Честит празник на виното и любовта! За прошката - и аз ще ви поискам! Мисля, че има защо
Валка, браво
Ние винаги ще сме тук и ще ти бъдем от помощ, ако я поискаш

Ето ме на линия отново, атакуваща поредната луда работна седмица
За съня- вече не броя часовете, но се свиква.А и се научих при възможност да почивам.Този уикенд си починах чудесно.Имам чувството че съм била седмица отпуска.В петък вечер сестра ми с децата дойдоха на гости покрай служебни ангажименти на зет ми.Аз бях на работа до късно, но вечерта се видяхме.Дария побърка батковците си
Станахме в 18.30ч
и отидохме да вечеряме навън в един ресторант, към който има и детски клуб.Всички бяхме доволни.Сготвих по късна доба, за да дам и своя дан към домакинството за седмицата, че- срамота направо.Готвя веднъж седмично, детето не виждам.ИСмо напоследък е в ролята на баща и майка...АМа- това е положението.Обстоятелствата налагат тая схема.И - така
Рапорт- даден. Сега вербувам системния да ми сложи тайно нет на единия комп, та- дано се уредя и ще бъда по-редовна от работа 
Понякога ми е адски смешно. 
сила и кураж. И на мен ми е мъчно, когато чувам, че хората се разделят, но понякога това е най-добрият вариант. Особено пък, ако е по взаимно съгласие.
Препоръчани теми