Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 705
  • 741
# 75
така извинявам се много че нахлувам така изведнъж в темичката попринцип до преди 4 месеца бях руса след което се боядисах с черна боя като мислех че след време боята ще се отмие и ще остане някакъф кестеняв цвят но за 4 месеца черното не е мръднало.... маската я правих 2 месеца , 1 почивах и сега пак трябва да започна да я правя (в нея съм слагала и кис.мляко и жълтък и газ) и черното пак си стои...та въпроса ми е какво още да слагам та поне малко да падне черната боя  Thinking мерси предварително на всички  Hug
ако боята е амонячна,няма да се измие въобще Naughty,особено на русо
запис Simple Smile
Виж целия пост
# 76
а момичета нещо за ежедневна грижа може ли да препоръчате, имам в предвид нещо от сорта на спрей например, който да мога да си го пръскам всеки ден ии има ли козметика за да попречи на косата да се наелектризира, че зимата е  smile3511
Виж целия пост
# 77
така извинявам се много че нахлувам така изведнъж в темичката попринцип до преди 4 месеца бях руса след което се боядисах с черна боя като мислех че след време боята ще се отмие и ще остане някакъф кестеняв цвят но за 4 месеца черното не е мръднало.... маската я правих 2 месеца , 1 почивах и сега пак трябва да започна да я правя (в нея съм слагала и кис.мляко и жълтък и газ) и черното пак си стои...та въпроса ми е какво още да слагам та поне малко да падне черната боя  Thinking мерси предварително на всички  Hug

Аз съм чувала,че киселото мляко и минералната вода свалят боята,ноо...не знам,не съм пробвала  Laughing Весела Коледа на всички   bouquet
Виж целия пост
# 78
а пробвала ли си с кисело мляко и сода, при мен тази маска свали 2,3 тона от черната боя Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 79
И аз съм мислела за нещо,което сваля боята,но не става ли на петна после?  newsm78
Виж целия пост
# 80
а пробвала ли си с кисело мляко и сода, при мен тази маска свали 2,3 тона от черната боя Simple Smile  bouquet
В какво съотношение, защото се боядисах вчера и много тъмно се получи. Направо ме е яд да се гледам. Трябваше малко да ми изсветли косата и да стане цвят лешник, а тя стана тъмно кафява - нещо като цвят шоколад  Sad
Виж целия пост
# 81
ами зависи от косата колко е дълга ( или като за баничка) ха ха ха на ако Simple Smile но много лошо така с тези уж кафяви бой,дето стават черни 
Виж целия пост
# 82
Здравейте и от мен  Simple Smile 
някоя от вас ползвала ли е това - Терапия за коса с горещ средиземноморски зехтин подарък ми е и нямам представа как се ползва    Blush 
Виж целия пост
# 83
а момичета имам една питанка, как в това влажно време навън да си запазя косата без да щръква и без да и става нещо, когато вали винаги имам тоя проблем, с лакове, пяни и някакви там спрейчета не става Crossing Arms вие какво правите newsm78
а момичета нещо за ежедневна грижа може ли да препоръчате, имам в предвид нещо от сорта на спрей например, който да мога да си го пръскам всеки ден ии има ли козметика за да попречи на косата да се наелектризира, че зимата е  smile3511

Поразрових се малко по-щателно из нет-а и попаднах на статия в която пише, че за да не стои ужасно косата във влажно време трябва да се използва продукт анти-влага или по-точно Anti-Frizz /  Joy звучи като антифриз за кола  Joy /. Поразрових се още малко и намерих такива продукти /лакове, серуми и кремчета/, но особеното при тях е, че почти всички са за изправяне на коса и този Anti-Frizz ефект е само като допълнителна екстра. Ето ги:
L'OREAL ELVIVE-anti-frizz serum.Продава се в оранжева бутилка със помпичка.Като субстанция се доближава до олио.
Frederic Fekkai  - Coiff Perfecteur - Anti-Frizz Silkening Creme 100ml/3.4oz
Freeman Papaya Anti-frizz Cream 125ml
WELLA - High Hair Sleek Wonder
Единствения продукт предназначен само за анти-влага ефект, който намерих е сух лак против влага и е този, но пък е цената му е  #Crazy
Лореал от професионалната серия лак за коса - бял флакон, анти-фриз с анти-влага ефект - http://www.shopmania.bg/shopping~online-grizha-za-kosata~buy-suk … ml~p-1453620.html

Дано съм ти била полезна  Wink
Виж целия пост
# 84
а момичета нещо за ежедневна грижа може ли да препоръчате, имам в предвид нещо от сорта на спрей например, който да мога да си го пръскам всеки ден ии има ли козметика за да попречи на косата да се наелектризира, че зимата е  smile3511

Антистатик за дрехи!  Peace
Но се пръска по дрехите, не по косата.   Flutter
Виж целия пост
# 85
момичета мерси за отговорите Hug Hug Hug
мисля да потърся този лак, защото косата ми е къдрава и продуктите за изправяне не ми вършат работа, а пък искам да го нанасям по косата  bouquet
Виж целия пост
# 86
4ernokoska  и аз винаги като се боядисвам става мноого по-тъмно.Когато взема кестеняв цвят,става почти черно.Явно има значение косата преди боядисване какъв цвят е  Thinking
Виж целия пост
# 87
Здравейте и от мен  Simple Smile 
някоя от вас ползвала ли е това - Терапия за коса с горещ средиземноморски зехтин подарък ми е и нямам представа как се ползва    Blush 
Виж в он-лайн каталога на Ейвън.
Аз съм ползвала маската от тази серия.
Виж целия пост
# 88
ами зависи от косата колко е дълга ( или като за баничка) ха ха ха на ако Simple Smile но много лошо така с тези уж кафяви бой,дето стават черни 

ами моита коса нито е каса нито е дълга,средна дължина е  Simple Smile  колко кис.мляко и колко сода тябва да сложа? и каква сода (за хляб ли)?  newsm78  от черно на тъмно кестеняво м оже ли да стане с тази маска  Hug
Виж целия пост
# 89
Здравейте момичета, извинявайте, че нахълтвам така в темата ви, но искам да ви попитам имате ли опит с миене на косата със жълтък от време на време вместо с шампоан. Казаха ми, че е полезно, но се чудя дали може да има и някакъв вреден ефект, в смисъл развиване на някакви бактерии от жълтъка и т.н.
Аз съм го пробвала и наистина косата изглежда доста добре след това, обаче въпреки, че си измивам банята идеално след такова къпане, остава една странна миризма от жълтъка в цялата баня?  newsm78 И след като една позната ми каза, че "така косата ми щяла да стане развъдник на бактерии от яйцето" и съвсем се обърках ...

Аз съм привърженик на всякакви природни начини за подсилване на косата и затова реших да попитам тук. Иначе аз съм с дълга коса, до кръста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия