Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 402
  • 775
# 435
А миналата година къде намери? Защото тогава аз търсих и самите продавачки или ми се смяха, или ми казваха, че малчо няма нужда от бански и те не зареждали. Даже не можах да видя такъв малък  Laughing и си изкарахме морето по пликчета само. Та ако намериш пиши, защото тази година пак ще уважим морето  bouquet Sunglasses
Виж целия пост
# 436
Миналата година съвсем случайно намерих във втората употреба, там където бяха новите с етикети. На тази снимка се вижда що-годе.
Виж целия пост
# 437
Ех, че сладурана! и влязла в морето даже... Златко миналата година само го доближи - много го беше страх  Sunglasses
А килата много не ги обичам, защото никога нищо не мога да намеря, или не ми трябва , или не става  Rolling Eyes но пак може да се пробвам....
Виж целия пост
# 438
Tikvichka, в Универсалния на 1-я етаж гледа ли ?
Аз съм взимала и от м-н "Педя човек" (големия м-н от тенекии  Crazy ,  в близст до парфюмерия Лили)
Виж целия пост
# 439
Утре ще проверя, благодаря.
Виж целия пост
# 440
ехо де сте бре Mr. Green...
1 въпрос:къде има салон за красота в гр.К-к...там нокти,коси и пр....и ако някоя знае как варират цените newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 441
1 въпрос:къде има салон за красота в гр.К-к...там нокти,коси и пр....и ако някоя знае как варират цените newsm78 Mr. Green
аз се сещам за "Силвия"-та ,в халите на 2 етаж ако се не лъжа и също зад халите "Контеса"-та....но за цени незнам точно как варират
Виж целия пост
# 442
Някой знае ли как става записването в дежурните детски градини, тъй като през август нали повечето затварят, а може да се окажа заета и няма на кого да оставя детето. Или някой ако знае къде почасово се гледат деца. Всичко от този род... Предварително благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Дежурната детска градина ще бъде само една, тази до Вакумната.
Записването става от настоящата ви градина. Детето ти посещава ли сега?
Попитай госпожите за повече информация.
Виж целия пост
# 444
Благодаря много! Ще се поинтересувам и от тях. Изобщо не беше планувано да търся дежурна детска градина, но пак такав последния момент може и да се наложи. Приятна вечер от мен на всички!
Виж целия пост
# 445
http://doctorstoykov.com/  Grinning
Виж целия пост
# 446
аууууу супер...ей тва ми трябваше Peace
Виж целия пост
# 447
едно запитване Thinking newsm78...преди малко ми се обади една г-жа по мобилният..с някаква анкета относно моб.оператори? Thinking...2-3 въпросчета и аз естествено ,нали съм мила Mr. Green и отговорих....на някой друг да му се е случвало? newsm78 Mr. Green
Виж целия пост
# 448
Не е много в съзвучие с летните ви теми, но да питам - някой да знае място за занимания по аеробика или каланетика в Казанлък? Защото като поотраснат децата и спрем да тичаме след тях в Розариума неизбежно изниква този въпрос...
Виж целия пост
# 449
Зная за Тае-бо, ако те интересува има кого да питам по въпроса, ходих миналата година даже и на турнир, който се провеждаше тук и едно момиче, което имаше бебе на 6 месеца го спечели, беше влязла в невероятна форма след раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия