Анкета
Коя от екранните партньорки/изключвам главните героини/, подчертава най-добре артистичния талант на Сарухан Хюнел?/изписвам имената на героините, а не имената на актрисите/
еее ти как си я представяш тая работа с преводача
аз не мога-не сме говорили кой знае какво- няколко думички, на които вече бях свикнала- не се притеснявай и отпусни се, спокойно- ми той тези ги повтаряше непрекъснато и на масата и докато ходихме до езерцето и то се свиква а и прословутата закачка: Булгар ханъм сойле.....- нали непрекъснато ме караше да повтарям по нещо си, после казваше че съм "астъ кадън" или нещо подобно беше-болна жена и от там като направех физиономийка питаше нещо подобно- демек боли ли? и така. да не забравяме, че и двамата правехме опити да се разберем на немски- макар че
. Ще почна и аз като Зизу да гледам между кадрите. /шегичка
/
. Ще почна и аз като Зизу да гледам между кадрите. /шегичка
/


ха, тя нека ме направи на маймун, пък да видиш аз как ще избягам от темата
. Ще почна и аз като Зизу да гледам между кадрите. /шегичка
/


ха, тя нека ме направи на маймун, пък да видиш аз как ще избягам от темата 

. Ще почна и аз като Зизу да гледам между кадрите. /шегичка
/

Божеее, тогава ако знаех, че този филм ще доживея да го гледам в България?!!!!! Препоръчани теми