Крион- Епохата СЕГА

  • 67 863
  • 640
# 345
Аз още не съм преминала периода за импланта,но ми остава по малко от месец и аз започнах да сънувам леки кошмари и цяла нощ да се будя.До преди бяха все хубави и ярки а сега даже не ги и помня,но остава лошото чувсво от сънуваното.Да се запиша и аз,че скоро не съм писала.Лек ден на всички.
Виж целия пост
# 346

момичета, днес си мислех за вас - последната седмица всяка нощ сънувам ужасни кошмари  Confused - как сте вие?[/color]

Бяла Шапчице, каква е средата, с която общуваш и в която се движиш? Има ли хора и  ситуации около теб... които те"натоварват" всекидневно ?  Може би имаш някакви вътрешни страхове?  Rolling Eyes Всичко това   ни влияе  на подсъзнателно ниво и се отразява на нашия сън...
Виж целия пост
# 347
Винце, всичко си е както обикновено - не бих могла да кажа, че околните не ми влияят никак, даже обстановката е сравнително спокойна от, да речем 3-4 месеца по-рано.. newsm78
надявам се, тая вълна от кошмари да отмине тия дни, ако трябва даже ще си поръчам на себе си да сънувам по-поносими неща Thinking
Виж целия пост
# 348
Винце, всичко си е както обикновено - не бих могла да кажа, че околните не ми влияят никак, даже обстановката е сравнително спокойна от, да речем 3-4 месеца по-рано.. newsm78
надявам се, тая вълна от кошмари да отмине тия дни, ако трябва даже ще си поръчам на себе си да сънувам по-поносими неща Thinking


Просто  дадох предположения... Peace Дано тази вълна отмине!  Аз в повечето случаи не помня сънищата си... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 349
Винце  Hug Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Да, права е Винце , просто се изчистват наслагванията от ежедневието ни.  Simple Smile
Виж целия пост
# 351
Бялата Шапчица и при мен се случва нещо подобно. От определено време (не повече от 2 седмици) сънувам кошмари свързани с най-големите ми страхове. Обяснявам си го така, че ми се дават за да мога да се преборя с тези страхове и да продължа напред.
Миналата вечер например сънувах един и когато се събудих се замислих защо ли точно това съм сънувала (в момента дори не си спомням съня) и почти веднага си отговорих, че е защото не осъзнавах, че сънувам, а се оставих на съня да ме води в чувствата ми и мислите ми, както и да ме вцепени от страх. Помислих си, че ако и реалният ни живот е вид сън, то по този начин се оставям и страховете ми да владеят живота ми.
Дано да ти бях полезна с тези мои преживявания!  Hug
Виж целия пост
# 352
И аз в кюпа.
Виж целия пост
# 353
Помислих си, че ако и реалният ни живот е вид сън, то по този начин се оставям и страховете ми да владеят живота ми.
Дано да ти бях полезна с тези мои преживявания!  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 354
Да, права е Винце , просто се изчистват наслагванията от ежедневието ни.  Simple Smile

ЛИ КАРЪЛ В БЪЛГАРИЯ НА 17.09.2011Г.
Виж целия пост
# 355
Чудесна новина незнаех,с удоволствие бих отишла.Къде може да се информирам повече?
Виж целия пост
# 356
След една неизкзана на глас молба получих анонимен подарък - Пета книга : "Пътуване към дома".
От много време не съм се потапяла по подобен начин в четиво - винаги съм чела много критично. Сега беше някак "вдадено". За една нощ я прочетох...
Виж целия пост
# 357
Здравейте, крионки Grinning Hug
много ми е приятно да съм сред вас и да чета,за това което се случва.
Все още съм малко объркана, тъй като съм в началото на нещата. Confused Искаше ми се да чуя повече мнения на тези от вас,които са преминали 90-дневния период.Тъй като повече ме притеснява периода след това. С този някакси /си мисля/,че ще се справя. Въпреки че съм в още в първия месец, а ми предстоят още около 2 месеца.Има и трудни моменти,но изглежда толкова предизвикателно да се впуснеш в това приключение към светлината,знаейки че си закрилян и нищо чак толкова лошо не може да се случи.
За мен това е точно пътуване към светлината,тъй като през целия си живот съм се движила в кръг и всеки път съм се оказвала на първоначалното място,откъдето съм тръгнала. Много се надявам това да бъде изхода от лабиринта за мен. Винаги съм го търсила и съм вярвала,че ще го открия.
Виж целия пост
# 358
Кристофер, isskrata, добре дошли  Hug
isskrata, честно казано (само от свое име говоря Wink) не е кой знае какво въпросния период Wink
при мен беше около месец, а критичния период - седмица, така че споко  Flutter
ако очакваш звезди да се посипят отгоре ти и да се пренесеш в приказките, може и да останеш разочарована  Mr. Green това в рамките на шегата Wink
при мен периода след това не е кой знае какво Confused но си има плюсовете - нещата стават по-лесно и по-бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Благодаря ти, Бяла Шапчице за отговора.
Радвам че, че нещата са преминали нормално и всичко е наред Hug
Всъщност, не чак такива са ми очакванията/вярно,че май така звучи в предишния ми пост/, но и на малка промяна ще съм доволна. Така че още веднъж ти благодаря за споделеното мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия