Крион- Епохата СЕГА

  • 67 899
  • 640
# 240
Аз искам да ви попитам за тази практика с преминаването на намерението на лекарството. Пия антидепресанти и искам да ги спра, и поне на първо време ще я правя тази практика всяка вечер. Но мога ли да я правя с едно и също хапче всяка вечер, или трябва с различно, защото намерението се изчерпва?
питаш дали всеки път да ползваш ново хапче и след това го хвърляш?
при мен няма нужда - аз даже не ги вадя от опаковката - просто държа целия блистер в ръка и казвам наум..
пробвай
 Hug
Виж целия пост
# 241
Ок. Благодаря.  Hug
Виж целия пост
# 242
Аз на няколко пъти успешно приложих преминаването на намерението на субстанцията. Но винаги използвах различни хапчета, като ги изваждах от опаковките  Peace
Не мисля обаче, че намерението може да се "изчерпа"  Thinking
Нали това е интенцията на създателя на лекарствената субстанция  Hug
Виж целия пост
# 243
Ами и аз си мисля, че намерението не може да се изчерпа. Не знам, то не е някакво определено количество, обвързано за една таблетка. Но все пак ще помисля още, защото е важно лекарството....
Виж целия пост
# 244
Здравейте  Hug
Да споделя нещо по въпроса, който обсъждате, може да е от полза Simple Smile
Практически почти не използвам лекарства, с изключение на едно, което ползвам при остро състояние (имам стара травма на гръбнака и понякога се "секвам"). В поледиците претърпях малък инцидент и ми се случи отново.
Допълзях до вкъщи, отворих хладилника, хапчето ми беше свършило, дори блистера съм изхвърлила и съм забравила. Само кутийката и листовката с описанието бяха там - реших да опитам да приложа техниката... Взех опаковката в ръка, тя е много характерна, представих си, че вътре има блистер и си представих самите хапчета, казах наум намерението... Проработи, ако беше някое друго лекарство може би нямаше да съм толкова сигурна, обаче това е с бързо действие, подтиска определен симптом и се чувства явна разлика преди и след употребата му.
 Hug
Виж целия пост
# 245
Уау, тия неща звучат като фантастика направо. Уникално е - ще пробвам следващия път като ме заболи нещо. Ако се сетя в момента де, че съм малко ... много забравям - явно ми е претоварена системата.
Виж целия пост
# 246
mimina  Бялата Шапчица   допадна ми тази техника. Наистина всичко е в намерението и в мисълта  Simple Smile
Виж целия пост
# 247
предния път, когато писах, имах съмнения дали ми се сменят водачите, но сега съм абсолютно сигурна, че това е така - от три дни ме е налегнала някаква тежка и безпричинна мъка, не може да се сбърка  Confused
не знам колко време ще е така, дано не е цял месец  Confused
през това време обаче, аз мога ли да викна при нужда някой ангел или нещо подобно? или хич никой няма да ми отговори?
(извинявайте, че хленча тука.. Sad)
Виж целия пост
# 248
да, да викай.. нали знаеш че си обичана  Hug  Hug

Имаше история споделена от една жена даже. Много тежка била нейната криза и в един момент й дошло много и помолила да свършва вече, да й се съкрати периода на страдание.

И на молбата й било откликнато Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Бялата шапчица, каквото и да ти се случва, твоите Ангели-пазители са неизменно до теб... помоли ги да те гушнат   Grinning и ще се почувстваш по-добре... много ми хареса една мисъл - че Бог дал на Ангелите крила за да обгръщат хората в Ангелска прегръдка. Като ти четях поста забелязах, че си го постнала в 11:11 - според ангелската нумерология - Вселената е получила моментална снимка на мислите ти. Ако би искала да я промениш  Mr. Green, ето малко инфо, при мен работи винаги Mr. Green...

111 – Наблюдавай внимателно мислите си, мислиш ли само за това, за което искаш или за което не искаш. Тази последователност означава, че пред вас се разкриват широки възможности и мислите ви се материализират в рекордни срокове. 111прилича на ярката светлина от светкавица. Това означава, че вселената е фотографирала мислите ви и ги материализира. Доволни ли сте от мислите, фотографирани от вселената? Ако ли не, поправете мислите си. (Помолете ангелите си да ви помогнат в това, ако имате проблеми с контрола и наблюдението на своите мисли.)

http://www.yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=1971
 Hug
Виж целия пост
# 250
Уау, тия неща звучат като фантастика направо. Уникално е - ще пробвам следващия път като ме заболи нещо. Ако се сетя в момента де, че съм малко ... много забравям - явно ми е претоварена системата.

TINA.K, не са фантастика. Споделеното от момичетата, наистина  работи  Hug И аз не помня, от кога не съм пила хапчета... Peace
Виж целия пост
# 251
Червено винце,
знам, че не са фантастика - само казах, че така звучат. Peace
Има едни други направления, за които мога да ти разкажа и които също не са, но звучат така...
Иначе и аз вече много отдавна не съм пила хапчета. Имам разни апаратурки у дома, които и на мен не ми дават да пия хапчета. До преди 4м пиех само нимезил за обезболяващо, ама щото ме мързеше да вадя техниката. После реших, че що пък така, като мож е иначе ... и вече и нимезил не пия. Mr. Green
Съвсем спрях да правя оборот на аптеката.  Laughing
Виж целия пост
# 252
аз също не пия повече от 7 години хапчета Peace а и по принцип фантастика няма, след като човек е получил такава информация то тя съществува
Виж целия пост
# 253
Момичета само да обобщим...
Взимаш опаковката,изяваваш намерение....и?
Четох назад,но не намерих ясно и точно.
Виж целия пост
# 254

Съвсем спрях да правя оборот на аптеката.  Laughing

Само така!  Laughing

Diorella, при всеки различно. Peace mimina   го е описала , как тя го прави  Hug Аз даже и до вземане на опаковка не стигам...понеже нямам опаковки в къщи.  Mr. Green   


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия