Крион- Епохата СЕГА

  • 67 869
  • 640
# 330
radosti_ , енергията е доста специална в дните преди Великден. Много хора понасят трудно това време, самата аз преди да ги разбера тези неща в продължение на години не бях в пълна кондиция през тези периоди. Не ти помага Крион, защото тук става дума за нещо много силно. Хубавата новина е че скоро ще се нормализира енергията и нещата ще си дойдат на мястото Peace
humanis, а защо е така?   bouquet
Виж целия пост
# 331
radosti_ , енергията е доста специална в дните преди Великден. Много хора понасят трудно това време, самата аз преди да ги разбера тези неща в продължение на години не бях в пълна кондиция през тези периоди. Не ти помага Крион, защото тук става дума за нещо много силно. Хубавата новина е че скоро ще се нормализира енергията и нещата ще си дойдат на мястото Peace
humanis, а защо е така?   bouquet

Да, какво точно не й е наред на енергията по Великден?  newsm78
Виж целия пост
# 332
Цяла седмица и аз се мъча-разконцентрирана, с главоболие," пияна" глава...Реших, че е от пълнолунието? newsm78
Виж целия пост
# 333
Не усещам разлика в енергията, важно е как настройваме мисълта си. Да мислим с любов- достатъчно е   bouquet
Виж целия пост
# 334
абе, има разлика - минала седмица мисленето с любов ми идеше отръки и без усилие, а сега повече се налага да се старая..  Confused
Виж целия пост
# 335
Simple Smile) Благодаря  Hug  Успокоих се  Hug    А иначе днес се зачетох в 7 кн. и там пишеше, че понякога ще имаме кофти дни и няма да се чувстваме добре и това е поради промяната ни в клетките, в нашите вибрации Peace    
Явно трябва да ги приемаме като част от процеса Heart Eyes
Виж целия пост
# 336
дори и църквата препоръчва пост от всичко , като последните дни поста е дори без вода. Това не е случайно момичета, тези по сетивните от Вас ще го усетят. Не е случаен поста  Peace Едно време нашите прародители са отдавали много голямо внимание на ллазаровден и цветница и на всички празници. Това също не е случайно, защото когато човек е зает с приготовления се настройва положително и изразходва негативната енергия в работа  Hug
Виж целия пост
# 337
radosti, енергията е доста специална в дните преди Великден. Много хора понасят трудно това време, самата аз преди да ги разбера тези неща в продължение на години не бях в пълна кондиция през тези периоди. Не ти помага Крион, защото тук става дума за нещо много силно. Хубавата новина е че скоро ще се нормализира енергията и нещата ще си дойдат на мястото Peace
humanis, а защо е така?bouquet

Защото има периоди в годината в които границите м/у паралелните светове, образно казано, се преливат - периодите около Коледа, Нова година, Великден... В тези периоди енергийните въздействия и ритуали са особено силни.
Виж целия пост
# 338
krem-karamel   Peace
Виж целия пост
# 339
  bouquet
Виж целия пост
# 340
Прочетох пета книга,  много ми хареса Peace
Това е първата книга за Крион, която чета и я избрах първо нея /т.е. тя ме намери в една книжарница  Mr. Green/ по препоръки от този форум. А сега накъде? Някакви предложения за следващ избор? Wink
Виж целия пост
# 341
Прочетох пета книга,  много ми хареса Peace
Това е първата книга за Крион, която чета и я избрах първо нея /т.е. тя ме намери в една книжарница  Mr. Green/ по препоръки от този форум. А сега накъде? Някакви предложения за следващ избор? Wink
някоя от останалите  Mr. Green
сега сериозно, 6та е хубава (за мен поне), а освен нея, 5та и 1ва, останалите не съм ги чела - преминах на други (но общо взето в същото течение) Wink

момичета, днес си мислех за вас - последната седмица всяка нощ сънувам ужасни кошмари  Confused - как сте вие?
Виж целия пост
# 342
последната седмица всяка нощ сънувам ужасни кошмари[/color]
И при мен е същата работа. От преди Великден насам съм така..  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 343
момичета, днес си мислех за вас - последната седмица всяка нощ сънувам ужасни кошмари  Confused - как сте вие?[/color]

Еее, защо така? Аз пък тези дни, даже няколко седмици, съм като изстискана.  И да сънувам, почти нищо не помня...

Благодаря за предложението   bouquet
Виж целия пост
# 344
fastuche, да, точно - и при мен отпреди Великден; повечето съвсем смътно ги помня, но с сутрешното усещане за ужасни нощни преживелици, и снощи преди да си легна, поисках да запомня съня, за което сега съжалявам, защото беше  ooooh! ooooh! ooooh!
Пит , не знам защо - обаче предположих, че тия дето сме с имплант, сме по-чувствителни, а и онова за буденето нощем от дуалността..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия