Сезоните си идват и отиват, а празниците за Септемврийчетата ни не спират!

  • 40 530
  • 741
# 360
   Честит празник, момичета!
 Аз днес празнувах с майка ми. Прекарахме си чудесно!
 В неделя пък ходихме с Миш, Хриси и Сашко на детски театър "Червената шапчица" . Впечатлена съм от артистите.
 Надявам се, че ще ме извините, четох ви отгоре отгоре и няма да коментирам, може би когато майка си тръгне ще се "отчета".
 Dennis, Арен е страхотен.
 Ави, за пътешествия  Peace  Peace.
 Страхотен месец март от тук нататък ви желая!
 
Виж целия пост
# 361
Хайде и аз успях да стигна до компютъра!
Мили дами и мами,честит празник!Пожелавам ви да бъдете все така обичани от татковците и дечурлигата! Hug
Виж целия пост
# 362
Здравейте...

МарияФ и аз пръскам със Стеримар... пръскам, пръскам... не става, тече тоя нос в несвяс... А и да ти кажа, тя много се лигави и не издухва хубаво, много рядко и иде музата да си изуха носа хубаво и това много усложнява нещата при нас, но аз вече свикнах и аз като Алина, като не иска да духа хубаво да се влачи с хремата и това е. Колко и говоря и обяснявам и прилъгвам и няма и няма не духа, тя така си е решила...

Ави и вие сте като нас май, то не бяха ларингити, ето сега бронхит, а иначе сме с някак си постоянна хрема... Гушки! Всичко ще мине един ден... Peace


И тъй като мъж ми току що ми звънна, че ще има бизнес вечеря, аз отивам да си заформя женско парти с двете ми малки госпожички  Party

Заформяй, заформяй и аз все заформям, вечно сме в женско парти...  Crazy Лудницата е пълна и аз все съм в нея... Crazy Така ми харесва.  Crazy

за въображаемите приятели: Ние имаме в къщи, но ги назовава по имена на приятелки в градинката и ги храни и им се кара... А да ви разкажа... Домъчняло и е за градината, иска да отива и онзи ден ми каза: "Мамо, дай ми снимката на с децата да ги видя". Гледа ги, гледа ги и ми каза: "Никола ми каза, че много ме харесва"... Shocked Crazy Аз: " И ти какво му отговори", Тя: "Ами казах му че не съм влюбена в него"... Е просто паднах...! Joy Joy Joy

Сега ставам да свърша някоя задачка! Лек ден!  Hug
Виж целия пост
# 363
Аа, какво става тук? Къде сте всички? Naughty
 Освен мама Меги, която е по белите писти сигурно, какво правите останалите Wink
Аз умирам от яд, че се разболях миналата седмица, а бях планирала да ходя на Чепеларе. Изпуснах супер дни със слънце и сняг. Но иначе пък не било лошо човек да си полежи у дома няколко дни Wink

Да споделя, че вече Вики си спи в стаята. Е, заспива с мен, но после се измъквам. Ами така де, докога ще сме залепени...
Започвам да се замислям за лятната почивка, и пак ми се ходи в същия хотел между Равда и Несебър, където бяхме миналата година. Беше много релаксиращ за мен този олинклузив начин на почивка. И книги прочетох, и тен събрах...

Приятен неделен ден  bouquet
Виж целия пост
# 364
Базелче, съжалявам за болестта ти, но ако трябва да съм подобаващо гадна ще ти кажа, че по белите писти беше  страхотно, студено , слънчево и много бързо.. мнооого бързо  .. направо невероятно.. но да не те яд чак пък толкова дават го да става за каране още поне един месец... но уикенда неповторим.. хехехе
Да ... ние сме на Банско, вчера Лаци кара ски, но нещо не беше в кондиция, взех го по средата на определеното време.. било му тъжно и го боляло крачето, което наистина удари на един ръб предната вечер... обаче вечерта вдигна температура и сутринта спа до 10 часа .. което автоматично го дисквалифицира от стартовите листи за деня... сега е като, че ли ок .. надявам се да е  било нещо моментно , за да си ходи утре на градина...
е оставям ви ,  въпреки пустоща тук .. къде сте бе хора.. да е лято да ви разбере човек , кажете нещо аааа !!!
Виж целия пост
# 365
Меги , дано наистина е моментно неразположение  Hug

Днес се разходихме с Ники в Мол-а  Rolling Eyes Поне беше празен  Laughing
Отидохме да си занесе следващата рисунка  -Ето я и нея http://www.facebook.com/photo.php?pid=30722589&l=d9b87c8ca1&id=1462311637
Като отидох да му взема грамотата дадоха и още награди и нашия сега рисува усърдно  Joy

Ставам , че заспа и трябва да го преместя преди да е паднал  Joy
Виж целия пост
# 366
И аз съм тук, но някак си няма какво да кажа... Имаме си малко семейни разправии и не ми се пише честно... Confused А и няма нищо ново при нас... Децата са добре! Уф пак съм изпаднала в някаква дълбооооооока дупка, как ще драпам да изляза от нея не знам.... Rolling Eyes Sad

DZ, браво, все напред!  Peace

mama_meggie, дано е нещо моментно на Лаци, да сте здравички! А, ти карай по бавно по белите писти...  Wink

bazel, браво на Вики, а ние кога ще достигнем този резултата да спим в отделни стаи не знам, може би с Ели ще е съгласна...

Ева, къде си душичко? Да не те е завъртяла пак вихрушката в къщи?  hahaha Щото мен не ме е пускала...  hahaha

Ето, едно малко вечно усмихващо се човече се събуди и пак с усмивка... Напускам ви!  Лека вечер! Peace

Виж целия пост
# 367
'Айде пак съм аз.
Меги, не си гадна, аз предполагам какво е положението Simple Smile След толкова години, а и съм работила на Боровец, мога да си представя какво е на пистите, следейки няколко дни времето.  Wink Е, ще ми се отвори и на мен парашута хихи.
Дано Лаци е здрав и да си ходите на градина утре.

ДЗ, Ники невероятни ги рисува за неговата възраст. Ние дето едно слънце рисуваме и туй-то. А мола празен, тука да видиш, не можеш да се разминеш, ама никой не носи покупки.

Кузманка,  Hug на твойте красавици.

Днес много ветровито в София, ние излязохме до Борисовата градина, и повозихме Вики на метрото.  След това ходих до Техномаркет на Цариградско, леле, какво задръстване заради новия аутлет, като че ли не са виждали магазини хората Party
Виж целия пост
# 368
Приветки и от мен  Hug

Аз да си призная  Blush както казва Мама Меги бях "кисела гъзарка"  Laughing снощи се завърнах от четири дневен престой в Барселона  ... без деца, само с мъж ми и ..... спах донасита, хапвах хубава храна (много качествена е храната там) разхождахме се до насита и се чувствам нов човек ...
Еййй момичета всеки път като изляза извън България се зареждам с толкова положителна енергия и си почивам истински, а и не на последно място, колкото и кофти да звучи ... там хората имат други ценности, живот в различен ритъм, много по релаксирали, весели и положителни, много социални и отворени и толерантни ... защо сме така различни и при нас всичко е суета и пир на простотията и стремежа към материални богатства, които ни отнемат много от човешкото в нас ... Thinking
Накрая се чудех какво ми "липсва" и като видях рускините на летището се сетих  Crazy липсва силикона в гърдите и устните и заливането с реклама на подобни услуги, много наточените (натруфени) жени и мъжете, които гледат жените като на изложение  Rolling Eyes и разбира се множеството супер скъпи черни джипове и автомобили ... няма ги ...
Там хората са някак освободени от подобен "багаж", много са естествени и супер нормални ... там навсякъде те поздравяват и ти се усмихват, по улиците младежи пеят и свирят ... дори протестите им са с музика и забавление ... протестират за каузи, които тук са само пиар и с политически привкус ... абе друг свят, била съм и в Мдрид, но Барселона е много много различна, а за архитектурата ... нямам думи ...
Другото, което ме изуми е как един такъв град, които ежедневно има поне милион туристи е толкова чист и добре организиран, а да ви кажа бая си цапат и толкова много различни раси на едно място не бях виждала ... красота  Party

Оффф улях се а ме чакат двете мамини мечета ... само да споделя Кристи е със зверска хрема от снощи  Sad горкото дори да се храни нормално неможе ... та сега ще се лекуваме ...

Хайде гушки на всички  Hug и до скоро ...

П.С. А за ските ... надявам се и аз поне един път този сезон да се разпиша  Crazy ... много ми се кара, но някак все не остава време ... Меги ти ще покараш и за мен  Wink
Виж целия пост
# 369
Привет!
Ева, ехаааа, бравос за пътешествието, и успех в борбата с хремата
Меги, карай, карай ски, че не остана Simple Smile цунки за Лацко
Кузманка, вие да излизате бързо от емоционалните и здравни кризи
ДЗ, браво на Ники, много му се радвам
и тук вчера падна 20 см нов сняг, та имаше снежен труд и творчество, но хайде вече да е пролет
Виж целия пост
# 370
Привет...

Хайде наистина стига снегове, НЕКА ДА Е ПРОЛЕТ!  Flutter

Ние сме добре, ходим по разходки...Каката смятам да я пускам на градина, да походи, до като дойде време да заминаваме на балкана...  Искам да я похваля. Вчера бяхме в парка, аз си седнах на една пейка с Еличка (тя спеше), Дани си намери една приятелка и си играха, далеч от мен, обаче я забелязвах, как ме проверява от време на време дали съм там, идва да ми кажела къде играе, а аз всъщност я виждам, макар и да е далече от мен. в това отношение много добре се справя. Иначе би ми било много трудно да излизам  с двете. Като пресичаме не я хващам за ръка, тя си бута количката плътно до моята и така пресичаме заедно, не се отделя от мен и имам пълно доверие, че няма да хукне изведнъж на някъде... Поне в това отношение много ме сллуша, защото аз колкото и да я гледам, не мога да оставя Елица на една страна и да хукна да я гоня... За това тя си намира с кого да играе или се пързаля и идва от време на време до пейката на която съм...

Изгладихме отношенията в семейството и за сега децата са здрави...! Днес обаче макар и слънчево има много гаден вятър, че и силен... Не знам дали ще става за разходка... Че направо си ме е страх да не се повтори пак боледуването..!

Това е от нас, лек ден и целувки!

Виж целия пост
# 371
привет,

Чочи, пак сняг, и на мен вече да взе да ми се струва дълга таз зима, макар че си я обичам аз зимата.

Аз отново се разболях, носът ми е 100% запушен, боли ме глава и така, почивам си в къщи.
Вики беше на градина в понеделник, и вечерта като вдигна една температура, не можем да я свалим. Вирус бори някъкъв, и тя си е вкъщи. Поне мъжът ми се оправи.
Аз, за разлика от Кузманка, мисля да я пооставя у дома повече, много ми дойде тази зима, то не бяха хреми, не беше чудо. Ще я пращам и аз на балкана.

Ева, браво на теб, че си се разнообразила. На мен Барселона ми е мечта, Ави Wink, но да видим кога ще прескочим и до там.
Виж целия пост
# 372
Здравейте, момичета!

Чочи, аз не искам повече сняг! Дете на лятото съм и бих предоставила всичкия сняг на света на скиорите високо по планините! В София повече сняг и киша не искам!

Базел, не е правилно да боледуваш пак! Очакваме известие за 100% отпушен нос  Simple Smile! Браво на Вики за спането сама в детската! А на твоя въпрос... и аз чакам отговор що се касае до Дани!

Ева, браво за чудесната екскурзия! Вярвам, че си се заредила с много положителна енергия!

Кузманка, поздравления за развръзката на семейния въпрос! Дано всички сме здрави, че наистина е изцеждащо емоционално и физически да сме все болни.

Меги, гуш за вас с Лаци!

В събота ще ходим със Саши на "Котаракът в чизми" от 11 часа в театър "Възраждане". Ще се радваме да ви видим всички, ако ви е възможно!

П.П. Готова съм с подаръците за РД на Дани. Ура!
Виж целия пост
# 373
Привет и от мен, момичета!
Уж стягам куфарите, имам един милион дребни, но все важни неща за довършване. Мъж ми милия е толкова разсеян, че ме е страх да го оставя сам, ще се оплете като пате в калчища, сигурна съм. Но нямаме голям избор. Мими е здрава, да чукам на дърво. Аз - притеснена за всичко. Разни детски рождени дни ни се случват тези дни. Вчера едно трънче й беше набрало в ръката, геройски се справи с иглата, чак ми каза да не стискам, а да "човъркам" с иглата.  Mr. Green

Болните да оздравяват бързо - bazel, meggie  Hug

Днес наказах Мими, защото ме излъга. Тя ме излъга, за да й дам бонбони, обаче наказанието й беше точно такова - лиших я от тях. Вашите малчовци лъжат ли? Или несъзнателно? Моето се усеща, че го хващам в лъжа всеки път и след въпрос "Сигурна ли си?" не смее да повтори лъжата.

Нямам много време, ще гледам да драсна поне още веднъж преди да тръгнем за България, но не обещавам.
Бъдете здрави!  Hug
Виж целия пост
# 374
Марлелка, с нетърпение те чакаме и много искам да се запознаем. Hug

Що се отнася до лъжата, имай предвид, че на тази възраст дори да лъжат, не го правят с някаква умисъл. По-скоро фантазират и си играят по този начин.
Иглика например ми разказва разни неща от ДГ, които просто няма как да са верни. Например, че директорката ги храни и им помага да се обличат, което е почти невъзможно. Има си други хора за тази работа. И за други неща си съчинява, но.....минаваме със смях всичко.
Давай по-леко, детето ще расте и постепенно ще разбере, че е хубаво да казва истината.

Снегът и на мен ми омръзна, днес съм с изрязани обувки, ботушите ги прибирам, дано пролетта разбере намека.

Ивче, ние утре в 12.00 ще ходим двете с Игли на фризьор. Иначе за другата събота сме на линия.

Чочи, Ева, Рени  Hug
ДЗ, Ники освен хубав е и много талантлив. Знаеш, че трябва да го пазиш от набезите на разни малки дами, защото е предназначен за Иглика, нали? Hug  bouquet


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия