Деца с увреден слух - 9

  • 1 212
  • 3



Глухота
Тя е на 7мес.-има 80%загуба на слуха
Диагнозата е "Прави бяхте, тя не чува"
kati e na 3 god. i ne iska da nosi aparat4etata
Проблем със слуховите апарати  
Проблеми със слуха при бебе
Има ли родители на деца с увреден слух между 1.6 и 4 годинки от Варна?  
Въпрос към майките с деца със слухови увреждания
Търся спешно помощ - глухо детенце
Липса на външен слухов канал
Деца с увреден слух
ДЕЦА С УВРЕДЕН СЛУХ - 2
Деца с увреден слух - 3
Деца с увреден слух - 4
Деца с увреден слух - 5
Деца с увреден слух - 6
Деца с увреден слух - 7
Деца с увреден слух - 8


полезни връзки:
ВМА-Клиника УНГ
УНГ клиниката към болница "Царица Йоанна" (ИСУЛ)
МЕД ЕЛ
Кохлеар
Фирма Сентилион - представител на Медел за България
Фирма Мебос- представител на Кохлеар за България
Фирма Анка, представител на Widex за България и вносител на техн … а слухови апарати
Фирма Славина, представител на Phonak за България
Джон Трейси Клиник, безплатен курс чрез кореспонденция за родите … ца с увреден слух
Сайт с информация за слухово-речевата рехабилитация на деца с увреден слух
Сайт с огромен обем от информация по всякакви въпроси, свързани  … ляпо-глухите деца
Сайт за тийнеиджърите с кохлеарен имплант
Сайт с информация и безплатни материали за родители на деца с увреден слух
Всичко за слуха и бебетата и малки деца с увреден слух

Ако някой има други полезни връзки моля пишете ми на ЛС.
Виж целия пост
# 1
     Иринка, много ти благодаря за новата тема! Вече бях започнала да се притеснявам, дали сте добре...
Виж целия пост
# 2
За много години на всички от форума!Нека всички дечица тази година да ни радват със много повече думички и успехи.Пожелавам на всички здраве ,щастие и много късмет през 2010 г.Бебонина супер си,много ми хареса видеото което си сложила в темата.Така мисля ,
че ще има родители които малко или много ще са наясно какво представлява кохлеарната имплантация.През 2007 г когато оперираха моето момиче, аз честно да ви кажа, че не бях информирана толкова добре ,колкото сега .Може би защото нямах интернет или нямах връзка с други родители като нас.За това сега съм благодарна на майките от форума   bouquetЛека вечер на всички.
Виж целия пост
# 3
Момичета, видяхте ли тази тема?
Отчетните теми вече ще се заключват след 50-та страница!

Просто продължете да си пишете в старата, докато станат 50 страници! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия