Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 407
  • 775
# 390
Този петък има ли желаещи за събиране без деца ?
Вечерно.  Grinning
Виж целия пост
# 391
daaaaaaaaaaaaaaa AZ Mr. Green
Този петък има ли желаещи за събиране без деца ?
Вечерно.  Grinning
Виж целия пост
# 392
Аз съм желаеща,но без възможност Laughing
Виж целия пост
# 393
Аз съм желаеща,но без възможност Laughing
...аз викам...узото да го пием кога нуца е готова Naughty
Виж целия пост
# 394
И аз съм желаеща за среща , но може да си остана само с желанието. Вие се организирайте ,а аз може да се включа в движение.  Mr. Green
Виж целия пост
# 395
Вие за едно кафе не можахте да се организирате  #Cussing out узо ще ми пият...  Аз съммм ..... ми незнам, май ще мога. Нуцо, кога ще можеш?
Виж целия пост
# 396
Тикво,за сега на 9 и 10 съм свободна.
Виж целия пост
# 397
К`ви кафета, денят е ангажиран .  Laughing

С Анжелиха има ли някой връзка? Ще дойде ли?
Искате ли този път в р-т Лагуна?  Flutter
Виж целия пост
# 398
Тук съм, само кажете къде и кога.  Simple Smile
И за мен денят е ангажиран  Sad, но вечерна среща става. Без претенции къде.
Виж целия пост
# 399
Среща  - 02.07.2010 - Петък
20:30ч. в Думарок ( до входа на парк Тюлбето)
Виж целия пост
# 400
Еееее, ама що Лагуна.... Дайте нещо по-достъпно...
Виж целия пост
# 401
К`во й е на Лагуната ? 
Освен риби има и стандартните неща.  Laughing

Давай предложение, тогава.  Wink
Виж целия пост
# 402
То че има стандартни неща е ясно, ама цените им не са стандартни...
Ми нещо по-нормално - Тюлбето, Думарок, може и отвън да седнем.
Виж целия пост
# 403
Иииии вярно!  Party

Думарок!
Виж целия пост
# 404
И да пиете по едно заради тези които не можем да дойдем cheers
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия