Отслабване с букет от 17 билки

  • 187 525
  • 721
# 135
Поци, знаех, че е малко, но реших, че е достатъчно за мен. Във Фетбърнъра имаше още 100 мг х2 +1000 мг= 1200 мг дневно съм приемала

Уотевър, диета не съм пазила, освен че съм се ограничавала от тестено и мазно.

Виж целия пост
# 136
Намерих го http://forum.rozali.com/viewtopic.php?p=704315
Виж целия пост
# 137
 TANI80 ,мерси!  bouquet
почнах да пия горчивката..ядва се..
Виж целия пост
# 138
Прочетох темата от Розалито и на мен лично също ми изглежда доста несериозно...но вече си взех билките така че ща не ща ще си ги пия Laughing
Виж целия пост
# 139
Днес и аз си взех билките,утре сутринта ще си ги сваря и ще пробвам дали мога да ги пия.
Взех ги от билковата аптека на ул.''поп Богомил'' и ми излязоха 10лв.като съм взела от всички билки по 50гр.
Виж целия пост
# 140
здравейте не съм влизала може би седмица,за да се уверя дали има резултат,пия билките от 10.01,.....и ги няма 2 кг Grinning,не знам,не си внушавам,кантара така показва,но още много рано да се каже резултата,като мине време пак ви уведомя за свалянето ми Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 141
Сподели как ти действат.Губиш апетит(тотално или към определени храни),термогенно или като диуретик!?Мисля,че на 10.01 ти все още не си беше купила билките!?
Виж целия пост
# 142
ей,супер резултат.а на режим ли си?
аз от днес ги пия..колко ли свалих вече?! Joy
Виж целия пост
# 143
Момичета и аз имам огромна нужда от нещо такова за което се говори в темата.Нямам време за спорт,ненормално раб.време-трудност и за спазване на режим и допълнителен стрес....Въобще...но...днес пуснах запитване до ...http://www.bezplatno.net/listing-406698-www_bilkoviproduktii_za_ … lka_i_bilka_.html
Преди малко видях,че имам отговор:"Тази комбинация която сте ми дали е миш-маш. В една комбинация, ако има повече от 13 билки е неефективна. Напишете какво точно търсите или какъв е проблемът ви, за да ви дам съвет, който е безплатен.
С уважение: Д. Дамянов"
Не се заяждам-повтарям и аз имам нужда;нямам претенции,че този господин е добър билкар;просто споделям.Аз съм в шах.А толкова се бях навила да си ги поръчам Sad
Виж целия пост
# 144
Хмм, прочетох те Мария-Ива и реших да споделя.....Бях споменала, че почнах отварата без 2 от билките. Беше ми толкова вкусно и приятно- кеф. Днес сварих новата доза с прибавени последните две от липсващите- ега ти горчилката!
Пчелникът или Комунигата- не знам.  Sick

Пиши какво ти е отговорил доктора, ще ни е от полза. Благодаря!
Виж целия пост
# 145
Пак да кажа,че тези билки ми приличат за подпомагане на черния дроб и жлъчката..някои от тях при предозиране са опасно Peace
Виж целия пост
# 146
ами незнам точно как ми действа,аз по рождение съм си пикливка Laughing,сякаш няма нищо особено като по странични ефекти,а за купуването,да на същия ден като писах не ми се излизаше и продиктувах на майка по тел. като се прибира да ми ги купи,и така пила съм само веднъж същия ден а следващите,3 по 200 гр,ами това е за сега,по нататък пак ще пиша  bouquet
Виж целия пост
# 147
Пчелникът или Комунигата- не знам.  Sick
сигурно е пчелникът, аз комунигата добавих последно, а вече си беше горчивка
гледам отчитат се пиещите вече, та да се включа и аз - 5 дни на пълния списък (6-7 на непълния) и резулатът е голямо зеро
Виж целия пост
# 148
Марта  ,какъв е резултата? Защо го пишеш с такива буквички Rolling Eyes
Виж целия пост
# 149
Пак да кажа,че тези билки ми приличат за подпомагане на черния дроб и жлъчката..някои от тях при предозиране са опасно Peace
и аз мисля, че не са съвсем безвредни, особено толкова много наведнъж, както е написал билкаря миш- маш.

Maria-Iva ако имаш възможност обясни на този билкар в сайта за какво са ти необходими билките и той може да даде може би насоки и обяснение и да помогне. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия