Имаме в Канада зима с красива бяла пелерина - 40

  • 41 811
  • 730
# 510
Снежи, Честит Рожден Ден! Много здраве и щастие, много обич и късмет ти пожелавам! newsm59
Виж целия пост
# 511
Страхотна новина,П4ели4ка Simple Smile !   bouquet Лека бременност ти желая !  Hug

Снежи, Честит Рожден Ден ! Бъди здрава, обичана, много щастлива ! Весел празник !   bouquet
Виж целия пост
# 512
E&M какво трябва да значи това: (\\\\__/) <br />(=\\\'.\\\'=) <br />(\\\'\\\')_(\\\'\\\')    newsm78

Виж целия пост
# 513
Дойдох да честитя празника, а то каква тема!!

Честит ден на Освобождението!

Честито, Снежи!! Най-добри пожелания и много здраве!

Пчеличка, чудесна новина! Леко "мътене"!
Виж целия пост
# 514
E&M какво трябва да значи това: (\\\\__/) <br />(=\\\'.\\\'=) <br />(\\\'\\\')_(\\\'\\\')    newsm78



 Simple Smile Simple Smile като махнах линийката за кърменето преди 2 седмици ( от тогава не се кърмим с малката  bowuu) и нещо е станало със едно зай4е,което ми беше над тях,,,разместили са се знаците и е излезнало така Sad..ще го оправя Crazy


а ти много си наблюдателна  Heart Eyes Hug


Виж целия пост
# 515
4естито, П4ели4ка! Весел празник на Снежи   bouquet
Виж целия пост
# 516
Мерси на всички ви за пожеланията Hug Очакваме човечето около 21-ви август, все още не знам дали ще е бебчо или бебка ooooh! А вие не се шашкайте, аз верно, че съм го написала завоалирано, ама мозъка ми е станал на айрян откакто забременях първия път, оттогава няма оправяне Crazy "Наложи се", защото имаме дядо-шпионин (т.е. баща ми), който ми чете мненията във форума, не исках да научат новината от тук Peace
Виж целия пост
# 517
Честито за хубавите поводи  bouquet

Момичета, благодаря за подкрепата, но когато половинката дава назад, аз нямам сили да давам напред Tired
Виж целия пост
# 518
Здравейте мили мами Simple Smile Първо да ви честитя мартенските празници ! Пожелавам на вас и на семействата ви здравето и късмета да ви следват навсякъде Simple Smile
Пчеличке , ЧЕСТИТО Simple Smile Желая ти лека и спокойна бременност Simple Smile (Дано твоята се окаже заразна и скоро да има нови бременни ) 
 Така с веселата част ..имам следния въпрос към вас : Мъжо иска да си отвори фирма защото планува през уикенда да върши малко екстра работа - накратко полиране боята на коли , реставрация и тн ..малка незначителна фирмичка с цел всичко да е законно и да си има име - регистрирано . Та..ако някоя от вас знае малко повече за идеята .. и дали регистрирайки име на фирма фактичски ргистрираш и самата фирма..знам ,че има сайт но ми е малко сложно ..затова ако знаете нещо плс помогнете с информация за Онтарио . Благодаря предварително  Hug Hug  bouquet

Иначе новата новина е , че си търсим къща Simple Smile Неговото семейство решиха да ни помогнат финансово като си вземем къща ( ще живеем заедно , но те са страхотно семейство и много ни помагат за сега не можем без тях) Много съм щастлива защото по този начин се приближаваме към момента за бебенцето...

Дано не съм ви досадила...Радвам се, че ви има..и винаги мога да се обърна към вас ..това значи много за мен особено при все ,че нямаме грам приятели (на нашите години всички са по клубовете) а , на моето сем. относно съвети мн мн не мога да разчитам..и така Пожелавам ви много слънчеви дни като днешния Simple Smile
Виж целия пост
# 519
Честито за хубавите поводи  bouquet

Момичета, благодаря за подкрепата, но когато половинката дава назад, аз нямам сили да давам напред Tired

Галче, ако наистина искаш да дойдеш насам  мисля, че ще намериш начин да го убедиш. Но май и ти не си убедена какво искаш. Все пак каквото и да решите, надявам се да сте щастливи в избора. Обсъдете плюсовете и минусите; това, което имате сега и това, което мислите че можете да постигнете тук. Щом сте подали за визи и сте минали през всичко, значи сте смятали, че си заслужава, нали? А сили жената винаги има и когато си мисли, че няма, пак и се намират, просто така сме устроени - презареждаеми  Wink  Хайде, пращам ти виртуално малко положителна енергия  Hug
Виж целия пост
# 520
Галче, моят мъж също дойде без грам желание, просто за да ми угоди. Беше зле с езиците и се затвори вкъщи да гледа децата, докато аз почнах да работя. Една година почти всеки ден се оплаваше, колко му е гадно, как иска да си ходи, искал си приятелите... Откакто родих и видя, че по - хубаво оттук за децата едва ли ще намери, а и откакто излезе от къщи, почна да работи, да общува на френски ( който междувременно беше понаучил в училище ) отношението му към Канада и Монреал се промени коренно. Сега тук му харесва, казва, че се радва, че детето му ще расте тук, имаме възможност да пътуваме повече, нещо, което и двамата много обичаме...Въобще метаморфозата беше пълна и спонтанна.  Може и с твоя да се получи така, надявам се. Иначе, стигнах до извода, че винаги единият от семейството е по-мотивираният и дърпа повече. И зависи кой ще надделее - познавам семейство, което си тръгна на 3-ия месец, друго на 6-ия....Животът е готвач и не знаеш дали манджата дето ще ти поднесе ще ти хареса или не, докато не опиташ.
Виж целия пост
# 521
Галче и аз не бях тази,която тегли насам,но не съм била и против,но откакто сме дошли не минава и ден да благодаря на моя мъж за инициативата,че сме направили правилният избор.Дано да вземете правилното за вас решение,за да не съжалявате някой ден.                                                                                    Пчеличка честито и лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 522
моми4ета 4естита баба марта ! бъдете здрави и засмяни !
Снежи и от мен 4естит празник - бъди здрава , оби4ана и ценена!

Гал4е който не е опитал ,той не знае дали е правилно !


моми4ета , някой питаше за номера на Весна за самолетни билети - търся я - ако имате номера и пишете на ли4ни
благодаря !

весел 8ми Март на вси4ки    bouquet
Виж целия пост
# 523
Защо на лични? Дайте телефони и на други агенти за самолетни билети, от които сте доволни - те едва ли ще имат против.

Sneji, честит празник! Много здраве и любов!   bouquet
Надявам се вече да сте по-добре всички.

Виж целия пост
# 524
Момичета, можете ли да ми дадете някой благонадежден сайт, в който да прочета какви са стъпките по заминаването на в КАНАДА /говоря за имиграция/.

  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия