Крион- Епохата СЕГА

  • 67 909
  • 640
# 135
humanis, наистина, като се замислих - нормално е, осъзнавам го с разума, но ми е странно, много странно.. още не съм се пробвала на месо, а на млечните продукти не съм им фен по принцип; някак си не бях свързала нещата Grinning
смених цветовете  Simple Smile
облачето хей, нещо такова и при мен Simple Smile Във втора книга имаше повече за Христос, ама нещо не ми беше интересно..
radosti_, задължително ще пробвам още днес Simple Smile
и аз съм много ентусиазирана, макар да се чувствам като в небрано лозе Mr. Green
 Hug
Виж целия пост
# 136
(извинявам се, че пиша 2 поста един след друг)
аз продължавам да си правя експерименти Grinning
след като се оказа, че цигарите и кафето не ми действат, не са ми вкусни, а блудкави, се предполагаше, че и с алкохола ще е така:
но предполагах, че ще ми става гадно, а то.. Shocked чиста водка никога не съм могла да пия, а сега все едно вкусвам леко блудкава, щипеща езика вода.. тц, тц Crazy усещам, че има алкохол, но за хващане и дума не може да става.. Grinning
очаквам съвсем скоро да изчезне късогледството ми и някои други особености  Simple Smile изобщо много се забавлявам Simple Smile
освен това днес се прибра единия ми основен дразнител - брат ми; настани се човекът в мойта стая, че е топло тука, окупира ми цялото лично пространство, и накрая ме разкритикува, а аз не се изнервих хич, само смрънках по навик, ама можеше и без това, като се замисля Simple Smile
баш веселбата ще бъде към 10-13 когато се прибира сестра ми с мъжа си (и двамата са негативисти, от мрънкащата партия Mr. Green) - тя ми е най-големия дразнител, но се надявам, че дотогава ще съм събрала лична сила и провокациите й няма да ми правят впечатление Flutter
Виж целия пост
# 137
Аз съм това, което съм или Това съм Аз,  Аз съм .
Среща се още във филмите "Тайната", както и "Кодът на Моисей"- и идеята е, че няма нищо вън от мен, защото аз съм всичко онова, което виждам, моите аспекти са навсякъде. Природата е една и тя е - енергийна..И във всеки мой аспект я има тая божественост и няма защо да търсиш навън,а е нужно просто да се вгледаш в СЕБЕ СИ.  Simple Smile
Виж целия пост
# 138
Прочела съм само една, сега чета втора.
От една страна зная, че е истински, защото се чувствам много добре от книгите му. От друга страна обаче ме притеснява предишния ми спомен от църквата. Надявам се да ме разберете правилно.   bouquet

А аз въобще не обичам никакви църкви и организации...Крион също казва, че те не са нужни, защото са част от старата енергия. Peace Мисля, че, като проетеш всички книги, страхът ти ще изчезне....
Ето моите причини, че Крион е истински:
1. Не иска да създаваме организации за "Новата енергия"
2. Казва дори да не говорим/ насилваме другите хора за "Новата енергия. Въздействието е най-вече подсъзнателно, когато се променяме ние, променяме и другите хора около нас, дори  тези, които не познаваме
3. Никого не съди, говори със състрадание, разбиране и любов към човешките "слабости"
4. Казва, че най-същественото, за да тръгнем по пътя е в нас- а то е Ангелското/ Божественото...както и нашата интуиция, само трябва да й се доверим
5. При него няма правила и норми, просто напътствия, които ще ни помогнат по -добре да боравим с Новата енергия...и да бъдем по-уверени по пътя на промяната
6. Казва, че дори хората, които не са го чували, могат да получат импланта....защото Намерението и стремежът към промяна са в самия човек...

Не се страхувай...Довери се на своите чувства Hug

Видях, че Облачето Хей   е писала тук и понеже се"познаваме" от друга тема дойдох да я подкрепя!  Hug  Напълно съм съгласна с radosti_, относно църквите и организациите и каноните и. Стари енергии са и тези които ги следват са все още в средновековието  и няма да излезнат от него скоро. И това е ужасно пагубно, за самите тях. Но това е техния избор, да са оковани . Ти не си!
Облаче, усмихни се на живота! Няма страх, защото си закриляна. Забрави за църквите, страха, ада и рая  и другите кошмарни неща, които тя налага. Мисли за Бог, като чиста светлина, която струи от сърцето ти и те залива отвсякъде! Simple Smile radosti, прекрасна и зареждаща тема си пуснала!  Peace
Виж целия пост
# 139
Старите енергии както сега се наричат религиите ,християнството, бузизма, кабла и т.н. са учели/учат , казват всичките тези неща които откриваме в Крион  Wink
Енергията за мен е една  Hug просто епохата в което живеем е различна от това което е било преди  Hug затова откриваме познатите ни стари неща по нов начин , разбираем , достъпен за нас  Peace
Няма нова и стара енергия просто хората се пробуждат към духовното което е позабравено за съжаление  Sunglasses Духовноста , енергиите в нас и около нас съществуват откакто свят светува и нашата си Вселена , друг е въпроса че чак сега ги преоткриваме  Wink


Аз съм това, което съм или Това съм Аз,  Аз съм .
Среща се още във филмите "Тайната", както и "Кодът на Моисей"- и идеята е, че няма нищо вън от мен, защото аз съм всичко онова, което виждам, моите аспекти са навсякъде. Природата е една и тя е - енергийна..И във всеки мой аспект я има тая божественост и няма защо да търсиш навън,а е нужно просто да се вгледаш в СЕБЕ СИ.  Simple Smile
Peace

Всяка епоха има своите учители сега може би това е Крион други  и така .....  Wink

Всичко е едно  Hug
и това което ни е нужно е да се обърнем към себе си  Grinning


Хубав ден и наслука  Hug
Виж целия пост
# 140
Desss  Hug
Виж целия пост
# 141
Старите енергии както сега се наричат религиите ,християнството, бузизма, кабла и т.н. са учели/учат , казват всичките тези неща които откриваме в Крион  Wink
Енергията за мен е една  Hug просто епохата в което живеем е различна от това което е било преди  Hug затова откриваме познатите ни стари неща по нов начин , разбираем , достъпен за нас  Peace
Няма нова и стара енергия просто хората се пробуждат към духовното което е позабравено за съжаление  Sunglasses Духовноста , енергиите в нас и около нас съществуват откакто свят светува и нашата си Вселена , друг е въпроса че чак сега ги преоткриваме  Wink


Аз съм това, което съм или Това съм Аз,  Аз съм .
Среща се още във филмите "Тайната", както и "Кодът на Моисей"- и идеята е, че няма нищо вън от мен, защото аз съм всичко онова, което виждам, моите аспекти са навсякъде. Природата е една и тя е - енергийна..И във всеки мой аспект я има тая божественост и няма защо да търсиш навън,а е нужно просто да се вгледаш в СЕБЕ СИ.  Simple Smile
Peace

Всяка епоха има своите учители сега може би това е Крион други  и така .....  Wink

Всичко е едно  Hug
и това което ни е нужно е да се обърнем към себе си  Grinning


Хубав ден и наслука  Hug


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 142
kuku-ruku   bouquet
Днес отново го направих, казах три пъти пред огледалото Аз съм, което съм. Този път нищо смущаващо не се случи.
Аз винаги съм се молила да бъде Божията воля. Но в книга 6 пише, че това не е съвсем правилно, че трябва да сътворяваме. Но аз все още не го усещам така...
Виж целия пост
# 143
Десс, съгласна съм, че Крион е един от учителите- поредният, чиито послания целят нашето пробуждане, да осъзнаем, че силата е в нас. И Христос, и Буда, и Кришна, всички те са целели именно това, друг е въпроса как са били тълкувани техните послания през вековете.

Не ми се ще темата да се превърне в  излишно превъзнасяне на Крион. Аз вече споделих колко силно ми въздейства той и  усетих енергията на любовта, която струи от всяка негова дума. Явно на  този етапа съм имала нужда точно от това и съм благодарна за което.

Във всеки момент получаваме точно това, от което имаме нужда, което резонира с вибрациите ни.

Бог не е спирал да ни изпраща учители, но не за да ги обожествяваме, а за да осъзнаем, че можем да сме като тях, че и повече дори.
Виж целия пост
# 144
И аз при вас!  Grinning
Поглеждам от време на време в темичката, която между другото е много интересна!
За съжаление не разполагам с много време, за да изчета всичките книги, но за сега съм почнала с притчите, така поне чета по някоя когато имам време.
Приятен и усмихнат ден ви пожелавам!  Hug
Виж целия пост
# 145
облачето хей, аз го правя по около 2 пъти на ден - кара ме да се чувствам много яко  Flutter
по някакъв начин ми се променя начина на виждане.. даже не знам как да го обясня..  newsm78
е, не е толкова силно като първия път, но си е силно преживяване Simple Smile

сега чета 5та книга - за Майкъл Томас; много е интересна, но ми е непрактическа  Rolling Eyes
някак нямам търпение и искам по-бързо да мина процеса; бих предприела някакви неща, ако знам какви..
общуването с водачите нещо не ми се получава; или пък те ми говорят, а аз не чувам  Confused
това, което казвате, да се вгледаме в себе си, съвсем практически как става? вглеждам се, вглеждам се и ъъ.. заспивам или се разсейвам
сънувам (макар че и преди сънувах, не виждам количествена разлика с преди), но забравям какво е било или едвам си спомням;
искам да ви питам, тези, които вече имате имплант - хората, които не знаят за това, как ви възприемат? забелязват ли някаква разлика с преди или разлика с околните?
хубав ден на всички Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 146
Шапчице,
в книга 6, която сега чета, има практически съвети за ежедневието.   bouquet

Аз се вглеждам в себе си като наблюдавам какво се случва с тялото и емоциите ми.  Ходя на психотерапия и там го правя така.
Виж целия пост
# 147
облачето хей, благодаря   bouquet
аз съм на средата на 5 книга, ще гледам да я дочета днес и да започна 6та  Simple Smile
"Аз се вглеждам в себе си като наблюдавам какво се случва с тялото и емоциите ми" - ако е това, значи и аз го правя - то няма начин да не го правя, толкова е странно и интересно  Crazy
Виж целия пост
# 148
я темата ни роди една чисто Бяла шапчица , радвам се за успехите ти
Виж целия пост
# 149
Ама тя оттдавна е бяла Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия