
Спаси е станал цял мъж, а Джи....
Ама много да не се прехласвам,че мама Меги бди за снахата ......
Додо има същото куче (подарък от една приятелка) и много му се радва.
Дано при свекървата ти се чувствате по-добре!

Ако искаш някаква подкрепа, Дони, пиши ми на лични 



... у дома е пълно с нарциси и лалета






Имаме грамота /която чак събота ще вземем/ билет за делфинариума , талон за безплатна игра в Капела Плей , 2х Нескуйк 3в1 и 2 нескуик вафлички









и понеже и аз вече съм такава ми е особено щастливо 





На домашен стационар го обърнах, но все вярвам, че и това ще свърши. По този повод Саши е в домашен опуск, за да се закрепи малко.
на всички!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИчЕТА И ПРЕДИ ВСИчКО МАЙчЕТА И НЕКА ВСЕКИ ДЕН БЪДЕ ЗА ВАС ПРАЗНИК

... и си поиска цветя ... и естествено получи и то доста 


Препоръчани теми