Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 724
  • 741
# 150
облаче благодаря ти мила,само не разбрах косатат ми суха или влажна трябва да бъде? newsm78 Hug
Виж целия пост
# 151
аз да се похваля снощи си правих маска с майонеза,кисело мляко,ракия и лимонов сок и ефекта е поразителен.Освен това много лесно я измих.За пръв път вместо яйце и зехтин слагам майонеза,но снощи понеже беше късно и нямахме яица и се стих че и майонезата може да свърши работа.Много съм доволна определено.Сега мисля да пробвам и маската с тривитаминола,много хубави неща чух от вас.
Виж целия пост
# 152
Дани, Себорала съм го ползвала - с променлив успех. Ще пробвам Евтерпа-та следващия път, като  ми свърши Алверде-то. Моя позната също ми препоръча Евтерпа, но аз бях скептична като гледах съставките, ще й дам шанс обаче  Hug
Да,пробвай все пак нищо не губиш струват около 2 лева и аз бях скептична и то доста защото марката евтерпа ми навяваше все лоши спомени  Sick,но имаше резултат,важно е да вземеш и двете защото се допълват,лосиона мирише на одеколон,но миризмата е само до изплакване.
Надявам се и при теб да има успех:peace:
Виж целия пост
# 153
Аз си взех шампоан на Syoss, но определено не ми хареса. Не бих повторила честно казао. Съвсем различно ми е мнението за маските им за коса- разошни са.  Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesИзместиха тази на Лореал с пчелно млечице в листата ми.   bouquet
Виж целия пост
# 154
Аз си взех шампоан на Syoss, но определено не ми хареса. Не бих повторила честно казао. Съвсем различно ми е мнението за маските им за коса- разошни са.  Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesИзместиха тази на Лореал с пчелно млечице в листата ми.   bouquet
кой шампоан си взе и какво не му хареса?Питам защото онзи ден пробвах маската и реших да си купувам и шампоана,но сега....
Виж целия пост
# 155
 Пак да питам за този лосион с кератин. http://www.nisea-bg.com/produkti/%D1%84%D0%BB%D1%83%D0%B8%D0%B4% … 0%BD-bio-oil.html    Още някой ползвал ли го е и как точно се ползва?
Виж целия пост
# 156
Amra, точно този лосион с кератин имам предвид.  smile3521

Моята коса не е боядисвана или третирана, нито пък изтощена. Въпреки това го ползвам и съм много доволна. За съжаление обаче е много неикономичен за моята коса, затова го слагам два-три пъти месечно. А и малко ме е страх да не си пренаситя косата, все пак лосионът е доста силен.
Ако решиш да го пробваш, ще се радвам да споделиш отзиви.  newsm03
Виж целия пост
# 157
Amra, точно този лосион с кератин имам предвид.  smile3521

Моята коса не е боядисвана или третирана, нито пък изтощена. Въпреки това го ползвам и съм много доволна. За съжаление обаче е много неикономичен за моята коса, затова го слагам два-три пъти месечно. А и малко ме е страх да не си пренаситя косата, все пак лосионът е доста силен.
Ако решиш да го пробваш, ще се радвам да споделиш отзиви.  newsm03
Мерси  bouquet Мисля да си го купя скоро, щом толкова го хвалиш Simple Smile А как точно се ползва?
Виж целия пост
# 158
И аз ще си го купя. Надявам се да ми допадне. Понеже не съм го срещала в магазините, може и глупаво да прозвучи, ама от къде го купувате, от аптека ли?
Виж целия пост
# 159
ne spq, ние момичетата от темичката го слагаме на суха коса, преди измиване.  Flutter Но в листовката на Икаров пише да се слага на измита влажна коса, само че така ще се получи прекалено използване на шампоан - един път преди и един път след маската. Явно може и по двата начина, но повечето предпочитаме на суха коса, преди измиване.
Виж целия пост
# 160
Здравейте, момичета!!!
Честита Нова Година!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 161
Здравей, Деси! честита и на теб, как вървят нещата с твоята коса?  Hug
Виж целия пост
# 162
 Пак да питам за този лосион с кератин. http://www.nisea-bg.com/produkti/%D1%84%D0%BB%D1%83%D0%B8%D0%B4% … 0%BD-bio-oil.html    Още някой ползвал ли го е и как точно се ползва?


и аз мисля да го потърся и да си го купя Mr. Green ампулите на Биофарма с кератин ми се отразяват чудесно, така че мисля, че и това ще ми хареса Heart Eyes
като се зачитам пише, че е спрей, мислех че се маже Laughing
Виж целия пост
# 163
 Пак да питам за този лосион с кератин. http://www.nisea-bg.com/produkti/%D1%84%D0%BB%D1%83%D0%B8%D0%B4% … 0%BD-bio-oil.html    Още някой ползвал ли го е и как точно се ползва?


и аз мисля да го потърся и да си го купя Mr. Green ампулите на Биофарма с кератин ми се отразяват чудесно, така че мисля, че и това ще ми хареса Heart Eyes
като се зачитам пише, че е спрей, мислех че се маже Laughing
От къде ги купувате тези ампули и този лосион?  newsm78
Виж целия пост
# 164
Лосионът с кератин нанасям на влажна коса, като пръскам по дължината и в краищата. В корените не съм слагала, защото за там използвам други неща, но може да пробвам.  newsm53

Аз лично дълго го търсих, защото на повечето места имаше само ампулите. Купих си го от магазинчето за професионална козметика на Алабин, точно до Съдебната палата.

Деси, радвам се да те видя. Как си, какво правиш? Защо не пуснеш някоя снимка да ти видим косата?  newsm03

Облаче, и ти не се ослушвай.  smile3503

За Сиси и Мис Арк пък изобщо да не говорим. Къде изчезнаха незнам.  smile3506
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия