мили мамчета,изпитвахте ли болки в ранна бременност?

  • 116 250
  • 50
# 45
И аз имах и болки и кървене до 4 месеца, пиех нош па и др. Нещата се затишиха за около 2-3 месеца и
сега понякога имам пак болки и са ми казали да пия нош па ,при това положение.
Виж целия пост
# 46
Здравейте сега съм в 14 г.с. и понякога имам болки ниско долу, а друг път усещам скубане на пъпа отвътре
и адски остра болка, последния път когато усетих такова скубане ( преди седмица) изведнъж пъпа
ми изпука отвътре и цялата болка изчезна. Rolling Eyes newsm78 странно
Виж целия пост
# 47
 StopзА сега не смея да се засмея
Виж целия пост
# 48
  През 2-я месец имах болки подобни на тези пред и по време на цикъл.
  Знам,че са нормално нещо.Не взимах никакви лекарства.
Виж целия пост
# 49
Не, болки не съм имала по време на цялата си бременност. Само преди самото раждане.
Виж целия пост
# 50
Имах болки като предменструални още в самото начало -5-6 г.с. след това отшумяха.Към 4 месец имах уйасно главоболие-неможех в продължение на 1 месец да си вдигна главата от възглавницата,но и това мина....В 8-ми месец се започнаха болките в кръста и под лопатките на гърба,но и това отмина като влезнах в 9-ти месец.Сега вече нищо не ме боли,пълна съм с енергия но корема ми е твърде голям и бързо се изморявам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия