Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 102 725
  • 741
# 285
Аз си купих маска LORYS С ЧЕСЪН. Снощи я пробвах и ми харесва - косата не се слепва, което на мен ми е най-големия проблем с маските.
Виж целия пост
# 286
Аз си купих маска LORYS С ЧЕСЪН. Снощи я пробвах и ми харесва - косата не се слепва, което на мен ми е най-големия проблем с маските.
И мен много ме изкушава тази маска, още повече вече доста хора я похвалиха Grinning Но чакам да свърша натрупания запас с маски, защото ако купя още една рафта в банята направо ще се срути вече Laughing Запасила съм се с маски за следващите няколко години Crazy
Виж целия пост
# 287
Аз си купих маска LORYS С ЧЕСЪН. Снощи я пробвах и ми харесва - косата не се слепва, което на мен ми е най-големия проблем с маските.
И мен много ме изкушава тази маска, още повече вече доста хора я похвалиха Grinning Но чакам да свърша натрупания запас с маски, защото ако купя още една рафта в банята направо ще се срути вече Laughing Запасила съм се с маски за следващите няколко години Crazy

И аз се чудих, но тя не е скъпа, а и аз си нямах никаква, така че си я взех.
Виж целия пост
# 288
А за колко си я взе?  Flutter
Виж целия пост
# 289
http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Serie-Expert-Li … -Serum-125ml.html

Момичета отзиви за това,търся си нещо за оформяне на къдрици Peace
А каква е тази маска с чесън и от къде може да се купи,аз също имам пробелми с косата,и незнам вече какво да и слагам Shocked
Виж целия пост
# 290
Маската с чесън - http://beautycosmetic.biz/lorys-lorys-ovlajnyavashta-maska-kosa- … arlic-p-3816.html - от мазазин Хит за 6 лева (за София ) . Аз се бях зазяпала в едни други маски и случайно я видях. Много ме учуди цената, защото я бях гледала по различните сайтове до към 8 лева, но веднага я взех.Много съм доволна от нея. За пръв път толкова да ми хареса маска още на първо измиване с нея.
Някой ползвал ли е другите маски на тази марка и може ли да даде отзиви за тях.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 291

За 6.35 лева от Магазин "Плюс".
Виж целия пост
# 292
Момичета, маската с чесън на Лорис втривате ли я в корените на косата?
Виж целия пост
# 293
Момичета, маската с чесън на Лорис втривате ли я в корените на косата?

Аз я втривам.  Peace


А иначе да ви кажа, че най - евтина е маската в Метро (5,40лв.). След това в Била (6,19лв.).  Hug
Виж целия пост
# 294
Доколото си "преведох" указанията намаската - нанася се и в корените, но се набляга на краищата. Аз по-скоро я намазвам на косата, не я втривам.
Виж целия пост
# 295
Само на мен ли ми се струва, или наистина са развалили Нивеа за руси коси, шампоана?
Виж целия пост
# 296
Само на мен ли ми се струва, или наистина са развалили Нивеа за руси коси, шампоана?

Не съм го ползвала, но в момента ползвам този за кестеняви коси и бих казала, че ми харесва. Както и този за къдрава коса.
Виж целия пост
# 297
Само на мен ли ми се струва, или наистина са развалили Нивеа за руси коси, шампоана?


на мен пък ми се струва, че от както Нивеата за къдрава коса е с нова опаковка има нещо ново и в състава... не ми харесва вече толкова, преди ми оформяше по-добре косата Crossing Arms преди  няколко страници го споменах, но никой не ми отговори и реших, че си въобразявам
Виж целия пост
# 298
Може да си права - аз скоро не съм я купувала  newsm78
Виж целия пост
# 299
Само на мен ли ми се струва, или наистина са развалили Нивеа за руси коси, шампоана?

Значи не съм единствената, която е забелязала същото. Преди много харесвах този шампоан и балсам. Сега дори неможе да ми измие косата. Стара една лепкава и сплъстена.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия