Колко Ви е сметката за ток на месец?

  • 1 141 029
  • 13 566
# 360
Ще се поинтересувам - така и така утре ще плащам сметките. И ще пиша.
Виж целия пост
# 361
Бойлер имаш ли?
Каква ти е готварската печка?
viliko, готвя на газ. Уредите са ми нови, на по 2-3 години. Пералнята ми е също нова. Бойлера не го изключвам, но и той е нов.
Единственото, което ме посъветваха е да търся техник, който да търсел някаква обтечка по кабелите. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 362
602 лева за 3 месеца,но ние изцяло сме на ток,климатик,който нон стоп работи,печки,пералня,хладилници,компютри.
А това са  най студените месеци от 15 ноември до 15 февруари,не е малко,ама бива,не сме стояли на студено изобщо.
Виж целия пост
# 363

 За мен е невъзможно да плащам 200лв месечно, при положение, че готвя на ток и се отоплявам на дърва и въглища.

И на мен при това положение ми се вижда много и ненормално,има някакъв проблем определено,вярно провери дали няма изтичане на ток някъде Shocked
Виж целия пост
# 364
Нашата сметка за ток е 217 лева и стотинки някакви,ползвам маслен радиатор за отопление ,но го включвам само когато сме си в къщи....,телевизор,пералня, бойлер,готварска печка ,лампи и компютър.През лятото средно -70 лева.
Виж целия пост
# 365
При положение ,че са монополисти и 1000 лева да ни кажат ще си ги платим като попове .Нито на фактурата за тока ,нито за водата за тпарно, нищо не се разбира.Незнам за вас ,но аз на тези писаници нищо не разбирам .За това ссе отказвам да чета и само сумата долу поглеждам и да се възмущавам все тая.Ве едно на разпечатката за телефона да се сетиш кога си звънал при положение, че е било преди месец
Виж целия пост
# 366
Мамицата им крадлива.
Виж целия пост
# 367
И не стига, че крадат, ами из Чехия тръгнали с по-ячки служители да си събират дълговете. По-велики от държавата тия ooooh!Дали и тук да не ги чакаме скоро? newsm78
 Ето, четете
Виж целия пост
# 368
При нас на етажа таблото с електромерите е заключено и съседа ми каза,че ключ имат само служителите на ЧЕЗ,но съседите от останалите три етажа имат достъп до електромерите си.... newsm78
Възможно ли е това,при вас как е?
Виж целия пост
# 369
Не трябва ли да има ключ в домоуправителя?

А сега какви готини, нереални сметки са дошли на полвин народ.....
С енергото трябва да се воюва. Това си е хищна борба на живот и смърт.
Виж целия пост
# 370
И не стига, че крадат, ами из Чехия тръгнали с по-ячки служители да си събират дълговете. По-велики от държавата тия ooooh!Дали и тук да не ги чакаме скоро? newsm78
 Ето, четете
На тези командоси стиска ли им да влязат в циганските квартали Mr. Green
Виж целия пост
# 371
Преди малко получих отговор по електронната поща от ЧЕЗ,че за да имам достъп до таблото с електромера,трябва да подам молба с името на титуляра или да посоча ИТМ номер и телефон за връзка за да ми осигурят достъп.Как стоят нещата в действителност пак не разбрах,защото това което виждам е различно..... Rolling Eyes
Домоуправителя казва ,че няма ключ,всички съседи от другите етажи твърдят,че на всеки етаж има ключ(дори има табла без катинари)....,да но на нашия етаж двата съседни апартамента твърдят че ключовете са в служителите на ЧЕЗ.
Дълго време отсъствахме и не сме на ясно.
Виж целия пост
# 372
Не прочетах цялата тема, но да дам отчет. Последна фактура от 15.01-12.02 - 130 лв. Предната тримесечна общо 210 лв, по предната тримесечна, летни месеци 200 лв. В къщи сме на ток, бойлер, климатик, миялна, пералня, компютър, 2 телевизора. Лятото климатика е работил на студено десетина дни, сега е пуснат от ноември някаде нонстоп. Радиатора в спалнята е работил не повече от месец за цялата зима и то само през нощта, Applimo 1600w. Всъщност от 3 дена вече климатика е спрян. Не мога да му хвана края на тоя ток. Бойлера не се спира, телевизорите работят само вечер и то евентуално единия.
Виж целия пост
# 373
Ключ според мен има във всеки вход, не ели редно така? Тези електромери не се ли водят наша собственост, чух вчера за някакъв юридически абсурд относно тяхното притежание? Не съм мерилото аз, но пишеше, че съм внесла по общата фактура 40 лв., а аз реално съм внесла 52 лв. Не че 12 лв. са болка за умиране, но от мен 12, от друг 20  и така нататък. Пък и за 12 лв. разправиите са големи, не си заслужават главоболието още повече че в ЧЕЗ имаше жалбоподатели, на които казаха, че трябва да си платят и тогава да се види какво има като неъсотвествие.
Еропамеро, не разбрах какво имаш предвид.   Embarassed
Виж целия пост
# 374

Еропамеро, не разбрах какво имаш предвид.   Embarassed
нищо нямам предвид, отчет дадох. ти какво не разбра newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия