АВГУСТинчета 2006

  • 39 165
  • 750
# 435
Честит рожден ден на ели78


Бубче, много прегръдки от нас. Бързо възстановяване на Ина и повече спокойствие на теб. Hug

Момичета, няма значение коя е болницата, защото това е масова практика навсякъде. Не че оправдавам подобно поведение за възрастни, но за деца пациенти е непростимо. Когато откриха диабета на Ивчо и беше изпаднал в кома, аз стоях пред вратата на манипулационната, а вътре се опитваха да намерят венозен източник на детето. Извикаха реаниматор и неговата сестра така ме погледна и каза "Вие роднина на детето ли сте", щях да умра на мига. Толкова нетактичност има в тези хора, че нямам думи. Дай боже да са ни здрави близките, че да не попадаме в ръцете на тези бездушници.
Виж целия пост
# 436
Ели, Честит Рожден Ден  bouquet  bouquet  bouquet Много здраве и много късмет Hug
Бубче  Hug
Виж целия пост
# 437
За детска очна клиника в Александровска болница става въппрос. Лекарите са професионалисти, но останалото е под всякаква критика. Не ми се връща на там просто. Все си повтаря, че е малкия дявол, че беше за малко и че се разминахме лесно, но тези 2 денонощия ми костват години от живота и то не малко Tired Няма легла, настаняват поо разни кушетки и дивани, а за храната въобще няма да ви казвам. Шокирана съм, че прекрасната ни държава е допуснала единстената детска очна клинника в страната да е в такова окаяно състояние. Споменах, че казанчето в тоалетната не работеше, но все пак имах късмет, че попаднах в стая с тоалетна към нея. повечето нямат. И как ми кажете майка да си остави оперираното дете, за да отиде до тоалетната или да го разнася него по коридора???За дете до 3 години придружителя пребивава безплатно, от 5 до 12 години е 5 лева на ен, а над 12 е 10 лева. На придружителя храна и леглоо не се полагат, за какво ги взимат тези пар, обяснение няма и защо споре възрастта цената се променя също никой не казва.Безумици още милион има, но искам да спра да мисля за това.
Виж целия пост
# 438
Не са виновни лекарите Бубе. Виновни са други.

Ние с Кало сме си сами. Митко пак е на работа. И аз успях да поспя малко следобяд. Добре ми дойде.
Виж целия пост
# 439
Не са виновни лекарите Бубе. Виновни са други.

Ние с Кало сме си сами. Митко пак е на работа. И аз успях да поспя малко следобяд. Добре ми дойде.
Аз затова казах, че лекарите са професионалисти, но всичко останало е под всякаква критика.
Виж целия пост
# 440
Бубче,много  Hugна теб и Ина.Наистина сте преживели голям кошмар.За пореден път те признавам за майка героиня.
Виж целия пост
# 441
Бубче, разплаках се, като те четох. Нямам думи за отношението не само към теб, а и към Ина, докато са я подговяли за операцията.
Надявам се лошият спомен бързо да отмине, милото детенце да го забрави това, а ти да й се радваш. Бъдете живи и здрави и както се казва "Лошо да ви забрави".
Ние днес се събудихме в 11:30 и Маргарита цял ден дивя. Заспа чак в 22:45. Вече спирам всякакви сиропи, капки и само ще пръскам Стеримар. К'ва е тази хрема не знам - вече 2 седмици и малко. А нощтно време - гадната кашлица.
Утре ще сме сами през денят, от понеделник мъжът ми тръгва да пътува, пак няма да го има цяла седмица. Постоянно сме сами. Имам нужда от малко почивка. Баща ми беше за 2 дни тук, но той имаше работа и не успях да се вредя дори за едно кафе с приятелка Sad
Виж целия пост
# 442
Бубе не знам какво да кажа ,толкова тъжно ми стана от описаното от теб...и че ви се е наложило да минете през това, моля се никога ,никога повече да не ви се налага и следващия път когато Ина е в болница, да е за да роди детенце, прегръщам те и още веднъж ще преложа ако се сещташ нещо ,каквото и да е , което да ви трябва и да мога да помогна ,пиши ми на лични!! Чуствам се толкова безпомощтна тук...
А опита ми от тукашните болници за деца показва, отлична обстановка, легла,тоалетни и т.е ,но  лоши лекари, поне тези на които попадат хората без пари, и абсолютно бездушен персонал ,говоря за сестри и други тем подобни, въбще не ги е грижа и те гладат да си избутат смяната и това е.А за такава манипулация има да чакам една година докато ми дойде реда, ако не ми умре детето дотогава, или да се изръся един куп пари, дето ги нямам.

Просто се моля и аз да не попадам повече на такова място.  Praynig

Ели извини ме забравих те:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Много здраве ти пожелавам ,щастливи мигове и много любов от тримата ти мъже!!

Виж целия пост
# 443
Бубче, наистина е кошмарно това, което сте преживели ти и Ина. Дано да е краят на перипетиите ви, и детенцето занапред да е здравичко!  Hug
ЧРД на Ели със закъснение  bouquet Много щастливи мигове с твоите мъже! Здраве и сполука във всичко!   bouquet
Тук е зимна какафония!  ooooh! Пряспата пред офиса ми на места е около 2 метра ooooh!
Пътища няма. Бях приготвила баткото за училище, но в последния момент класната се обади, че поради сложната обстановка няма да учат Crazy Автоматично и малкият бяс си остана в къщи, така че само аз съм на работния фронт.
Чудото дивее, бърбори постоянно, всяко второ изречение започва с "искам"... Позната картинка, предполагам  Mr. Green
Това от нас в телеграфен стил. Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 444
Бубче, миличка, наистина си страхотна майка. Само ти си знаеш какво ти е било и как си го преживяла. Важното е, че Ина е добре и сте заедно  Hug

Ели, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива майка!

Пратих днес Дани на градина. Ходихме при д-р Михайлов, направо страхотен човек, много търпелив, изслушва, а децата при него правят каквото си поискат. Сега сме на опашката след антибиотик, защото не се разминахме, предписал ни е и едни хомеопатични за изчистване на дробчетата.
Павел е с хрема, снощи кашля много, пее и мрънка, абе идилията, когато всички сме вкъщи е направо супер, но Дани е особено съобразителен, обича да го целува по ръчичките, да го гушка, преметва го, обръща го, а Павката само го зяпа и му говори на бебешки език.

Дидика, защо не пробваш едно хомеопатично средство, казва се Euphorbium-спрей за нос, става и за кърмачета, ползвам го за Павел, поне няма да навреди.

Целувки от нас, отивам да се храним, че се събуди и мрънкя облечен вс още в коша.
Виж целия пост
# 445
Аз пък оставих Кало вкъщи. Едвам стигнах до офиса - в 7 часа още беше АД по улиците.
не знам какво би й се случило на другарката Фандъкова, ако я пипнат софиянци  Twisted Evil
Виж целия пост
# 446
  Ох този сняг вече .... Днес мислех с малката да пътувам до село, но засега го отложих. Каките за пръв път от две седмици са на детска градина и хем ми е по-спокойно, хем ми се струва празно вкъщи...
Виж целия пост
# 447
Бубче направо нещо ме стисна за гърлото докато четох поста ти за престоя ви в болницата. Добре, че поне вече е минало, операцията е успешна, а Ина е мъничка и няма да има спомен от това преживяване.....за разлика от теб  Hug.

Мда, днес снегът и мен ме изненада ( като за човек, дето не си е показвал носа навън и не е гледал прогнозата) в буквалния смисъл като отворих външната врата на къщата и видях нещо подобно на бяла снежна вещица с метла.....
Миташки трета седмица е вкъщи, първата заради вирус, останалите две - отит и течност все още в едното ухо, та се надявам в средата на тази седмица вече да я няма и да го пусна на детска, че му писна и вече иска да ходи ....но ще се прости с плуването за известно време....
Виж целия пост
# 448
Спинки, и вие сте преживели ад  Sad
Пепеджинс, педито ни май е карала някакви курсове по хомеопатия скоро, защото напоследък все ни изспива боаронски препарати (което не е баш хомеопатия, ама карай), Еуфорбиум (не, че то е боаронско де) също ни е давала, не бих казала, че помогна много, дано има ефект при вас. И да напиша нещо за хомеопатията - оказа се, че и аз съм живяла в заблуда  Embarassed- не е вярно това, че ако не помоне, няма да навреди - грешното л-во може да обърка работите повече.
И ние едва стигнахме до ДГ  Crazy , кварталните улички са непроходими, нямам представа как е по главните, но като ви чета - явно не е по-добре  Confused Иначе вече няма драми, даже в събота каза, че му било мъчно за децата  Shocked , но не бих казала, че отиде с голям мерак сутринта.
Пухче, да се оправяте бързо!  Praynig Изпуснала съм факта, че Миташки ходи на плуване - харесва ли му? Къде ходи? Ивайло има страх от водата (по поведението му на морето съдя), но ми се иска да го преодолеем.
Виж целия пост
# 449
В нашата ДГ няма басейн, иначе с удоволствие бих пуснала Деница Peace Тя обожава водата и особено скачането в басейн. Отдавна мрънка за Велинград и пита кога ще стане топло, за да ходи да плува. Иначе не мога да се организирам и да я водя на басейн в София Confused, та ще й се наложи да почака до лятото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия