На коя дата ви превеждат майчинството?

  • 163 780
  • 769
# 540
Благодаря ти Ала-Бала, за бързия отговор Simple Smile
Виж целия пост
# 541
От репортажа по новините преди 2-3 дни, ми стана ясно, че болничните вече няма да са обвързани с осигуровките, но все още не съм проверила дали има публикувана новата наредба.
Знаете ли дали след 1ви Януари, вече ще почнат да превеждат майчинството след 410тия ден, независимо от декларация 1?
Да, от 01.01.2013 работодателя е длъжен да представи болничният до 15-то число на месеца, следващ получаването му, независимо дали са платени заплати или осигуровки. Изплащането пък ще е до края на месеца.
А при обезщетенията, за които вече е подадена декларация, пак ли до края на месеца ще се изплащат?
Виж целия пост
# 542
добро утро мили мой пиша ви с един въпрос .Надявам се някой да ми даде отговор вчера ми вкараха декларацията в нап .И по принцип на 8мия ден  ми превеждат майчинството за втората година сега  осмия или десетия ден за празници могат ли да не ми ги преведът тази година? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 543
добро утро мили мой пиша ви с един въпрос .Надявам се някой да ми даде отговор вчера ми вкараха декларацията в нап .И по принцип на 8мия ден  ми превеждат майчинството за втората година сега  осмия или десетия ден за празници могат ли да не ми ги преведът тази година? Rolling Eyes

Да,има такава възможност
Но има и голяма вероятност да ти го преведат на 27 ми
Виж целия пост
# 544
ох дано ми ги преведът преди коледа или поне преди нова година че как ще празнувам Simple Smile
Виж целия пост
# 545
От репортажа по новините преди 2-3 дни, ми стана ясно, че болничните вече няма да са обвързани с осигуровките, но все още не съм проверила дали има публикувана новата наредба.
Знаете ли дали след 1ви Януари, вече ще почнат да превеждат майчинството след 410тия ден, независимо от декларация 1?
Да, от 01.01.2013 работодателя е длъжен да представи болничният до 15-то число на месеца, следващ получаването му, независимо дали са платени заплати или осигуровки. Изплащането пък ще е до края на месеца.

Супер  newsm10
Виж целия пост
# 546
Здравейте и от мен. Искам да попитам къде в страницата на ной мога да проверя дали ми са изплатени майчинските и детските.
Виж целия пост
# 547
Здравейте и от мен. Искам да попитам къде в страницата на ной мога да проверя дали ми са изплатени майчинските и детските.
http://www.noi.bg/eservicesbg/reports/reportsegn
Виж целия пост
# 548
Здравейте и от мен. Искам да попитам къде в страницата на ной мога да проверя дали ми са изплатени майчинските и детските.
http://www.noi.bg/eservicesbg/reports/reportsegn

Детските не са ли от социално подпомагане не от НОИ?
Доколкото съм запозната са от соц.подпомагане в НОИ можеш да следиш само майчинството.
Виж целия пост
# 549
Да, детските са от СО... На 080088001 ( безплатен) може да провериш дали са ти пуснати...
Виж целия пост
# 550
Само мен ли ме оставиха без майчинство за празниците? Sad Последният работен ден на декември е, а още за ноември не са ми превели.
Виж целия пост
# 551
Само мен ли ме оставиха без майчинство за празниците? Sad Последният работен ден на декември е, а още за ноември не са ми превели.

Последния ден за преводи беше 19 ти декември.Знаеш,че не зависи от НОИ.Явно фирмата ти са внесли късно документите
Виж целия пост
# 552
на мен още не са ми пуснали майчинството .Направо ми идва да отида в ной и да ги разстрелям
Виж целия пост
# 553
И на мен още не са  smile3515 Нали уж във вторник или четвъртък до 6то число. Щон днес не са - трябва да чакам до вторник ли!?
Виж целия пост
# 554
И на мен още не са  smile3515 Нали уж във вторник или четвъртък до 6то число. Щон днес не са - трябва да чакам до вторник ли!?

Вторник беше почивен ден,знаеш добре.Ако днес не получиш,чакаш другата седмица
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия