Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 729
  • 741
# 240
Изглежда, че просто на всеки действа различно. Много добре знам, че изобщо неможе да се сравнява с западното качество. Живяла съм доста време извън България и съм потресена от нивото на козметиката тук. Уж същите продукти, които съм ползвала там взимах в началото от тукашните магазини, но се отказах в последствие, защото нямат нищо общо.  Naughty
За съжаление е вярно,аз отдавна го знам и предимно използвам българска козметика,защото цената на продуктите е равна на качеството(при повечето де..),за разлика от вносната козметика със пригодено качество за българи,но със високата цена за европейци  #2gunfire
Виж целия пост
# 241
Да се включа и аз - не ми харесва Елсев с пчелно млечице. И на мен ми правеше косата мека и лигава, неподатлива на обработка.

Виж целия пост
# 242
Моята коса става просто страхотна с шампоана с пчелно млечице, също и с балсама. Става ми по-хубава отколкото с най-скъпите шампоани и маски. Косата ми природно сухичка, с тънък косъм, но гъста.
Виж целия пост
# 243
Аз също съм от доволните от шампоана, маската и балсама на Елсев с пчелно млечице. Някак си по-мека и лъскава ми става косата.
Виж целия пост
# 244
Дани, препоръчай ми български шампоан и балсам, от които си доволна. От доста време ми се иска да пробвам, но не смея. С тънка коса съм, боядисана.  Thinking
Виж целия пост
# 245
Доволна съм от шампоаните на Билка,както и от яйчения на Арома,който ще е подходящ за твоята коса,добри са и тези на тео,а ако имаш пърхот евтерпа против пърхот горещо го препоръчвам.За съжаление още не съм намерила перфектния шампоан нито български нито чужд  Sad ,всички тези са поносимо добри,но и мога да кажа нищо уникално.За балсам вече съм в задънена улица,пробвала съм няколко български и нищо не ми хареса,но за маските на Афродита и бадемовата на Евтерпа бих казала,че стават,особено втората.
Виж целия пост
# 246
Хайде и аз да попитам  Simple Smile
Вчера си купих Фитовал-и червен и жълт. Единия бил за косопад, другия за подсилване на суха и изтощена косата /така прочетох на бързо на кутийките/. След това в сайта на Фрамар видях, че се продава Фитовал +. Тези, който аз си купих въобще ги нямаше.  Довечера ще пробвам. Нарочно си взех малките опаковки, че ако не ми харесат да не съжалявам много.

Добри ли са? Знам, че е строго индивидуално, но все пак помагат ли?
Каква е разликата между Фитовал и Фитовал +?  newsm78

Трябва да им видя срока на годност, да не са някакви стари, че ще  #2gunfire
 Hug   bouquet
Виж целия пост
# 247
аз лично не съм доволна,но има доста добри отзиви в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290728.0
Виж целия пост
# 248
ООО и аз не съм доволна
Виж целия пост
# 249
Доволна съм от шампоаните на Билка,както и от яйчения на Арома,който ще е подходящ за твоята коса,добри са и тези на тео,а ако имаш пърхот евтерпа против пърхот горещо го препоръчвам.За съжаление още не съм намерила перфектния шампоан нито български нито чужд  Sad ,всички тези са поносимо добри,но и мога да кажа нищо уникално.За балсам вече съм в задънена улица,пробвала съм няколко български и нищо не ми хареса,но за маските на Афродита и бадемовата на Евтерпа бих казала,че стават,особено втората.

Мерси, ще ги потърся  Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Довечера ще го пробвам. Но от един път едва ли ще усетя някакво положително въздействие върху косата си. Аз косопод не бих казала, че имам. Незнам може би от тоя тривитаминол не ми падат кой знае колко косми. Но за огромно мое съжаление косъма ми изтъня. От какво незнам. Сега се чудя пак дали да не се къносам  newsm78 . До неделя има още време да се навивам и разобеждавам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Аз си купих ампули, но нещо много ми омазняват косата - а тя и без това си е мазна.  Някой може ли да ми препоръча подхранващи ампули, които не омазняват?
Виж целия пост
# 252
Аз си купих ампули, но нещо много ми омазняват косата - а тя и без това си е мазна.  Някой може ли да ми препоръча подхранващи ампули, които не омазняват?

С кератин.
http://www.nisea-bg.com/produkti/%D1%84%D0%BB%D1%83%D0%B8%D0%B4% … 0%BD-bio-oil.html
Виж целия пост
# 253
За първи път днес си правих маската с тривитаминол, като добавих лиманов сок и зехтин, затоплих на водна баня, наклепах се, и поседях 4-5 ч. Ясно е, че от веднъж ефект няма да има, но това което забелязах е че доста от боята ми се смъкна, някой да е забелязал при себе си подобен ефект? Това на този етап беше добре, защото от последните ми експерименти беше останал един отенък който ме дразнеше много, е няма го вече Hug
Нещо друго да ме посъветвате да правя за изтощена коса, в резултат на две поредни боядисвания на цялата коса със силен окислител нещата не са много розови Rolling Eyes. Почвам маската, имам и пр. серия на Loreal, чудех се какво друго Thinking?
Виж целия пост
# 254
За първи път днес си правих маската с тривитаминол, като добавих лиманов сок и зехтин, затоплих на водна баня, наклепах се, и поседях 4-5 ч. Ясно е, че от веднъж ефект няма да има, но това което забелязах е че доста от боята ми се смъкна, някой да е забелязал при себе си подобен ефект? Това на този етап беше добре, защото от последните ми експерименти беше останал един отенък който ме дразнеше много, е няма го вече Hug
Нещо друго да ме посъветвате да правя за изтощена коса, в резултат на две поредни боядисвания на цялата коса със силен окислител нещата не са много розови Rolling Eyes. Почвам маската, имам и пр. серия на Loreal, чудех се какво друго Thinking?

лимоновия сок смъква боята. Какъв е цвета на косата и боята ти?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия