Имаме в Канада зима с красива бяла пелерина - 40

  • 41 811
  • 730
# 195
Вие 4етете ли го този форуm? Някои никове mай съm разпознавала  newsm78
Аз го чета, признавам си без бой, понякога като ми е тъпо влизам само да ги чета как се заяждат и как се плюят и си оправям настроението.
Иначе, като отсееш има много полезна информация, но повече ми беше полезен като бяхме още в Бг и движехме кандидатурата.
Иначе и там съм кака_дора, а ти там си с друг ник, мисля че те разпознах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ( да не почва с "Н" )
Моето бебоче пак е станало "жертва" на големите калпазани  hahaha Joy hahaha май са решили да го правят клоун
http://www.album.bg/montrealbulgars/images/20928940/122231
Виж целия пост
# 196
Вие 4етете ли го този форуm? Някои никове mай съm разпознавала  newsm78
Четеме четеме от има няма 7-8 години - напоследък по-рядко но точно вчера го преглеждах и попаднах на съобщението - ще има и консулски дни през април.


Аз чета, но там такива образи пишат, че по-скоро за шоуто го чета. Ако ти трябва полезна информация, трябва да се въоръжиш с доста ситно сито. А това, което мен ме дразни е, че почти няма тема, която да си отговаря на заглавието Naughty
Виж целия пост
# 197
понякога като ми е тъпо влизам само да ги чета как се заяждат и как се плюят и си оправям настроението.
А аз се чувствах след това като изпита. Излишно товарене с отрицателна енергия. Затова и спрях да ги чета.
Виж целия пост
# 198
Ееее за толкова години доста добро сито съм си изработила - преглеждам форума за 5 минути и съм отсяла смисленото. Все пак под шипките няма да си губя времето Simple Smile
Виж целия пост
# 199
понякога като ми е тъпо влизам само да ги чета как се заяждат и как се плюят и си оправям настроението.
А аз се чувствах след това като изпита. Излишно товарене с отрицателна енергия. Затова и спрях да ги чета.

Същото и при мен. Аз и в този форум (не тази тема!) периодично спирам да влизам, понякога за доста време.
Виж целия пост
# 200
Според мен комплексарщината е навсякъде из темите. Гоямо мерене пада/ше. Но не това е важно. Не съм се занимавала с бг канадата от лятото на 2007. Simple Smile

Да, Миленче, права си. От доста теми се изключих вчера. Няма смисъл.
Виж целия пост
# 201
От доста теми се изключих вчера. Няма смисъл.

За съжаление. Някога мислех, че има. Някъде миналата есен обаче ми се струпаха неща и тотално си смених погледа. След толкова години форумстване. Наистина не си струва.
Но да не изместваме темата.
Виж целия пост
# 202
Да ви се похваля, днес ни записха официално на една градина на 3 часа дневно, 2-3 пъти седмично засега (halte garderie). Миналата седмица дребния ходи няколко дни и явно прецениха , че е поносимо див. Той е доволен, майка му също Simple Smile
Виж целия пост
# 203
Здравейте, мили мами!

Пиши ви по тъжен повод. Съжалявам, че нямах време да прочета какво сте писали досега. Може би сте коментирали голямото земетресение в Хаити. Наистина голяма трагедия!   Confused

Много организации събират помощи, но тъй като и летищата и пристанищата, са разбити, все още тези помощи не пристигат до тях. Доколкото разбрах е останало част от летището във вторият им по големи град (забравих името му)  и тези, които разполагат с документи и пари да си купят билет, само тях пускали на самолета.

Имам съученичка хаитянка в класа ми по английски в Монреал . Останали са живи само майка и и сестра и. Нейният съпруг е бил там по време на земетресението и след няколко дни, когато е успял да се върне в Монреал, е разказал, че земетресението продължавало все още на всеки 4 часа. Днес едва сестра и е успяла да отиде до доминиканската република, за да и звънне по телефона и е плакала горчиво, че от много дни не са яли нищо, много хора умирали от глад и жажда пред очите на децата си и някои от жените се организирали поне да държат малките им дечица, защото друго няма какво да им предложат.

Съпругът на съученичката ми ще замине за Хаити, за да помогне на родните там с каквото може. Съученичката ми е много скромен човек, на никого не е натъквала нито веднъж, че нейното семейство е най-зле или нещо подобно. Много бих искала да и помогна, защото тя е изключително коректен човек във всяко едно отношение и смятам, че го заслужава. Не  зная кога, как и при кого най-напред ще отидат финансите, дадени на организациите за хаитяните, но зная че колкото и малка да е нашата помощ тя ще отиде  съвсем скоро и то при хора, които не само са бедни, но и в огромна нужда в момента.   Зная, че моята помощ е недостатъчна колкото и да е тя и ако се включат повече хора, ще може наистина да получи истинска подкрепа.

Бих искала да ви помоля която от вас има желание и възможност нека да и помогнем. Поемам отговорността да и предам парите, които бихте отделили за нея и семейството и в Хаити. Учителката ни и някои от класа също се включиха. Моля, който реши да ми пише  на електронна поща milla.dimitrova.ca@gmail.com, за да обсъдим как да стане връзката помежду ни. Последната дата до която ще събирам финансова помощ е 04 февруари (четвъртък).

Благодаря предварително на всички отзовали се!!!
Виж целия пост
# 204
Минавам само да кажа, че още не съм родила.  ooooh! Днес ми е термина, но никакви признаци за раждане нямам освен нерегулярните контракции, които си имам още от 7 мес. Днес пак бях на ултрасаунд заради изоставането на кг на бебето. Измериха я 2,765 кг. Тия дни като родя ще видим колко са им верни мерките.  Thinking

ТарикМам,   thumbsup!
Виж целия пост
# 205
Браво Каролина - устискахте до термина - дано всичко да мине по най-лекия възможен начин.  На малката дама не и се излиза от коремчето на мама май Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Каролина, явно бебката не иска да е козирог,  а водолей Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Зодия водолей вече почна.
Виж целия пост
# 208
Мили мами, простете за грешката, объркала съм дадите с тези четвъртъци. Последния срок за събиране на финансите за близките на тази хаитянска мама  е първата седмица на февруари тоест до 04 февруари (четвъртък). Много се извинявам още веднъж!!!  Sad
Поправих го и в постинга си по-горе.

Виж целия пост
# 209
Мили мами, простете за грешката, объркала съм дадите с тези четвъртъци. Последния срок за събиране на финансите за близките на тази хаитянска мама  е първата седмица на февруари тоест до 04 февруари (четвъртък). Много се извинявам още веднъж!!!  Sad
Поправих го и в постинга си по-горе.

Mила, сигурна съm, 4е пове4ето от нас ве4е са се вклУ4или по един или друг на4ин...Приятелката ти  опитвала ли се е да се свърже с хуmанитарните организации и да поиска поmо6т или поне да разбере какво mогат да и предложат?

 
Вие 4етете ли го този форуm? Някои никове mай съm разпознавала  newsm78
Аз го чета, признавам си без бой, понякога като ми е тъпо влизам само да ги чета как се заяждат и как се плюят и си оправям настроението.
Иначе, като отсееш има много полезна информация, но повече ми беше полезен като бяхме още в Бг и движехме кандидатурата.
Иначе и там съм кака_дора, а ти там си с друг ник, мисля че те разпознах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ( да не почва с "Н" )
Моето бебоче пак е станало "жертва" на големите калпазани  hahaha Joy hahaha май са решили да го правят клоун
http://www.album.bg/montrealbulgars/images/20928940/122231

Како Дорке, сигурно съm аз  Laughing, по профила ли mе позна или по парфУmа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия