За дължината на полата и възрастта?

  • 35 397
  • 767
# 690
http://www.forplay.bg/var/ezflow_site/storage/images/media/image … 1-eng-US/rock.jpg
те туй  НИ го ща но вас по снимка ВИ до любвам
Виж целия пост
# 691
Замислих се-на 35 съм и нося къси поли-до средата на бедрото. В дълги не се чувствам удобно, най дългата е до коляното. Изобщо не смятам след около пет години да изхвърля късото от гардероба си. Кой може да постави подобна граница?! Някоя си била на 40+ и носела късо...Има жени ,на които възрастта изобщо не им личи-на колко са, само те си знаят, подържани лица, тренирани тела, дано и аз така се възприемам след 5 години.
Виж целия пост
# 692
а мъжете с поли кога ще ги обсъдим??  Laughing


Виж целия пост
# 693
а мъжете с поли кога ще ги обсъдим??  Laughing

Веднага щом започнат да скъсяват полата с напредване на възрастта.  Joy
Виж целия пост
# 694
а мъжете с поли кога ще ги обсъдим??  Laughing

Полата е съобразена с възрастта, въпреки че краката на мъжа са хубави и според някои, би могъл да си позволи много по-къса.  Друг е въпросът с окосмяването. Но в една друга тема ни убеждаваха, че това е признак на суетност,
комплекси и западнячките си ходели космати, а българките сме се извявали.
Виж целия пост
# 695
Въпросът ми е какво е вашето мнение  по отношение предрасъдъците на хората?До колко възрастта ,а не физическите данни диктуват дължината на полата или изобщо по-секси облеклото?На пример ако жената има съразмерна фигура и стегнато тяло и изглежда чудесно ,трябва ли само защото е на 40 да се облича като баба за да не гледат на нея като на лека жена.Та ако е естетически издържано,до колко е приемливо за вас?

Че защо да се облича като баба.
Аз примерно никога не съм обичала минижупите - обичам дължина малко над коляното, или съвсем малко по-късо. Не ми харесват нито т.н. гъзовейки тип 1 педя колан, нито полите до земята.

Примерно Лили Иванова защо трябва да се изживява като тийнейджър. Това вече са комплекси. Даже ми е заприличала на някоя фолк-певица.
Виж целия пост
# 696
Гледала съм изследвания за връзката м/у
късата пола и финасовата криза.
Извода беше,че колкото по-дълбока
е финансовата криза,толкова повече
се скъсява полата на жената Money
Виж целия пост
# 697
Гледала съм изследвания за връзката м/у
късата пола и финасовата криза.
Извода беше,че колкото по-дълбока
е финансовата криза,толкова повече
се скъсява полата на жената Money
Joy
Има логика.
Виж целия пост
# 698
,,Веднага щом започнат да скъсяват полата с напредване на възрастта''....това определено искам да го видя!!!!! Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 699
Гледала съм изследвания за връзката м/у
късата пола и финасовата криза.
Извода беше,че колкото по-дълбока
е финансовата криза,толкова повече
се скъсява полата на жената Money
Трябва да се оцелява някак, няма как  Laughing
Виж целия пост
# 700
Виж целия пост
# 701

Това е грозно и на 20, и на 40, и на 60, и на 80   Peace
Да не говорим, че е папарашка снимка на Риана, която иначе е "фешън икона" и е едва на 22  Crossing Arms
Виж целия пост
# 702

Това е грозно и на 20, и на 40, и на 60, и на 80   Peace
Да не говорим, че е папарашка снимка на Риана, която иначе е "фешън икона" и е едва на 22  Crossing Arms
Тва верно ли е задника на Риана? Shocked
п.с а този нямам нищо против да го гледам постоянно с пола Embarassed

Виж целия пост
# 703

Това е грозно и на 20, и на 40, и на 60, и на 80   Peace
Да не говорим, че е папарашка снимка на Риана, която иначе е "фешън икона" и е едва на 22  Crossing Arms
Тва верно ли е задника на Риана? Shocked
п.с а този нямам нищо против да го гледам постоянно с пола Embarassed


Долу ръцете от мъжа ми алоооооооо Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 704
Този пък Вин толкова да го харесвате - има една такава аграрна физиономия. Голяма работа, няма що Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия