Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 4

  • 38 205
  • 742
# 195
Е докато танцувахте как се разбирахте или преводача стоеше до вас?

 newsm78 еее  ти как си я представяш тая работа с преводача newsm78 newsm78 аз не мога-не сме говорили кой знае какво- няколко думички, на които вече бях свикнала- не се притеснявай и отпусни се, спокойно- ми той тези ги повтаряше непрекъснато и на масата и докато ходихме до езерцето и то се свиква а и прословутата закачка: Булгар ханъм сойле.....- нали непрекъснато ме караше да повтарям по нещо си, после казваше че съм "астъ кадън" или нещо подобно беше-болна жена и от там като направех физиономийка питаше  нещо подобно- демек боли ли? и така. да не забравяме, че и двамата правехме опити да се разберем на немски- макар че Laughing и това съм ви го писала- аз от неговия немски- нищо не разбирах, той от моя още по-малко Laughing
Виж целия пост
# 196
А това с хващането на ръцете ... хъм  newsm78. Ще почна и аз като Зизу да гледам между кадрите. /шегичка  Hug/
Виж целия пост
# 197
Ади сега Едит Пиаф- да не сме в Кайболана- не помня какво е било, но преди това танцува с оная същата принцеска дребната- между другото тя е много красива, косата и стига почти до средата на бедрото- черна, чуплива. Бях и я сплела за вечерта и той още докато дойде отиде рри нея- тя също има подарък от него-и си бъбриха там двамата.  Малко преди да танцуват, дойдоха при мен да искат разрешение да пуснат косата. Двамата бяха невероятна двойка- представете си моето коте  му стига почти до кръста, но танцува той с нея като с голяма, е да накрая я вдигна на ръце  и така танцуваха, но то беше за около минута две.
Виж целия пост
# 198
Моля те, продължавай!
Виж целия пост
# 199
Вениииииии почакай утре Зизка да прочете разказите й не между кадрите ами и мислите ще и прочете от раз. Thinking
Виж целия пост
# 200
А това с хващането на ръцете ... хъм  newsm78. Ще почна и аз като Зизу да гледам между кадрите. /шегичка  Hug/
е как няма да ги хвана, Вени, ми той показва там нещо си- Виж тук какво правя- примерно бяга. Аз докато фокусирам и разбера за какво става дума, той щракнал на друг кадър- еееееееееееееееееееее как да видя и понеже вече се смее с глас, хич не хващам за какво ми говори, а и преводачката докато свари да се намеси, затова той щрака, аз пипвам двете му ръце и чакам да ми се обясни на български- през това време вече съм видяла Кадрото #Crazy
Виж целия пост
# 201
Вениииииии почакай утре Зизка да прочете разказите й не между кадрите ами и мислите ще и прочете от раз. Thinking

Ooo, аз искам неговите мисли  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 202
Вениииииии почакай утре Зизка да прочете разказите й не между кадрите ами и мислите ще и прочете от раз. Thinking
smile3513 ха, тя нека ме направи на маймун, пък да видиш аз как ще избягам от темата smile3533
Виж целия пост
# 203
А това с хващането на ръцете ... хъм  newsm78. Ще почна и аз като Зизу да гледам между кадрите. /шегичка  Hug/
е как няма да ги хвана, Вени, ми той показва там нещо си- Виж тук какво правя- примерно бяга. Аз докато фокусирам и разбера за какво става дума, той щракнал на друг кадър- еееееееееееееееееееее как да видя и понеже вече се смее с глас, хич не хващам за какво ми говори, а и преводачката докато свари да се намеси, затова той щрака, аз пипвам двете му ръце и чакам да ми се обясни на български- през това време вече съм видяла Кадрото #Crazy

Хубав ли е смехът му? Извинявай, че те тормозя с такива подробности, ама сега ми е паднало  Hug
Виж целия пост
# 204
Вениииииии почакай утре Зизка да прочете разказите й не между кадрите ами и мислите ще и прочете от раз. Thinking

Ooo, аз искам неговите мисли  Laughing Laughing Laughing


за неговите съм съгласна- гласувам с две ръце newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Виж целия пост
# 205
А какъв е подаръка на принцеската от него ако не е тайна разбира се?
Виж целия пост
# 206
Хайде, лека нощ и от мен! Приятни сънища!  sleepuu
Виж целия пост
# 207
Вениииииии почакай утре Зизка да прочете разказите й не между кадрите ами и мислите ще и прочете от раз. Thinking
smile3513 ха, тя нека ме направи на маймун, пък да видиш аз как ще избягам от темата smile3533

Неееее, ще те архивираме тук като Гаргамел  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 208
Вениииииии почакай утре Зизка да прочете разказите й не между кадрите ами и мислите ще и прочете от раз. Thinking

Ooo, аз искам неговите мисли  Laughing Laughing Laughing
И аз, и аз, и аз. newsm44
Виж целия пост
# 209
А това с хващането на ръцете ... хъм  newsm78. Ще почна и аз като Зизу да гледам между кадрите. /шегичка  Hug/
е как няма да ги хвана, Вени, ми той показва там нещо си- Виж тук какво правя- примерно бяга. Аз докато фокусирам и разбера за какво става дума, той щракнал на друг кадър- еееееееееееееееееееее как да видя и понеже вече се смее с глас, хич не хващам за какво ми говори, а и преводачката докато свари да се намеси, затова той щрака, аз пипвам двете му ръце и чакам да ми се обясни на български- през това време вече съм видяла Кадрото #Crazy

Хубав ли е смехът му? Извинявай, че те тормозя с такива подробности, ама сега ми е паднало  Hug

ДА това ДА, ако не беше смехът му- толкова сърдечен- може би наистина не бих се отпуснала да върша щуротии с него, на той има заразителен смях, колегите почваха да се смеят само като го слушаха, преди още да са разбрали защо и двамата се превиваме от смях- примерно на някой кадър. Или пък като каже нещо и почва да се смее и аз още преди да са ми превели почвах да се кикотя. Той избухваше в смях още в момента като му преведат какво съм изсухлила по повод на някоя негова реплика, особено за "Кайболана"- там като оправяхме сценария с него smile3532 smile3532 Божеее, тогава ако знаех, че този филм ще доживея да го гледам в България?!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия