Крион- Епохата СЕГА

  • 67 884
  • 640
# 285
Помнете, че винаги, когато срещате в живота си тежка и несправедлива според вас ситуация, в 100 процента от случаите вие сами сте били причина за създаването на тази ситуация благодарение на вашите неправилни избори и лоши постъпки. Всичко в живота ви се определя от вашите минали избори и постъпки. Но няма никаква предопределеност във вашата съдба, защото понякога един ваш верен избор и праведна постъпка изкупуват кармата на много грехове, в това число и на най-ужасните грехове, извършени в миналото от вас.
Towa e ot  Розария на Дева Мария.
"Понякога човек извършва дори твърде лоша, в очите на обществото, постъпка, но в очите на Бога тази постъпка не е грях, защото Бог използва човека като средство, за да може някой да изкупи своята карма. Именно затова се казва да не съдите -  не съдете и няма да бъдете съдени. Обаче никога не трябва да има снизходително отношение към онези индивиди, които твърде много са се увлекли, заиграли са се и си позволяват твърде неблаговидни постъпки като разчитат на това, че Бог ще им прости всичко.
 Бог е милостив и търпелив, но когато човек не иска да извлече уроци от своето поведение, тогава той сам се поставя в много трудна ситуация и по това доколко човек е способен да се смири с обстоятелствата, в които е попаднал, Бог съди за чистосърдечността и разкаянието на човека"
Ето това е. Докато не се научим да се смиряваме с обстоятелствата , няма промяна, няма спасение.
Виж целия пост
# 286
monda, звучи ми малко строго  Confused

оня ден писах, писах.. и накрая нетът ми изчезна, а след това нямах възможност да вляза..  Crossing Arms
забелязах, че като не чета нещо (като Крион, Дорийн Върчу и подобни), потъвам обратно в делничното и направо забравям  Confused
затова сега гледам все да чета нещо.
Темата за Атлантида и Лемурия много ме вълнува - като чета/гледам нещо по темата, все едно минава вибрационна вълна през мен (както когато чета Крион) и много се развълнувам (предполагам, че си спомням някакви предишни животи оттогава Wink)
изтеглила съм си "La Conexion Atlante / Връзката с Атлантида" от Колибката и много ми е интересно Simple Smile
после май ще се прехвърля на съседното мини-сериалче за маите Simple Smile

по-напред в темата четох как говорите на водачите, особено как искате да ви мине денят (не си спомням кой го беше писал) - все ми беше трудно да го правя сутрин, но установих, че вечер ми е лесно Simple Smile като си залягам, започвам да им обяснявам какво и как искам да е на другия ден - удивително добре се получава  Flutter
Виж целия пост
# 287
monda, звучи ми малко строго  Confused

забелязах, че като не чета нещо (като Крион, Дорийн Върчу и подобни), потъвам обратно в делничното и направо забравям  Confused
затова сега гледам все да чета нещо.



И аз съм така, но и Крион казва, че това е нормално - дуалността на човека прави така Peace Затова не се виня, а веднага гледам да си припомня...Даже си купих един кристал аметист и съм си го нарекла камъкът на Крион, винаги си го нося в мен ( дори като вървя и си го държа в ръка или в автобуса) и си припомням за Крион и коя съм аз Wink
Виж целия пост
# 288
Здравейте!
Аз пък не обичам да планирам как да ми мине деня, просто си пожелавам да е хубав и успешен. Имам чувството, че когато не конкретизирам, ме чакат по-прекрасни неща, отколкото ако аз си ги планирам.
Онзи ден много силно ме заболя дебелото черво, аз получавам колики понякога, и защото не трябва да пия лекарства, направих техниката с намерението на субстанцията, с една опаковка аналгин. Но тъй като много ме болеше, казах, че искам да ми мине веднага! И наистина ми мина веднага. За пръв път така явно проработи това при мен, и въпреки това съм склонна да приемам медикаментите по стандартния начин.. Някак си още не мога да свикна с новото така изведнъж.
Виж целия пост
# 289
Някак си още не мога да свикна с новото така изведнъж.


Ти го заслужаваш...и това е твое право да изполваш тази сила!!! Hug
Виж целия пост
# 290
Ами аз го ползвам. Просто засега комбинирам старото с новото.
 Hug Сигурно ще дойде момент, в който ще пусна старото съвсем.
Виж целия пост
# 291
Темата за Атлантида и Лемурия много ме вълнува - като чета/гледам нещо по темата, все едно минава вибрационна вълна през мен (както когато чета Крион) и много се развълнувам (предполагам, че си спомням някакви предишни животи оттогава Wink)
Бялата Шапчица и мен много ме интересува темата за Атлантида!
Няколко пъти съм имала сънища свързани с Атлантида, единия път разглеждах едно летящо устройство как е направено, но последният сън беше много шокиращ за мен  Sad ... сънувах потъването на Атлантида!
Виж целия пост
# 292
А пък мен темата за Атлантида някак ме отблъсква и плаши. Никога не съм се интересувала от нея, а при споменаването й изпитвам нещо като гняв. Какво ли означава това...
Виж целия пост
# 293
Passiflora, колко яко, че си спомняш/сънуваш Атлантида Simple Smile на мен не ми се отдава Confused
но ето на, като прочетох какво си написала, като сянка на спомен, ме връхлетя Shocked затова напоследък чета и гледам, та дано си спомня нещо и аз  Thinking облачето хей, предполагам, че си гневна, заради катаклизъмът, който е погубил острова и е избил всички..  Confused

облачето хей, много се радвам на успеха ти, продължавай в същия дух  Simple Smile
иначе за планирането на деня - ако не си кажа нищо от вечерта, деня ми е един скучен такъв и до ранния следобед не мога да се събудя; пък и аз само си казвам кога искам да ме събудят, и че денят ми ще е успешен и ще се събудя щастлива Wink
radosti_, аз също се ориентирах към камъните, даже се замислям дали да не опитам да програмирам един аметист - гледах някъде инструкции Wink
Виж целия пост
# 294
Бялата Шапчица, моите спомени се отключиха по най-невероятния начин!  Grinning Благодарение на една дума. Преди време Deepinside (предполагам, че някои от вас знаят за кого пиша) ми препоръча да повтарям по няколко пъти на ден една дума: "АУМ" и още щом я прочетох и видях някои неща; после започнаха сънищата ми за Атлантида, в последствие асимилирах, че това не са просто сънища  Wink ...

п.п. Нали знаеш къде са използвали силата на кристалите? (Така че няма случайни неща!)
Виж целия пост
# 295
Passiflora къде? в Атлантида ли? боже Crazy нищо не знам!
почвам и аз да повтарям думата  Wink
Виж целия пост
# 296
Почти всички, които живеем сега, сме живяли и по времето на Атлантида и Лемурия.
Това важи особено за хора с интереси към езотериката и духовното - т.е. за нас  Hug
Многото и необясними страхове и фобии водят началото си от страха от смъртта, който пък от своя страна води началото си от внезапния катаклизъм, довел до потъването на Атлантида и /вероятно/ до нашата тогавашна смърт.

В темата за Подсъзнанието препоръчах много "Ангелска медицина" на Дорийн Върчу. Препоръчвам ви я и тук, макар че темата е за Крион.
В тази книга Дорийн описва много от нейните спомени от Атлантската епоха, постигнати чрез регресия. Уникално интересни неща се споделят там   bouquet
Виж целия пост
# 297
mijjjka, благодаря  Hug
 не мога да си я поръчам, а из нета я няма, но я намерих на руски и чета вече - наистина много интересно  Simple Smile
Виж целия пост
# 298
извинявам се, че публикувам втори път, един след друг, но попаднах на нещо страхотно и бързам да го споделя с вас, даже още преди да съм го дочела  Grinning Mr. Green
както си ровех из Спиралата за книжки, попаднах на ей това във форума:

Космически наръчник. Инструкции за планетарна еволюция

супер написано и доста хумористично  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 299
Атлантида .. и при мен предизвиква някакви неясни емоции. Дори и без да съм чела много по въпроса и без да съм правила регресии..
Струва ми се, че съм имала някаква власт в онези времена и съм злоупотребила.   Cry И оттогава си плащам, още плащам, свивам се и изпитвам страх някакъв неясен   Confused
А камъните - моля сложете тук откъса за аметиста  Praynig От известно време все този камък ми е в ума  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия