Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 712
  • 741
# 90
Не е вредно,напротив,но и аз не мога да понасям миризмата която остава после Sick,колкото и да е полезно,тоя мирис не се търпи #2gunfire
Виж целия пост
# 91
Ами добре, поне ще съм спокойна, че е полезно  Laughing, иначе след всяко такова къпане мия и проветрявам като луда. И пак се омирисва, мъжът ми също не понася миризмата от жълтъка  Whistling
Виж целия пост
# 92
И аз не слагам жълтък поради същата причина. Но аз си имам непоносимост към яйцата и по принцип Simple Smile /даже на Великден не ги ям/.
Виж целия пост
# 93
Честно казно не знам на какво толкова гадно ви мирише  newsm78 - след шампоана и балсама не усещам нищо ...
Виж целия пост
# 94
запис
Виж целия пост
# 95
٠•● Dega ●•٠     bouquet  

на мен не ми мирише гадно жълтъка  Rolling Eyes  след измиването на косата , слагането на хубава маска и после парфюм няма никаква неприятна миризма  Peace  
Виж целия пост
# 96
момичета мерси за отговорите Hug Hug Hug
мисля да потърся този лак, защото косата ми е къдрава и продуктите за изправяне не ми вършат работа, а пък искам да го нанасям по косата  bouquet
Няма защо, пак заповядай  Wink  Много обичам да се ровя из нет-а за всякакви работи  Laughing

4ernokoska  и аз винаги като се боядисвам става мноого по-тъмно.Когато взема кестеняв цвят,става почти черно.Явно има значение косата преди боядисване какъв цвят е  Thinking
Направо не мога да си обясня защо стана така  Thinking  Естествения ми цвят е тъмен, но аз взех лешник, който си е кажи-речи тъмно рус цвят и трябваше малко да изсветли, но защо не стана  ooooh!  А някой мой познати си взимат най-тъмно кестенявия цвят и с него си правят черна косата, защото като вземат черна боя много им синее или червенее, а с тъмно кестенявото се получава много естествен черен цвят. Утре ще си мия косата и ще видя дали малко ще се поизмие боята и ако все още е много тъмна ще пробвам със кисело мляко и сода, или с домашния шампоан на Kryptonite, който е с жълтък и кисело мляко  Simple Smile
Виж целия пост
# 97
Цитат
или с домашния шампоан на Kryptonite, който е с жълтък и кисело мляко  Simple Smile
хихиихи и от мен хората да знаят нещо брееее Laughing
Флорал77 - хич не е вредно туй с жълтъка, точно това е и моя домашен шампоан Grinning аз съм обяснявала на чернокоска - понеже и аз обичам по-натурални неща се мия отвреме на време с домашна мацаница - бъркам си жълтък, кисело мляко, лимонов сок или от грейпфрут/портокал... такива разни неща (въпроса е да не го правиш като маските с масла и тн!!!) иии то става течност такава като шампоан.. мацаш, помасажираш по скалпа, ако не те домързява стоиш няколко минути и отмиваш - баш като шампоан си го ползваш!! Grinning въпроса е, че на мен не ми харесва косата ми всеки път с него и редувам - веднъж правя маска и мия с обикновен шампоан, веднъж с този шампоан.. абе когато каквото имам време!  Grinning аа и за миризмата - изобщо не е фрапантна, ако толкова те плаши сложи повече лимонов или грейпфртен/портокалов сок и те ще ти неутрализират миризмата и ще миришат на хубаво! в краен случай слагаш някакъв балсам за малко и си готова...

а аз да ви попитам - на приятелката ми и е припаднало някакво масло от чаено дърво и се чудехме дали не можем да го вкараме в употреба.. та може ли в шампоан да се сложи като канелата и салвията или в маските домашните? и по колко се слага от него? ( пък ако се сетите и друго разкрасяващо приложение не отказваме съвети Laughing )
Виж целия пост
# 98
4ernokoska, би ли ми казала каква марка е боята, от която си използвала цвят "лешник", моля  Praynig Да не би да е Лореал, защото аз се колабаех дали да не си взема точно този цвят, но ако става много тъмно, не го искам.
Виж целия пост
# 99
4ernokoska, би ли ми казала каква марка е боята, от която си използвала цвят "лешник", моля  Praynig Да не би да е Лореал, защото аз се колабаех дали да не си взема точно този цвят, но ако става много тъмно, не го искам.
На Wellaton е моя лешник  Simple Smile  От коя серия на Лореал си избрала лешник?  Преди няколко месеца си взех на Рalette Deluxe 555 - Златисто бляскав карамел / http://www.palette.bg/nashite-produkti/deluxe/deluxe-gold-gloss- … bljaskav-karamel/ / и въпреки, че боята е безамонячна ми изсветли косата и се получи страхотен цвят. Защо ли не си взех пак същата  ooooh!

та може ли в шампоан да се сложи като канелата и салвията
За пръв път чувам такова нещо  newsm78  За какво се слагат в шампоана?
Виж целия пост
# 100
4ernokoska, аз мислех за Лореал 10-минутната, но ми казаха, че ставало много тъмно и освен това червено, така че няма да се пробвам. Това с Палете делукс ми се струва добра идея, май и аз ще пробвам този цвят, благодаря ти.   bouquet
Виж целия пост
# 101
Леле само 10 минутни бои не взимай! Много горят и почти не става цвета на обложката. Преди да излезна по майчинство работех в магазин за козметика и наскоро питах колежките за тези 10 минутните бой и казаха, че няма клиентка, която да се е върнала и да е била доволна от такава боя. А и знаеш, че нормалните бои за коса малко или много горят, а я си представи в тази какво трябва да има за да за 10 минути да ти направи цвят - още по-силни съставки. Успешно боядисване  Peace
Виж целия пост
# 102
Леле само 10 минутни бои не взимай! Много горят и почти не става цвета на обложката. Преди да излезна по майчинство работех в магазин за козметика и наскоро питах колежките за тези 10 минутните бой и казаха, че няма клиентка, която да се е върнала и да е била доволна от такава боя. А и знаеш, че нормалните бои за коса малко или много горят, а я си представи в тази какво трябва да има за да за 10 минути да ти направи цвят - още по-силни съставки. Успешно боядисване  Peace
подкрепям  Peace,много са силни #2gunfire
Виж целия пост
# 103
момичета аз сега съм с маска с тривитаминол, зехтин и малко оцет  Flutter  стоя вече повече от час и мисля да се къпя след малко, сега това ми е за първи път маска без масла, на има други мазни неща Laughing дано за довечера да ми е хубава косичката Praynig
Виж целия пост
# 104
момичета аз сега съм с маска с тривитаминол, зехтин и малко оцет  Flutter  стоя вече повече от час и мисля да се къпя след малко, сега това ми е за първи път маска без масла, на има други мазни неща Laughing дано за довечера да ми е хубава косичката Praynig

хаха и аз съм сега намазана, но пък сложих адски много масла и май няма да издържа 2 часа така  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия