Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 429
  • 775
# 285
Не съм много сигурна,но ми казаха май 04.05.06 юни newsm78
Виж целия пост
# 286
В Казанлъшкия сайт имало публикувана програма,но аз не съм я гледала.
Виж целия пост
# 287
Ще проверя мерси Peace  bouquet
Виж целия пост
# 288
И ние с Теди сме наоколо, но не съм имала време да се вясна, даже май в тази тема пиша за пръв път. Аз ходя на курс по английски, все още не работя, Теди се оказа с детски глисти и сега ходим по изследвания дали е успешно лечението. Освен това сега съм се разтърсила за някаква инфо по повод първи юни. Дали има някакви организирани празници в Казанлък. Не говоря за панаира, който и не мисля да посещаваме, ами за театър примерно, или някакви детски хорове да пеят. още безуспешно издирвам информация де. Покрай празника ще търся дали тази година ще има Асамблея на мира. Такива работи покрай нас Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Програма на празника на розата Казанлък - 2010 г.

kekla  ,в Театър "Любомир Кабакчиев" гледах ,че ще има 3 детски представления.  newsm78 Но сега  никой не ми вдига телефона и не мога да ти кажа кога бяха. Embarassed
Виж целия пост
# 290
Честно казано не знаех че има такива мероприятия за празника. Но пък днес даваха че са избрали Царица на розата вече. Хареса ми момичето, дано не е било нагласено тази година. Хайде лек ви ден че ние пак на разходка
Виж целия пост
# 291
Имате ли майчинство за месец Април? Въпросът ми е към тези, чиито деца са над 1 година и получават 240 лева. А също така и детски Peace
Виж целия пост
# 292
За април получих майчиството доста късно, някъде 20-22 май, мисля. За детски не знам, не получавам Simple Smile

Я кажете, има ли някой, на когото детето посещава Детска ясла N8 Васил Левски (на Гладстон)?
Виж целия пост
# 293
За април получих майчиството доста късно, някъде 20-22 май, мисля. За детски не знам, не получавам Simple Smile

Значи рано ти плащат осигуровките.
Виж целия пост
# 294
Не "рано" , а "навреме" Wink
Виж целия пост
# 295
Не "рано" , а "навреме" Wink
Обърках, извинявам се  Joy
Явно ви плащат заплатите преди 25-то число, защото нашите ги плащат около 25 и тогава внасят осигуровките.
Виж целия пост
# 296
Абе важното е да се внасят редовно, да няма забавяне и протакане със седмици и месеци, то другото лесна работа  Mr. Green
Виж целия пост
# 297
А също така и детски Peace

Не съм си получила още детските. #Cussing out
Виж целия пост
# 298
Честит празник на казанлъшките малчовци Simple Smile
Детски и аз нямам.Този месец ще получа за първи път(някой ден).
Виж целия пост
# 299
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МИЛИТЕ НИ ДЕЧИЦА.
Офлой,имаш чудно коремче,пу пу.
Ние сме тук от 3 дена,то пък такова време оцелихме....ужас.Неможах да зарадвам детето днес с панаирска шумитевица  Mr. Green,само в къщи си киснем,ужас,даже и магазините немога да обиколя  Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия