Слънце чака мама вече,че лудна вкъщи с ОКТОМВРИйското човече

  • 28 431
  • 739
# 15
Благодаря ви душички за рецептите за Гараш  bouquet

Имам предложение да сменим наслова на форума в "Бързо, лесно, вкусно" Joy bowuu

Баядерата снощи стана супер, рецептата ще я пусна тези дни, докато диетите не важат Wink

Въпрос, какво постно ще имате на трапезата утре, че нали трябва да са 7 неща.Дайте идейки Hug
Виж целия пост
# 16
Вики аз ще имам житце,питка,сърмички,чушки,боб,плодове и винце Peace
Уточнявам,че ще купя сърмите и чушките Blush
Останалото ще си го сглася сама Grinning
Виж целия пост
# 17
    Ехооооо, готвачките? Hug Heart Eyes Браво на вас!Не мога да ви смогна на рецептите.Аз като Неди само ви чета и нямам какво ново да кажа и си трая.
   Прочетох за кученце с бг-аудио...ако е това на Фишер прайс да ви кажа гледах го и ми се стори супер безполезно.Аз търсих интерактивното Боби, но не намерих.Моя Боби си получи половината подаръци по-раничко, но баба му е напазарила три големи торби.Карах и се че са прекалено много играчките и няма да може да им се зарадва, но тя е упорита.Поне до пролетта ще има да му вадя.Най-много ми хареса телефона на Фишър прайс който казва числата и буквите, макар да смятам че и за него му е рано, та Боби брои едва до 2 Joy Другите има да са чуди какво значат hahaha Днес сутринта ми проведе един курс кое какво е.Влизам в стаята му, той обикаля и ми показва жаба, коте, топка, тик-так/часовника/ без да съм го питала.Друг път му се моля, днес обаче явно беше на кеф.Дори не подозирах че знае думите жаба и коте.Иначе за значението всичко схваща, но така да си говори не бях чула.По-телефона обича да се обажда да казва алооо и веднага след това айдее.Най-новото при нас е че вече съм Татееее, постоянно говори за баща си и мен така нарича вече Joy

  Вики, аз ще сложа сърми, вино, ядки, салата, плодове, чесън, мед, фасул, питка.За сега това съм решила.Всичко е купено, само питката ще правя аз.Това ще е първата ми питка. hahaha

 Болните децича да оздравяват бързо! Hug
Виж целия пост
# 18
Запис и от мен.Всички болни да оздравяват бързо  Hug При нас нищо ново.
Виж целия пост
# 19
Какво заглавие да сложа. Давайте оферти. Или айди да мине Коледа да си вземат подаръците и нещо в този дух да е...
Неди, ша та тресна аз с тая депресия....
Болници - сополиви, да ядат сливи..... Mr. Green
Моите днес ги фукнах навън, че не са излизали два дни и пощуряха. Добре им се отрази Mr. Green

Мен вчера ме прегледаха за хемороида...... #Cussing out Само  в тая дупка не ми беше влизало нещо.... Tired hahaha
Вътрешен бил, малък, щял да се разкара Crazy

и с тия манджи ме подлудихте, умирам за сладкиши.

"Мъжо, дай пари да ти купя подарък" Mr. Green Туй ми беше любимото. На моя съм му купила яке Confused
Виж целия пост
# 20
За трапезата- трябва да са нечетен брой ястията, като плодовете се броят общо за 1 брой, зеленчуците също.
Аз слагам - чесън, питка, сърми и т.н., плодове, баклава......
Принципно ястията да са 5,7, 11 това са сакралните числа. Нещо подобно беше Embarassed
Виж целия пост
# 21
  Eeeee, Мече утрепа ме с тия съкрални числа!Пфух...не мога да ги измисля до 11, затова ще ги намаля на 7 Thinking
Виж целия пост
# 22
 И моите гозби не се различават много от вашите - салата, сърми, чушки с доматен сос, плодове, ядки, питка и задушени гъби.
Криси много си красива!
Аз още не съм купила подаръци ама получих своя, ще се пазарува днес, но чакам моята принцеса да се наспи.
Неди дано си в по-добро настроение днес  santa2
Виж целия пост
# 23
запис!
Виж целия пост
# 24
Здравейте на всички октомврийски мами Hug!

Бих искала и аз да запиша малката ми октомврийска Везничка в отбора:
Екатерина /Кати/ - 05.10.2008г. - 3.000кг. - 49 см. - гр.София

Весело изкарване на предстоящите празници на всички! santa2
Виж целия пост
# 25
Мецо,трябва да за 7-колкото са дните,9-колкото е носила МАрия Младенцеца и 12-колкото са месеците Peace
Питката,нали знаете,че трябва да е содена,щото маята не е постна Naughty
Добре дошла на новата мама-тук е винаги весело Peace
Аз направих постни сърмички,ще пълня сушени чушки с боб,една л=тика,туршия,плодове,ошав,картофеба салата,свеки ще направи тиквена баница и не помня какво още-абе 9 ги докарахме.
Неди,мерси ти.Бабината рецепта беше друга,щото помня,че бъркахме на котлона нещо 13




.newsm78
Виж целия пост
# 26
Здравейте на всички октомврийски мами Hug!

Бих искала и аз да запиша малката ми октомврийска Везничка в отбора:
Екатерина /Кати/ - 05.10.2008г. - 3.000кг. - 49 см. - гр.София

Весело изкарване на предстоящите празници на всички! santa2

  Hug Wellcome raliy
Виж целия пост
# 27
Здравейте на всички октомврийски мами Hug!

Бих искала и аз да запиша малката ми октомврийска Везничка в отбора:
Екатерина /Кати/ - 05.10.2008г. - 3.000кг. - 49 см. - гр.София

Весело изкарване на предстоящите празници на всички! santa2

 welcome raliy Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 28
Привет, Рали (аз да си те побългаря Mr. Green)
Верно бяха така числата, аз писах, че не съм сигурна Embarassed

Музееее, сготви и за мене пъъъъъък Praynig Hug
Криси, зареждаш ме с красотата си Hug
Момичета, хайде като мине Коледа да си направим конкурс - най-хубава снимка- двойка . "Аз и по-лошата ми половинка" Mr. Green Wink
За награда - дъвка с косъм. Поради липса на дъвката, само косъм Joy
Виж целия пост
# 29
Кратка история на медицината:
2000 г. пр.н.е. - Ето, изяж този корен.
1000 г. от н.е. - Не яж този корен, той е езически! Кажи тази молитва!
1850 г. от н.е. - Да казваш молитви е суеверно! Изпий тази отвара!
1940 от н.е. - В тази отвара има змийско масло! Глътни това хапче!
1985 от н.е. - Това хапче е неефективно! Вземи този антибиотик!
2000 от н.е. - Този антибиотик е синтетичен! Ето, изяж този корен!

Много ми хареса Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия