Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 722
  • 741
# 135
След като си измия косата обаче, задължително нанасям нещо подхранващо и овлажняващо.  newsm53


А какво например?  Hug че аз се замислям с какво да заменя купените маски?
ЧНГ и от мен Simple Smile Здраве и повече разкошни коси.
На въпроса - освен кристали,използвам серум на Елсев за лесно разресване (мисля, че е от серията с цимент), много съм доволна, предвид това, че през зимата косата ми се оплита отзад на тила, а сега нямам такива проблеми.
А какво им е на купешките маски?
Мисля да си купя ампули за коса, добре ми се отразяваше. Thinking
Виж целия пост
# 136
Благодаря!
Забелязвам, че след купешка маска косата ми стои сплескана. Може да опитам, разбира се, с неизползвана досега марка, но пък исках да опитам и нещо различно.  Flutter
Виж целия пост
# 137
облачето хей,  радвам се да те "видя". smile3525

Аз лично не харесвам маски и балсами с отмиване.

Задължително след измиване втривам лосион или нещо друго в корените. Най-често сама си го приготвям. Ползвам си едно шише с помпа от спрей на "Глис". Последният път смесих сок от алое, розова вода и Себорал Форте. За да допълня шишето, а и за да доизползвам, сипах хининова вода "Адда" и тоник за коса на "Билка". Много съм доволна, остана ми за още едно пръскане. Всъщност се чудя след това какво да ползвам... smile3506

След втриването в корените, използвам балсам без отмиване или крем. Нанасям го по дължината на косата и в краищата. В момента имам няколко, но най-доволна съм от крема на "Сънсилк" за изтощена коса (оранжевия). Оформя ми косата без да слепва, омазнява или утежнява. Преди време бях похвалила и флуида "Красота от Азия" на "Глис", както и балсама без отмиване на "Импресия".
Продуктът, от който съм изключително доволна, но за съжаление е доста неикономичен за моята коса, е кератинът на "БиоФарма".

След като искаш да смениш маските и балсамите, горещо ти го препоръчвам. Наистина подхранва и възстановява косата, а и мирише много приятно. Ако решиш да го пробваш, ще се радвам после да дадеш отзиви.  smile3521

Виж целия пост
# 138
Благодаря, black_ice   Hug Hug Hug. И аз се радвам да те видя.
Ще помисля на какво да се спра...
Откакто спрях да отмивам маската с масла с агресивни шампоани, косата ми изглежда много по-добре. Не зная дали не е вредно за скалпа, но започнах да оставям шампоана да действа 2-3 минути и чак тогава измивам. Косата ми изглежда по-жизнена, в сравнение след обикновено измиване. И също много хубав ефект има да смеся шампоана с една лъжица бяла хума - каолин. Получава се обем, но ако не сложа после балсам, остава суха. С балсама омеква.
Виж целия пост
# 139
Момичета днес си купих себорал форте и хума за косата и в аптеката видях,че има и шампоан себорал с репей  Shocked,някой използвал ли го е,дали е сполучлив като лосиона.
Виж целия пост
# 140
Момичета днес си купих себорал форте и хума за косата и в аптеката видях,че има и шампоан себорал с репей  Shocked,някой използвал ли го е,дали е сполучлив като лосиона.
Не съм виждала, но ще потърся, че тоя пърхут ми писна вече, няма оттърване! smile3515
Виж целия пост
# 141
някой ще ми помогне ли:днес си купох масло от жожоба на икаров...въпроса ми е това масло на суха или мокра коса се нанася,и навсякъде ли или само по дължината на косата?четох няколко темички но въпреки това реших да попитам и тук-за пръв път ще използвам такова чудо и искам да е правилно Simple Smile благодаря предварително  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 142
Продуктът, от който съм изключително доволна, но за съжаление е доста неикономичен за моята коса, е кератинът на "БиоФарма".

След като искаш да смениш маските и балсамите, горещо ти го препоръчвам. Наистина подхранва и възстановява косата, а и мирише много приятно. Ако решиш да го пробваш, ще се радвам после да дадеш отзиви.  smile3521


За този кератин ли говориш? Simple Smile   http://www.nisea-bg.com/produkti/%D1%84%D0%BB%D1%83%D0%B8%D0%B4% … 0%BD-bio-oil.html   Би ли казала как се използва? Още едно момиче ми го препоръча и много ме заинтригубахте с този кератин.
Виж целия пост
# 143
И аз да попитам само за боядисана и третирана ли коса е подходящ?
Виж целия пост
# 144
Айде и аз да помоля за едно съветче. Wink
От доста време насам главата ме сърби ужасно! Наистина е просто ужас. А нямам пърхот, нито по-сериозни нашественици. Laughing Нищо. Забелязала съм, че не е свързано с това колко чиста ми е косата - понякога след като се изкъпя, започва да ме сърби още докато е влажна, друг път като се поизмърси.. Sad Не знам вече какво да я правя. Опитвала съм с ш-н Низорал, сменям редовно шампоаните - ефект нула. Някой имал ли е такъв проблем?
Виж целия пост
# 145
٠•● Dega ●•٠, най-добре иди на лекар. Може и да е и заради стрес... Един мой познат имаше такива оплакнания, но него го сърбеше цялото тяло, оказа се невродермит.

ne spq , можеш да нанасяш и по скалпа, и по-дължината, така ще подхранваш корените и дължината.
Виж целия пост
# 146
Момичета днес си купих себорал форте и хума за косата и в аптеката видях,че има и шампоан себорал с репей  Shocked,някой използвал ли го е,дали е сполучлив като лосиона.
Не съм виждала, но ще потърся, че тоя пърхут ми писна вече, няма оттърване! smile3515
Ако не си пробвала себорал,той е много добър за пърхот,както и най-обикновен шампоан и лосион на евтерпа,бяха ми препоръчани от фризьорката и съм страшно доволна..ето ги

Виж целия пост
# 147
Айде и аз да помоля за едно съветче. Wink
От доста време насам главата ме сърби ужасно! Наистина е просто ужас. А нямам пърхот, нито по-сериозни нашественици. Laughing Нищо. Забелязала съм, че не е свързано с това колко чиста ми е косата - понякога след като се изкъпя, започва да ме сърби още докато е влажна, друг път като се поизмърси.. Sad Не знам вече какво да я правя. Опитвала съм с ш-н Низорал, сменям редовно шампоаните - ефект нула. Някой имал ли е такъв проблем?
Аз имах подоберн проблем и беше от стрес  Peace,по късно ми се появи и пърхот,знам че добре действа шампоана на др.Тайс за чувствителен скайп и нерводермит ето какво пише за него:
"'" Специална грижа за суха, люспеста се и проблемна кожа на главата, съпътстваща терапия при невродермит, пърхот. Успокоява и подхранва сухата, раздразнена кожа на главата, унищожава пърхота. "'" Аз не съм го пробвала,но доста го хвалят Peace
Виж целия пост
# 148
Айде и аз да помоля за едно съветче. Wink
От доста време насам главата ме сърби ужасно! Наистина е просто ужас. А нямам пърхот, нито по-сериозни нашественици. Laughing Нищо. Забелязала съм, че не е свързано с това колко чиста ми е косата - понякога след като се изкъпя, започва да ме сърби още докато е влажна, друг път като се поизмърси.. Sad Не знам вече какво да я правя. Опитвала съм с ш-н Низорал, сменям редовно шампоаните - ефект нула. Някой имал ли е такъв проблем?
Аз имах подоберн проблем и беше от стрес  Peace,по късно ми се появи и пърхот,знам че добре действа шампоана на др.Тайс за чувствителен скайп и нерводермит ето какво пише за него:
"'" Специална грижа за суха, люспеста се и проблемна кожа на главата, съпътстваща терапия при невродермит, пърхот. Успокоява и подхранва сухата, раздразнена кожа на главата, унищожава пърхота. "'" Аз не съм го пробвала,но доста го хвалят Peace

Ще взема да го пробвам. Харесвам продуктите му, досега съм ги ползвала само за малката, но ще опитам и аз.

А за стреса - не ми се вярва да е от него. Все пак от доста дълго време имам този проблем. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 149
Дани, Себорала съм го ползвала - с променлив успех. Ще пробвам Евтерпа-та следващия път, като  ми свърши Алверде-то. Моя позната също ми препоръча Евтерпа, но аз бях скептична като гледах съставките, ще й дам шанс обаче  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия