Слънце чака мама вече,че лудна вкъщи с ОКТОМВРИйското човече

  • 28 431
  • 739
# 690
Мецо,браво за наградата  Hug
Лаленце,наистина най-добре направи един ехограф  Peace
Виж целия пост
# 691
Привет,мацкиииииии  bouquet
Ходих аз днес на лекар,чак ме е яд.Личната не си направи труда да ме прегледа,измежду другото докато си приказваше с 2те сестри ми пусна изледвания за ПКК и ме наплаши ooooh!
Мецо,в твойта темичка има ли някой без далак?Малко гадничко,ама.... newsm78
След като разбрах,че няма да взимам половината майчинство като тръгне Хриси на ясла и аз на работа май ще тупаме топката до на лято поне.Яд ме е,че като питам мъжо какво да правим той все казва "незнам",а после аз винаги съм виновната Crossing Arms
Лека и спокойна нощ Praynig Hug
Виж целия пост
# 692
За далака ли имат съмнения. В темата няма, но първата ми дружка Дона от университета е без далак, заради някакво заболяване на кръвта. Винаги мога да я питам, ако те интересува нещо. Тя ставаше цялата на синини по кожата от най-малкото нещо....
Бачкаше после в някаква дискотека, така че е добре Mr. Green
Виж целия пост
# 693
Благодаря за съветите.    bouquet Другата седмица ще отида на лекар. Малииии като пенсиите станахме. Всеки нещо го боли.  ooooh!
Виж целия пост
# 694
ми.... Embarassed
абе бОли ме фара, с ударение на О-то hahaha
Виж целия пост
# 695
ми.... Embarassed
абе бОли ме фара, с ударение на О-то hahaha

Нали. Само така.  newsm08
Виж целия пост
# 696
Мецо,да-за далака става дума.
Преди да ми каже каквото и да е,ми спомена,че ако се наложи да ми махнат далака,трябвало някаква ваксина "Пневмо 23" майбеше да ми сложат.Ей така ми го изтропаот нищото #Crazy ooooh!Интересното е,че днес си наравих изледвания и направо не повярвах-
хемоглобин-130,тромбоцити -140,пИрфектно дет се вика,ама и аз съм цялата синя,нямам апетит,все ми съхне устата,само припиквам/сори/ и пя вода в несвяс.Утре съм при Хематолога,да видим какво ще каже,а личната е за бой-ни ме прегледа,ни ме доизлсуша.Чеша се като крастава и ми излизат ту ситни пъпки,ту едри-като от паяк,но навсякъде,по лице,ръце,крака,задни части и т.н.
Днес обиколихме града с Хриси-почти буквално,аз живея на единия края,болицата е пчти до другия,ходихме и на гости на една приятелка,тя пък е на третия-как да напълнея hahaha.За сметка на това ще положа морни кокали,докато спи звяра Praynig
Айде-мого ви здраве-в буквалния смисъл Hug
Виж целия пост
# 697
МУЗЕ извинявай миличка ама това дето го описа за водата ,пъпките и т,н направи си иследвания за кръвната захар, а пък ако имаш  в норма ли е . Embarassed
Виж целия пост
# 698
да, и с пресъхването на устата Thinking
Виж целия пост
# 699
Привет и от мен! Лаленце, Музе, да ви се махат черните мисли от главата и да изгрее слънце!
21 октомврийчета имаме в таблицата
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AmnmoXSz_zZIdFYtTkRLSDR … QWdwWVE&hl=en
На колажа имаме 36 снимки. Явно и тук има криза Simple Smile

Да подготвям ли нова тема със списък или да чакаме още???
Да напиша, че хематомът на венеца на Митко изчезна яко дим за 2 дни. От вчера момчето е с нова прическа и изглежда много пораснал:
Виж целия пост
# 700
Привет и от мен! Лаленце, Музе, да ви се махат черните мисли от главата и да изгрее слънце!
21 октомврийчета имаме в таблицата
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AmnmoXSz_zZIdFYtTkRLSDR … QWdwWVE&hl=en
На колажа имаме 36 снимки. Явно и тук има криза Simple Smile

Да подготвям ли нова тема със списък или да чакаме още???
Да напиша, че хематомът на венеца на Митко изчезна яко дим за 2 дни. От вчера момчето е с нова прическа и изглежда много пораснал:

Браво,Кали! Честита първа прическа на детенце! Много е хубав така  Heart Eyes Аз отлагам до пролетта това начинание.
Виж целия пост
# 701
Кали, Митето много голям изглежда.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 702
Честита прическа на Митето!
Ние като дами още само бретончето подстригваме и се радваме на масурчета. 4470
Виж целия пост
# 703
Браво на Митаче Heart Eyes

(Камелия и на колажа не съм я пратила Mr. Green, мързеше ме да й търся подходяща снимка Confused)
Виж целия пост
# 704
Кали и нашата коса е за подстригване, ама не ми дава сърце. Наистина изглеждат по-големи след подстрижка.
http://pepenik74.snimka.bg/children/rojden-den-kali-i-nova-godin … 0.476325.17509249
малко снимки ако ви се гледат, тази избрах заради дългата коса. Все не ми оставаше време да кача снимки, а и да пиша
тук, но всичко съм прочела.
Музе и Лаленце дано бързо приключите с тези изследвания и всичко е наред.
Мецо честита ти награда!
Още нещо щях да пиша, но .... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия