Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 407
  • 775
# 420
Благодаря ви за честитките и  пожеланията !  Grinning  bouquet

Виж целия пост
# 421
Анье , аквапаркът до с. Овощник.
Виж целия пост
# 422
Флайбъл, благодаря   bouquet, ще го посетим.
Виж целия пост
# 423
Басейн има в Павел Баня или този на хотел "Зорница"  Simple Smile
До колкото разбрах в Павел Баня е безплатно за деца, а за възрастни е 4лв.
Виж целия пост
# 424
Ние в неделя сме на Аквапарка  newsm44
Виж целия пост
# 425
Ние в неделя сме на Аквапарка  newsm44
....къде е това Flutter...в Овощник Rolling Eyes...в село Ягода имало басейн newsm78..евтин бил входа там Peace
Виж целия пост
# 426
Аквапаркът е в Овощник  Laughing Верно, че е скъпичко, но си заслужава. Не може да се сравнява с другите места. Изобщо  Naughty
Виж целия пост
# 427
В с. Ягода има някви нови комплекси, доволни са хората и е доста по-евтино на басейните.
С подробности не съм запозната , обаче .  Peace
Виж целия пост
# 428
И в Павел Баня бил хубав басейна. Но наистина Аквапарка с никое неможе да се сравни Peace
Виж целия пост
# 429
Благодаря ви, момичета, за отговорите! А някой знае ли дали в Павел баня и Ягода има детски басейни, че отиваме най-вече малката да се плацика?
Виж целия пост
# 430
Благодаря ви, момичета, за отговорите! А някой знае ли дали в Павел баня и Ягода има детски басейни, че отиваме най-вече малката да се плацика?

И да има, нямя да могат да се сравнят с детски басейни в Аквапаркът .  Peace
Виж целия пост
# 431
Е, в такъв случай ще ходим в Аквапарка. Благодаря още веднъж!
Виж целия пост
# 432
Яна със закъснение да честитя празника на твоето порастнало момче!Много щастливо детство му желая!Да ви е жив и здрав и много радост да носи на тези които го обичат Heart Eyes
Хайде и една сестричка да му подарите скоро Grinning
Виж целия пост
# 433
puhich , благодаря за пожеланията.   bouquet Последната част много ми хареса.  Wink


Хайде и една сестричка да му подарите скоро Grinning
Виж целия пост
# 434
Някой може ли да ми каже къде мога да намеря бебочешки бански? Нашият от миналата година ни е малък  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия