Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 429
  • 775
# 270
Нуцииииииииииииии!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 271
 Mr. Green Mr. Green
Нуцииииииииииииии!!!!!!!!!
Joy
Виж целия пост
# 272

Нуца под прикритие ?!   Shocked
Виж целия пост
# 273
Цитат на: Флайбъл link=topic=457608.msg15075742#msg15075742date=1273338225
Нуца под прикритие ?!   Shocked

Ти пък  Laughing

Галюнооо, как е при вас? Засегна ли ви гръцкото положение?
Виж целия пост
# 274
Хахах Тикво...тихо,ще те линчуват,ма Joy
Виж целия пост
# 275
Цитат на: Флайбъл link=topic=457608.msg15075742#msg15075742date=1273338225
Нуца под прикритие ?!   Shocked

Ти пък  Laughing

Галюнооо, как е при вас? Засегна ли ви гръцкото положение?

тцъ Mr. Green...ей прост народ са тея и тва е..... Whistling..ама сега да си сърбат супата...ние още го раздаваме богати гъзарчета с дрънчащи евро в джобчета..криза йок при нас Mr. Green
Виж целия пост
# 276
Цитат на: Флайбъл link=topic=457608.msg15075742#msg15075742date=1273338225
Нуца под прикритие ?!   Shocked

Ти пък  Laughing

Галюнооо, как е при вас? Засегна ли ви гръцкото положение?

тцъ Mr. Green...ей прост народ са тея и тва е..... Whistling..ама сега да си сърбат супата...ние още го раздаваме богати гъзарчета с дрънчащи евро в джобчета..криза йок при нас Mr. Green
А тя па  Гърция голяма криза Joy
За 5 стинки не им дреме на ония Mr. Green
Виж целия пост
# 277
Охооо, и си траеш, ми да идваме у кипърско - или ние да се оправим, или да ви докараме криза  Mr. Green

Нуцо, мноооо си несериозна, ама ти си го знаеш де  Whistling
Виж целия пост
# 278
Охооо, и си траеш, ми да идваме у кипърско - или ние да се оправим, или да ви докараме криза  Mr. Green

Нуцо, мноооо си несериозна, ама ти си го знаеш де  Whistling
smile3532 по вероятно второто..ще им изпием мозъците ние българите на всички европейци Mr. Green..абе я кажете някаква абтобусна линия-БГ-РУМЪНИЯ newsm78
Виж целия пост
# 279
Охооо, и си траеш, ми да идваме у кипърско - или ние да се оправим, или да ви докараме криза  Mr. Green

Нуцо, мноооо си несериозна, ама ти си го знаеш де  Whistling
smile3532 по вероятно второто..ще им изпием мозъците ние българите на всички европейци Mr. Green..абе я кажете някаква абтобусна линия-БГ-РУМЪНИЯ newsm78

От КК до Русе, а от Русе има на всеки 15мин Peace

Мацки айде да си направим срещичка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 280

Мацки айде да си направим срещичка Rolling Eyes

Хайде. Но нещо сме много не сериозни в последно време. Предложете ден и място пък ще видим какво ще стане.
Виж целия пост
# 281
Охооо, и си траеш, ми да идваме у кипърско - или ние да се оправим, или да ви докараме криза  Mr. Green

Нуцо, мноооо си несериозна, ама ти си го знаеш де  Whistling

то в Кипърско малко трудно криза да се докара -поне аз тъй си мисля
Ха здравейте и от мен

Ние най-накрая се прибрахме от почивката. Да се похваля.....беше невероятно!!!
Пътят мина добре, в Трявна времето беше хубаво, жената ни посрещна и ни заведе до вилата. Тя се оказа на доста отдалечено място. Първо се поуплашихме , но след това ни хареса ужасно много. На 12 км от Трявна уж в Плачковци, то беше минаваме през една гора и като излезем влизаме в друга 3-4 къщи по пътя и едната нашата вила със страхотна гледка към хълма отсреща. В двора тревичка с място за игра и 2 къщи нова и стара -стар стил преправена за гости с 2 механи, два навеса с барбекю и басейн-който разбира се беше празен Laughing
На другия ден ходихме до Трявна малко по магазините, на разходка, седнахме да пием кафе и беше хубаво, докато това пролетно време не си каза думата, не се разфуча, разгърмя и разтрещя и се изсипа един дъжд, едва сварихма да се качим по колите. Само честно до си призная в Трявна по магазините и заведенията са толкова неучтиви, въобще не стават да работят с хора, не знам защо. В единия магазин голям и широк тръгнахме да влизаме с количката и продавачката най-безцеремонно ни каза да не влизаме там с количката, защото било тясно и ставало много задушно, да не правим тълпа Shocked  а в магазина имаше само двама души. Както и да е
На другия ден ходихме до Габрово, Етъра и дори на Шипка на върха, но ние останахме със Силвия в колата, защото то милото заспа а и на върха много духаше.
О на следващия ден като си тръгвахме като заваля един дъжд от сутринта та цял ден. На връщане за по-пряко минахме през Казанлък да видим майка и след цял ден по пътищата изтормозихме милото детенце и се прибрахме снощи. Днес цял ден и аз се разправям с багажа. Тати и лелите милите на работа а ние със Силви спим и вместо тях Laughing . Сега стига толкова че направо се олях Mr. Green
Виж целия пост
# 282
Малееее,какво е това затишие  Rolling Eyes,я бързо всички на отчет.
Ей сега гледах програмата за празника на розата. Я кажете кога ще идва панаира,че да си направим плановете от рано.
Виж целия пост
# 283
Малееее,какво е това затишие  Rolling Eyes,я бързо всички на отчет.
Ей сега гледах програмата за празника на розата. Я кажете кога ще идва панаира,че да си направим плановете от рано.

Ми те почнаха да се появяват ,но още е съвсеееем рехаво. То не ,че им пречи утре да се изсипят всички де.  hahaha Има мекици , един - два фургона , и май и стрелбище.  newsm78
Виж целия пост
# 284
А кога ще е самият празник?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия