На коя дата ви превеждат майчинството?

  • 163 773
  • 769
# 585
15 работни дни, но по принцип по-бързо става. Обикновено втората година ги чакай около 20-то число.
Но доколкото разбрах вече срокът за внасяне на осигуровките не е до 10-то число, а до 25-то.
Виж целия пост
# 586
На мен 2рата година ми започва от 9.02.2013.Дните за февруари и март на куп през март ли ще ми ги изплатят?
Виж целия пост
# 587
няма как март месец да получиш пари за март
Виж целия пост
# 588
ох извинявам се ...исках да кажа че парите от 1.02до 09.02 и парите от 09.02до 28.02 на куп ли ще ги получа и кой месец?
Виж целия пост
# 589
Някоя, от вас мами, получила ли е края на февруари майчински (за 2ра година)... така и не ми ги преведоха, а вече е 4ти март... Sad Проверявам го тоя баланс вече 100 пъти Sad newsm78
Виж целия пост
# 590
Някоя, от вас мами, получила ли е края на февруари майчински (за 2ра година)... така и не ми ги преведоха, а вече е 4ти март... Sad Проверявам го тоя баланс вече 100 пъти Sad newsm78

За кой месец чакаш?За февруари ли?
Виж целия пост
# 591
Да... така мисля Simple Smile
Виж целия пост
# 592

Имат целия март,за да ти ги преведат
Виж целия пост
# 593
Понеже до сега ги получавах в края на месеца и си помислих, че може да не са ми внесени осигуровки или да се е появил някакъв друг проблем от работа, за да не ги получа и затова попитах. Такава ситуация с объркани документи имах между 1 и 2 година от майчинството и ми се забавиха доста.  Rolling Eyes Дано няма проблем...

Мерси за отговора ♥Elfita♥
Виж целия пост
# 594
Понеже до сега ги получавах в края на месеца и си помислих, че може да не са ми внесени осигуровки или да се е появил някакъв друг проблем от работа, за да не ги получа и затова попитах. Такава ситуация с объркани документи имах между 1 и 2 година от майчинството и ми се забавиха доста.  Rolling Eyes Дано няма проблем...

Мерси за отговора ♥Elfita♥

Получават се месец за месец.Вече си го разбрала.

От последното написано разбирам,че си чакала превод края на февруари за януари.Така ли е?Странно е,че януари още не си го получила.Пиши мейл до НОИ да ти обяснят.Питай и във фирмата
Виж целия пост
# 595
Sujalqvam 4e pi6a na lat no telefona mi ne poddarja kirilica :)Imam slednia vupros otnovo tui Kato naistina silno me interesuva:ot 09.02.2013mi zapo4na 2rata god do Sega vinagi sam poly4avala pari do 6 to 4islo i sega li 6te e taka prez vtorata god.Ot noi mi kazaha 4e 6te bude taka no tuk 4eta drugi mnenia.Do momenta sa mi izplatili parite ot 01.02 do 09.02 za ostanalite be mi e zanesena daklaracia i ostanalite pari 6te poly4a kraq na meseca.Vqrno li e 4e posle 6te si gi polu4avam pak v na4aloto 4e pone taka mi kazaha
Виж целия пост
# 596
beb4e_87,след промените оставам с впечатление,че 240 те лв също ги пускат началото на месеца.Не е като преди.Изчакай и ще видиш как ще е .
Тези за февруари могат да се забавят повече.Зависи кога ти занесат декларацията
Виж целия пост
# 597
beb4e_87,след промените оставам с впечатление,че 240 те лв също ги пускат началото на месеца.Не е като преди.Изчакай и ще видиш как ще е .
Тези за февруари могат да се забавят повече.Зависи кога ти занесат декларацията
Така е. Вече ги превеждат в началото на месеца. Следих си предните два месеца, работодателят ми е подал декларация 1 на 26-то число от месеца, а парите ми бяха преведени още на първият вторник от месеца и предният месец беше така  Party
Виж целия пост
# 598
И аз това исках да напиша.....
За втората година ги получавах средата на месеца....даже към 20-то число,но от тая година,от февруари месец(януарските) вече ги получавам началото на месеца PeaceПървият вторник както каза anbibian .Сега знам,че през април превода ми ще е най-вероятно на 2.04. Thinking
Виж целия пост
# 599
Имам следния въпрос: Последния болничен ми изтече на 3.03.2013. Сега трябва счетоводителката да даде в НОИ приложение 2. Срокът за подаването бил 15.04. Оттам нататък срокът за получаването на майчинските е 15 раб.дни. Това означава ли че в началото на май, след като изтекат поредицата от почивни дни, аз ще получа майчинските за март?
Предварително благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия