Кой каквото ще да казва, Пакистан е перлата на Азия !!! - 4-та новогодишна тема

  • 42 479
  • 744
# 360
Добро утро пакитки   bouquet
Деси, разгеле дет се вика, дочакахме те  Hug  Hug  Hug
Маринка, честита ви годишнина с твоя любим! Да сте живи и здрави най-вече и да се обичате вечно!
Тумхари, много ми харесаха тези бисерчета, ама от първия се чувствам леко засегната  Naughty  Joy  /то аз колко знам за МЕИ-джии и ВИНС-аджии, нали знаеш - вечната война хихихи/
Лю, значи да стягаме багажа за Австралия. Ама Рени не беше ли споменала нещо за там, че ще ходят с нейния младеж  newsm78 . Еййй превзехме света беее  Twisted Evil
На мене вчера една приятелка ми предложи да ходя при нея в Канада. Имало работа много за хора с английски, уредено било всичко. Ама аз пусто хич не мога да си представя, че ще отида на края на света. Виж, ако е с половинката ми, може би, ама така самичка  Stop . Направо ви се възхищавам на вас как сте тръгнали по света  Heart Eyes . Незнам какви качества трябва да има човек, ама аз явно съм безволева  Embarassed
Виж целия пост
# 361
 tumhari_shahzadi   Joy  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Супер бисерчета. а онзи филм сигурно Гугъл го е превеждал  hahaha

Деси, добре дошла и тук  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Видях вчера , че и Моцарт, и елеонорич четяха, ама не пишат, мързеланки такива  Hug
А Анджели има да ни разказва и показва сума ти неща. Чакаме.

Тес, съгласан за Австралия. newsm10. Сестрата на мъжа на Рени беше заминала скоро със семейството си  в Нова Зеландия. А Рени още се чудеше накъде да хванат. А ти защо да не отидеш в Канада. нали имаш приятелка, няма да си сама, ще ти помагат докато си стъпеш на краката.
Виж целия пост
# 362
 


Сладък ден ви пожелавам!
Виж целия пост
# 363


Марина-честита ви годишнина

лю аз затова се придвижвам с метла ,за да замажа малко мириса на чесън  hahaha hahaha hahaha .Видях принцесата-много е красива  Heart Eyes
Като сте започнали за предови да ви пусан един бисер ,който написах в арабската,за сериала Кости
Цитат
Някой гледал ли е кости една от първите серии-когато се взриви колата на афганистанеца,Боже помислих че откачам -в началото го даваха как говори по телефона с жена си на ливански акцент,после казаха че бил председател на Арабско-Амерканското дружество,а след това че бил афганистанец -поне половин час ми трябваше да смеля инфото -т.е кашата ,и накрая стигнах до извода,че тези или ни правят на маймуни или пък и представа си нямат за Близкият Изток  Mr. Green
Виж целия пост
# 364
здравейте момичета как сте?аз съм добре моят мъж пристига в петък така че вече всичко е наред.гледам говорили сте за Аватар ние в неделя ще го гледаме пък да видим дали си заслужава.А няма да заминавам за Австралия на моя мъж сестра му отива в Нова Зеландия на мене ми е мечта да живея в Канада но е много трудно да се уредя за там.Тес ако бях на твое място бих тръгнала веднага какво да се прави тук нито работа като работа нито заплата като заплата.Поздрави на всички аз отивам до центъра да напазарувам малко месо кайма и после пак съм тук.
Виж целия пост
# 365
МАРИНЧЕ, ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА, МИЛА!!!
Виж целия пост
# 366
О, Рени, ти си най-щастлива сега  Hug В очакване... Мисля, че знам как се чувстваш. Мактуб, дано и на теб ти се случи скоро  Heart Eyes

Ето ви и нашата торта, едва я опазих от децата, голям рев да я опитат сега:

               

И ви благодаря за пожеланията  Hug
Виж целия пост
# 367
марина, страхотна торта! мислех,4е съм попданала в тортената за състезанието! много приятна изненада за мъжа ти! той как реагира ,изненади от негова страна приятни и разтапящи? Laughing  bouquet
рени, много се радвам за вас, най-после заедно! дано ви е писано, както в романите с щастлив край!  bouquet Hug
ако има и друго с хубави събития, 4естито и от сърце!   bouquet
Виж целия пост
# 368
Мда, разтопи ми нервите снощи  Twisted Evil
А тортата още не я е видял, затова и не давам на децата да я пробват.
Виж целия пост
# 369
Хееей, момичета, и аз съм тук! Нали съм последна на опашката със 7 часа разлика, та все накрая се включвам!

Марина, да са ви честити 6-те години, откакто ти и съпругът ти сте сключили брак! Желая ви много семейно щастие, смях, забавления, пътувания в чужбина и у нас (има много красиви кътчета в България) и нека децата ви бъдат вечно отражение на вашата любов!
Тортата е изключително сладка! Дано и на вкус да е така. Че и снимките са супер, да не би да си ги правила с новия фотоапарат? Simple Smile

Рени, в Канада си мислех, че не става трудно, бе човек, ама трябва да знаеш френски. Една моя приятелка от Английската филология (с която всъщност спорехме за "Аватар") учи 2-3 години френски с мъжа си и така по точковата система заминаха. Много са доволни. Намериха си работа по специалността, хубави пари взимат, тя роди, 1 година сега в майчински, здравното осигуряване и образованието е безплатно. Абе с две думи-страхотно е, аз само имам един малък проблем, че на студено не мога да издържам. Много съм кекава и всяка зима, както вече разбрахте, големи настинки, голямо чудо, по 2-3 месеца се мъкна с тях. Но все пак ти си преценяваш.

Тес, аз бях на 21 години, когато ме избраха в лотарията за зелена карта и на 23 заминах съвсем самичка. Никого не познавах в Америка, не знаех изобщо какво щях да правя, ако семейството, с което се бях свързала да им бъда детегледачка, не бяха дошли да ме посрещнат на летището. Преди това не бях излизала в чужбина никога, не бях се качвала на самолет и в един момент, когато се отлепихме от земята усетих, че едва ли има друг по-голям авантюрист от мен! За първи път отивах в чужда страна, не просто да я посетя и да се върна, а да остана и търся начини да издърпам и Зак. Не ми се и мисли през какви трудности съм минала, знам си само аз. Но странното е, че сега вместо да се чувствам силна като личност, оцеляла след какво ли не, изпитвам точно обратното. Станах една нерешителна, слаба, колеблива, мрънкам за щяло и нещяло и направо си мечтая някой друг да се грижи за мен.
Така че не знам дали изходът от цялата тази опитност може да се нарече позитивен. Да, вярно е, сега със Зак сме заедно, но и двамата сме изморени, изхабени и живеем в страна, чиято морална система не съвпада много с нашата, но човек винаги, абсолютно винаги заплаща сам за собствените си решения, които е направил в живота си.

Ето, пак го отдадох на философстване, а е такъв хубав ден днес! Не искам да го развалям:))

Айде чао, че пак много работа имам днес...
Виж целия пост
# 370
А, забравих да ви кажа, че тези които имат Фейсбук, могат да потърсят една групичка там, която се казва "Went the horse into the river" (В превод: Уйде коня у ряката) Simple Smile и там също можете да намерите взривно-смешни преводи от и на ангийски език! Непременно ви го препоръчвам! Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Шезади, когато се включиш, винаги ми оправяш настроението  Hug Сигурно и в живота си такава бъбривка. С новия апарат, да, но още го разучавам и не използвам всичките му възможности, язък  Mr. Green
А, забравих да кажа нещо. Нали говорим за ценности, на обяд гледах в новините отново 13 годишно момиче станало майка /пак от ромски произход/ и я питат малката дали знае какво е любов и тя се чуди, чуди и каза "Да си направиш бебе". А после в махалата ги разпитват за ранните бракове и един чиче каза, че любов е "Две сърца влюбени и два чифта гащи захвърлени"  hahaha
Виж целия пост
# 372
  Честито  на Marina

  Рени,  на мен аватар ми хареса  не толкова сюжета, колкото  приемаш филма за реалност- гледайте го непременно в Мола на стамбулийски  в 3 D  там е най- хуабво и ще останете доволни
Виж целия пост
# 373
Здравейте,

Марина, честито, желая ви още много години щастлив съвместен живот! А такава торта и мен не мож ме удържа да я нападна, а какво остава за дечурлигата...Кажи развълнува ли се половинката.

Ха, днес с включването на Марси се сетих, че имаме представителка и от Африка, така че за форумната среща остава да изберем между Австралия, Южна Америка и Антарктида (аз предлагам да изключим последната)

Тумхари, и аз харесвам постингите ти, и все ме избива на реминисценции след като ги прочета...Та значи аз, малко по-голяма от теб - на 25, взех като по чудо туристическа виза за Англия.  Една приятелка, която наскоро беше заминала там, ми намери англичанка, която да ми напише покана...Обаче като взех визата и после веднага купих билет, но на приятелката ми телефона и беше развален и тя представа си нямаше за това...Датата наближава, а аз не мога да се свържа с приятелката, не и знам и адреса, никой друг не познавам. Та срам не срам обадих се на жената която ми писала поканата и я помолих да ме чака на летището. Та така, и аз се озовах в самолета, без да зная къде отивам, кой ще ме чака, знаех за нея само че е певица по кръчмите, не особено престижна професия, ха ха....И от там започна всичко, от една треторазрядна застаряваща певица, цялата в кожени дрехи, държаща табелка с моето име на летището...после през какво съм преминала мога многотомник да напиша...
Виж целия пост
# 374
Аааа Лю, ние тъкмо свикнахме на студа тука, така че и на Антарктида може  Mr. Green . Айде разказвай нататък какво се случи дееее.
Тумхари, аз един път пък бях питала, ама си пропуснала - вие със Зак след като като се видяхте първия път в България и после чак след 7 години ли се видяхте за втори път? Щото аз май така разбирам и направо съм ей така  Shocked . Айде разказвай и ти  Naughty
Ох, как обичам да чета такива историйки, чак ще си позволя и Листопад да пропусна  Laughing
Тумхари, аз хич не съм решителна, не мога да рискувам, абе общо взето това което ти си направила аз никога няма да мога да го направя, пък било то и на тези ми години сега. А шапка ти свалям за това, както и на Лю  Hug  Hug  Hug
Като имах вземане даване с екса толкова ми беше криво, че един ден ако се вземем трябва да ходя да живея в Лондон, хубавото беше само, че ще съм с него и ще съм в любимия си град и ще ходя на музеи по цял ден (то това не беше много сигурно, че той много ревнив  ooooh! пък и сигурно не е прилично за пакистанска булка да се шляе по улиците  Laughing).
Хихихи, Маринка и за го чух този чичка, много забавно беше. Вкусна ли е тортата? Цял ден точа лиги по нея  Blush
Ехааа, Рени то не останало твоя човек да си дойде! После да не ни забравиш, идвай да разказваш как си прекарвате  Naughty
Днес само нареждам май, само поучителни човечета след всяко изречение  Mr. Green , ама то е щото ви обичам мноооого  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия