Почитатели на Майкъл Джаксън 20 - GIVE LOVE ON CHRISTMAS DAY

  • 29 546
  • 746
# 270
Гласувах.

Виж целия пост
# 271


Виж целия пост
# 272
Гледам че на много места са почнали да си честитят новата година още от сега.Незнам дали е правилно но пък от друга страна тя ще настъпи така или иначе.Така че....

        

Виж целия пост
# 273
 Сисето може и да протестира  Laughing, но аз не мога да се въздържа и да не пусна това




http://www.yooouuutuuube.com/v/?rows=18&cols=18&id=rRge4 … c&startZoom=1
Виж целия пост
# 274
rasar, това винаги ме е главозамайвало.  Laughing
Не мисля, че тук в темата има безполови същества. Не мисля, че и Майкъл беше такова и затова ми е приятно да изследвам всяка частица от него. Частица ли казах?  newsm78



А и никаде не виждам само чатала му. Въпроса е кой къде гледа? Laughing

Виж целия пост
# 275
безполови същества няма,но едва ли го гледаш в очите  baby_neutral
расар  това съм го гледала доста отдавна,но е поднесено много добре.Някой от нас не са много запленени от точно този му атрибут,не казвам,че нямате право,но просто ми идват в повече снимките. Blush
частицата може да бъде и друга за някои не точно тази Heart Eyes
Виж целия пост
# 276
Добре, сега и "другия" Майкъл  Laughing- една прекрасна, както винаги Earth Song. Хубав ден на всички - за мен последния работен от годината.

http://vbox7.com/play:3c3288ca&al=1&vid=2223485
Виж целия пост
# 277
sisa788, вярвай ми, че го гледам и в очите. Наистина не ми се спори. Просто вече ще се старая да слагам снимки(колкото и рядко да го правя) на Майкъл от кръста нагоре, за да не се набляга на така неблагопристойните му места.



Направих клипчета със субтитри на интервюто с Ед Брадли, който желае може да ги гледа.

http://www.vbox7.com/play:fe5632e8
http://www.vbox7.com/play:b12b1b01
http://www.vbox7.com/play:242e7704
Виж целия пост
# 278
rasar тази класика в жанра я имам и е много добра.Тя се отнася до ''тъмната'' страна на нещата. Wink Laughing

Другата класика -имам предвид песента също много ми харесва Peace

Искам да си сложа за известно време това за подпис та да питам какво ще кажете?
Не е ли прекалено? newsm78 Grinning Peace

http://195.149.248.189:8080/2009-12-30/80015783824a3510d4a5786c8 … 40ef7_500x200.jpg

Майкъл полицай  Heart Eyes Laughing
Вчера май имаше въпрос като какъв си го представяте.

Това може и да не полицейска униформа но идеята за полицай много ми допада Thinking Flutter

Ама съм пристрастна към полицай та може и да не съм обективна. Party Heart Eyes
Виж целия пост
# 279
Няма тъмна страна, нашето момче си е светлинка отвсякъде.
Каквито и снимки да слагаме - усмихнат или сериозен, в цял ръст или не, закопчан догоре или разгърден - това е все Майкъл.

Лейди, след сегашния ти подпис ми се струва, че няма значение какво точно ще сложиш Mr. Green
Виж целия пост
# 280
Благодаря ти  Peace rasar и аз имам капка свян у себе си. Blush

Ама като се замислих какво има да се притеснявам аз. това все пак е Наоми Кембъл.
Ако има нещо тревожно тя да си се притеснява. Laughing

Един поздрав и от мен за последния работен ден.И аз излизам да дейставам по задачи! Hug

http://www.youtube.com/watch?v=ducjzxz8XOs

Виж целия пост
# 281
Еееее ама вие ще ме изядете бе  Grinning Това,че недоволствам голяма работа.Кой е този дето спори?Не спорим-или пък ако спорим май ще е коя част от тялото му всеки харесва GrinningВсеки има право на мнение.
ЛЕЙДИ ако щеш и гол си го сложи в подписа,щом така ти харесва.Всеки да си пише или да си слага каквото иска нали затова е форум Peace

Виж целия пост
# 282
sise  ма къде ме видя да споря с тебе мила. Peace

Гол  не съм го виждала никъде.Ако го имаше някъде нямаше да излъжа бих го видяла.
Те очите ми са за това Flutter
Но гол в подписа не бих го сложила...въпреки че не съм сигурна. Crazy Peace
Виж целия пост
# 283


ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!!
Виж целия пост
# 284
liliyyy  Hug  - Благодаря за интервюто със субтитри , което  си направила !          rasar -   много е готино  клипчето - не го бях виждала  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия