Крион- Епохата СЕГА

  • 67 893
  • 640
# 270
... аз поисках импланта преди около 3 седмици и до преди миналата седмица всичко беше ок,но оттогава на съпруга ми баба му почина(тя днес почина жената),на моя леля я напусна мъжа,най-добрата ми приятелка я оперираха по спешност,колата на мъжа ми удариха(извинявайте,че е така подробно,но да придобиете по ясна представа за нещата).Възможно ли е да се случва заради мен,никъде не съм прочела, по принцип нещата се случват само с теб ако правилно съм разбрала.Тежко ми е защото много ми се насъбра за една седмица и понякога чувствам лека вина.....

здравей, katia_mi6i
според мен - НЕ!
и това за ВИНАТА е абсолютно неуместно!

 Hug

Виж целия пост
# 271
darena и аз се радвам да те видя тук Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
Simple Smile Изчетох 3-те страници, които съм пропуснала...Забравих кой какво е писал, но въпросите помня...Simple Smile

1. За смяната на духовните водачи...Имаше такъв въпрос в книгите на Крион и той казва, че дори и тогава остава/ идва някой при нас...Така че, никога не си сама...А и Крион казва, че е много важно да говорим на глас на самата си клетъчна структура...Отговорите са в нас...и така се свързаме с висшия ни АЗ!

2. Относно страха- осъзнай го, че просто се случва и че идва от дуалността...Нали си спомняш какво казва Крион, сега вие карате колата, сложете страха на задната седалка...Отчети го като чувство, но не му се отдавай....Не му вярвай, страхът е илюзорен...Спомни си коя си...повтаряй си" Аз съм това, което съм", помни, че семейството е винаги с теб...усещай любовта...Крион съветва да оставаме всеки ден в тишина по 5 мин. и да си представяме, че водачите са до нас и ни прегръщат... Или както писах преди няколко поста уговори си среща със страха...Например кажи си, днес в 9 часа ще се срещна с моя страх...Предзивиквам го да дойде...Остани в тишина тогава и го чакай...Крион казва, че тогава ще тогава ще разберем всичко колко е смешно...и е прав! Никой няма да дойде! Когато сме осъзнати, когато запалим Светлината...страхът изчезва сам!

3. Вината е вибрация с много ниска енергия...Не може ти да си "виновна" с твоето желание за имплант..Та ти не си отговорна дори пряко за случилите се събития!!! Защо се чувстваш виновна, че ти търсиш мир със себе си, а околните около теб страдат...Дори напротив, това са събития, които могат да ти помогнат да усетиш УМЕСТНОСТТА на всичко случващо се...(ако си чела Крион ще ме разбереш)
Виж целия пост
# 273
Darena, добре дошла Hug

Сега прочетох подписа ти  "Да бъде Волята Ти Господи!"- това е старата енергия...А новата е "Да бъде Волята НИ Господи!" Wink

Виж целия пост
# 274
Благодаря за топлото посрещане! Hug

radosti, четох го това, но все още не го разбирам."Да бъде волята Ни Господи!"- предполагам в смисъл, че Бог е част от нас. Но предпочитам, когато съм убедена  и разбирам какво говоря тогава да го променя.Дотогава оставам на старата енергия. Wink
А това за страха изритан на задната седалка, докато аз си карам колата- много ми допадна.  Grinning
Виж целия пост
# 275
darena Simple Smile, смисълът е съ-творяване... Heart EyesНо както казваш, когато прочетеш всички книги, забравих  това , в коя се обясняваше(7, 8 или 9)... Но си права, когато усетиш смисъла, ще го промениш:)

И на мен за страха това ми е любимо..Само като се сетя за него и ми олеква Heart Eyes...Поствам го пак:

Искам да ви дам и друг поглед върху нещата и той се отнася до вашата дуалност. Свързан е със страховете, които ви преследват постоянно, нашепвайки ви, че нищо това не е истинско. Отнася се до онова ваше състояние, което ви буди посреднощ, обикновено около 3 сутринта, и ви казва „А сега за какво се тревожиш?” Ще ви дам друг поглед върху нещата. Седите на мястото на шофьора и сте изпълнени със самоуважение. Носите светлина.   Тази част от вас, която поражда страха е много истинска и е тук. Тя е част от баланса, на който сте се съгласили.  Но сега ще трябва да седне на задната седалка! Време е страхът да се превърне в пътник, а не в шофьор. Разбирате ли, сега вие карата колата. Затова, когато следващия път този страх нахлуе в живота ви  с цялата си енергия и грозота, искаме да се изправите срещу него и да кажете: „Здравей, стари приятелю,  знам кой си ти! Време е да седнеш на задната седалка, защото  сега аз карам колата! Седни зад мен, защото вече никога няма да ти позволя да шофираш моята кола.”
Виж целия пост
# 276
За разлика от Старата енергия /между другото, много харесвам определянето ѝ като "Енергия на съперничеството"   Simple Smile/, сега повече от всякога ние и Бог сме едно цяло. Всъщност ние никога не сме преставали да сме едно  Grinning
Семейството от тази страна на завесата е едно цяло със семейството от другата страна на завесата, която все повече и повече изтънява  Grinning
Това е и истината, която се съдържа в подписа на Радости  Hug
Виж целия пост
# 277
кой си има нови водачиии  Mr. Green Mr. Green
още оная вечер ми се стори, че световната мъка (която ме задушаваше напоследък) е отпуснала хватката си, но вчера вече беше по-осезаемо Simple Smile
като станах от леглото, не ме свърташе на едно място и излязох за цял ден навън  Simple Smile
като си залягах, помолих да получа имената на водачите, като си мислех, че ще ги сънувам, но още веднага в ума ми се появиха три имена - две женски и едно мъжко име  Party
малко се затруднявам да разбера кога те ми говорят и кога просто аз си мисля някакви неща  Thinking но предполагам, в течение на диалога, ще намерим начин да общуваме по-добре Wink
големи благодарности на всички, които ме посъветваха да чета Дорийн Върчу   bouquet

darena  Hug прочети поне една книжка на Крион - на мен ми трябваха 3 книжки, за да свикна да мисля за нещата в новата реалност
Виж целия пост
# 278
Аз все още очаквам,може би на това се дължи мъката,която ме е обхванала от няколко дни и сълзите,които напират все да излезнат,но като ми стане така започвам да чета Крион и се поуспокоявам.Благодаря ви за отговорите,просто исках да съм сигурна,че нямам аз вина.Откакто се случиха тези неща се опитвам да намеря причината,поради която се случиха,най-вече това с бабата.И сега наистина разбирам,че сега аз мога да покажа какво съм научила.Мъчно ми е ,че така е трябвало да стане,но всеки сам си избира кога да дойде и да си отиде от този свят.Желая ви лек ден и много усмивки.
Виж целия пост
# 279
katia_mi6i , и аз изгубих скъпата ми баба но не бива да се чувстваме виновни. Да всеки избира кога да си замине, това с болестите, лекарите не могли да спасят и т.н е от старата енергия. Няма виновни, има съзнателно взети решения Peace
Виж целия пост
# 280
Бялата Шапчица С времето развиваш усещане за информацията, идваша от водачите, някак си знаеш кога са те и кога си ти. Успех, радвам се за новите изживявания  Simple Smile
katia_mi6i Човешко е да изживяваш емоциите, които те връхлитат, но да, права си- всичко е един кръговрат и всички са винаги Тук, а и са избрали..Както пише  humanis -има съзнателно взети решения
Виж целия пост
# 281
Здравейте,темата ме заинтригува.Но искам преди да започна да чета да попитам, изчистването кога се получава-когато си поискаш импланта или когато четеш книгите?В момента не искам да изживявам негативни емоции.Трябват ми само и единствено положителни мисли.
Хубав и усмихнат ден:)
Виж целия пост
# 282
tenderseducer, имплантът получаваш, когато заявиш гласно намерението си...или вътрешно си готова и го искаш (заради това някои хора, преди да са чели Крион, са получили импланта)...Не се страхувай, няма да го получиш  "насила."...Чети книгите и се зареждай:))
Виж целия пост
# 283
Здравейте,темата ме заинтригува.Но искам преди да започна да чета да попитам, изчистването кога се получава-когато си поискаш импланта или когато четеш книгите?В момента не искам да изживявам негативни емоции.Трябват ми само и единствено положителни мисли.
Хубав и усмихнат ден:)
изчистването не се получава, то се иска и се работи за него, не става от самосебе си.  Не трябва да изживяваме негативни емоции, а да приемаме трудностите като уроци и да благодарим,че сме ги получили  като възможност за пречистване и израстване. Всичко останало е временна заблуда.
Виж целия пост
# 284
Прочетох "Пътят дъм дома" за 3 дни,наистина е завладяваща и зареждаща,има много неща над които да се замислиш.Благодаря ви,че ви има  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия