Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 412
  • 775
# 345
Е то това се подразбира и без да си го казваме  Whistling
Аз не искам Crossing Arms

 Peace
квот донесеш ше те уважим. То аз може и да не се прибера, ама пък знае ли се???
Мамета някоя от вас да живее близо до стадиона? Интересно ми е комшийки имам ли си от тук?
Виж целия пост
# 346
Е то това се подразбира и без да си го казваме  Whistling
Аз не искам Crossing Arms

 Shocked
Тая е болна  #Crazy
Виж целия пост
# 347
Хахах,напротив,съвсем у реду съм си.
Нищо гръцкоговорящо не ща да видя Crazy
Виж целия пост
# 348
Хахах,напротив,съвсем у реду съм си.
Нищо гръцкоговорящо не ща да видя Crazy
  щоооо ма..подарък..на тепсия ще ти го донеса....да си го гледаш като цвете в саксия Mr. Green
Виж целия пост
# 349
Ай ситга сте ме убеждавали Mr. Green
И с чисто ново ауди да ми го докараш,пак не го ща Joy
Виж целия пост
# 350
BMW Whistling? с цвете в ръка и къща на брега????????????????
Виж целия пост
# 351
BMW Whistling? с цвете в ръка и къща на брега????????????????
мммм колко е висок(само информативно) Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 352
1.50 Joy Joy..щот е кипърец..ама ако държиш да е висок тряа да е грък Joy
Виж целия пост
# 353
А не може ли само да прати колата и къщата  newsm78

Айде мъри, идвай по-бързо....
Виж целия пост
# 354
А не може ли само да прати колата и къщата  newsm78
ИЛи да доди той тука,а ние да идем там Joy
Виж целия пост
# 355
 Joy ще ме уморите от смях вие  Joy
....и ако остане узо ще се включа и аз  Wink
Виж целия пост
# 356
Нуца има хубав мъж, затуй Laughing
ей го на и аз си харесвам моя и аз не ща такъв подарък, но от узото мога да опитам Mr. Green 
Анче с туй  Mr. Greenузо накрая дя не сме Crazy Crazy Crazy хихихи
Виж целия пост
# 357
Хахаха, нема страшно, с толкова много мераклийки за узото едвам ще ни стигне да го опитаме  Laughing Ама нищо, ще си вземем резерва от тукашните анасонлийки Simple Smile
Виж целия пост
# 358
Като гледам така ,вече сте разпределили подаръците от Анчето. Като гледам само черната боя остана. Жалко ,че не ме влече цвета. Нищо де! Като решите да се събирате да не забравите да ми се обадите. Аз от събота вечерта не съм мърдала от къщи. Първо Филип е с ангина. Второ задръсти ни се канализацията и втори ден не можем да използваме вода. Добре поне ,че си имаме тоалетна в двора.  Mr. Green Ужаст!!! Утре на ул. Капрони ще копаят ( ако ВиК дойде ) .

Мамета някоя от вас да живее близо до стадиона? Интересно ми е комшийки имам ли си от тук?

Мария , както стана ясно аз съм до стадиона. И angel_smile е до стадиона . Дали имаше и други?! newsm78  А ти къде живееш?

Анче ,не съм забравила за АМ и балета ,но както казах -  не съм излизала.
Виж целия пост
# 359
 Hug Peace yanac..няма пробле...гимастика художествена!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия