...нашата излезе къмто 14ти...
Ха, де! Когато писа в темата, влязох да проверя. Нищо нямаше, но си помислих, че ги качват поетапно и до ден ще качат и нашата... Еми дано утре вече имаме излязла сметка, че да си наредя разходите. Rolling Eyes
Какво стана...имаш ли сметка вече?
От сайта току що:
"Информацията е актуална към 21.06.2017 г.
Няма резултати от търсенето."

 Tired
Днес ще се опитам да стигна до каса за плащане, да видя дали при тях има информация. Абослютно идотска ситуация!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия