Избор на училище за първокласник-Бургас

  • 110 993
  • 799
# 165
Моят наследник е вече 3 клас в Славейковото и съм горе-долу доволна от училището, най-вече ни е съвсем наблизо и детето от първи клас само ходи и се прибира, иначе навремето избрахме най-прехвалената учителка, даже търсих сума ти  връзки да сме в нейния клас, но сега като сравнявам учителките на другите паралелки, определено смятам, че това не беше най-добрият избор...
Виж целия пост
# 166
asya02, ще пиша на лични.
Виж целия пост
# 167
Здравейте мами на бъдещи първолаци!
Имате ли отзиви за г-жа Кръстева от уч-ще Васил Априлов,че сън не ме хваща....Записах малкия при нея ,а напоследък все не много добри неща чувам Sadзнам че е субективно,но все пак инфо от първа ръка би ми било полезно!
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 168
Натали, колкото и невероятно да е , открих те случайно тук. Преди време пак ме питаха за учителите от Васил Априлов и тогава след едно проучване записахме детето при г-жа Петрова След около час ще мога да ти кажа нещо повече за госпожата за която питаш
Виж целия пост
# 169
Натали, званни ми на телефона или влез във фейса
Виж целия пост
# 170
И моя син е записан при Кръстева Rolling Eyes

ssk  може ли да ми пишеш на лични
Виж целия пост
# 171
Проблем ли е ако споделите малко и в темата? Flutter
Виж целия пост
# 172
Разбира се, че не е - нали е точно за това темичката  Hug Тръпнем в очакване  Flutter
Виж целия пост
# 173
Записвам се и аз в темата, макар и да ни е още рано, искам от сега да се ориентирам малко.
Решила съм да оставя сина си да кара предучилищна в ДГ и да го пусна направо в първи клас на училище. За сега съм се спряла на "Васил Априлов" тъй като ни е най-близо (живеем под новата поща). Но и Славейковото у-ще ми се завъртя из главата, въпреки че ни е малко по-далеч. Ще се радвам на информация за двете училища и най-вече на препоръки за учител за набор 2006.
Виж целия пост
# 174
Пуснах темата именно с идеята всеки да сподели мнение за училище или конкретен учител Peace
Няма смисъл на лични, нека се събират повече мнения и препоръки.
Виж целия пост
# 175
В общи линии като се удари чертата-явно колкото хора -толкова и разлищни мнения.Не е тайна-препоръча ми г-жа Петрова ssk и смятам да и се доверя,защото се оказа майка на мой приятел....а дали ще стане,незнам.....засега така оставям нещата.....
Виж целия пост
# 176
Но и Славейковото у-ще ми се завъртя из главата, въпреки че ни е малко по-далеч. Ще се радвам на информация за двете училища и най-вече на препоръки за учител за набор 2006.
Аз съм избрала вече Славейковото училище за дъщеря ми. Виждам, че са един набор-2006.
Учителките ще са 3 (по информация на asya02    bouquet): Франгова, Николова и Чанева.
В началото на следващата учебна година учителките започват да си правят някакви техни списъци. Та имаме време за събиране на информация.  Simple Smile
Виж целия пост
# 177
Благодаря ти LaDiDa!   bouquet
И аз предпочитам Славейковото, но мъжа ми пък държи да е във "Васил Априлов" и сега спорим по въпроса. Ще отида да попитам кои ще са учителите за нашия набор там, да разбера малко информация за тях и евентуално после ще решаваме.
Още веднъж много ти благодаря! Ще се радвам да пишеш тук ако се ориентираш към някоя от учителките. Hug
Виж целия пост
# 178
Непременно! Simple Smile Ще разменяме тук информация!  Peace
Виж целия пост
# 179
Да, много ще ми е полезно. Grinning

Между другото влязох в сайта на "Васил Априлов" и погледнах учителките на сегашния трети клас, които би трябвало да поемат нашия набор. Те са:

Мария Кирчева Кирова
Елза Николова Василева
Мима Иванова Данева
Ангелина Томчева Тодорова

То не е сигурно, че ще останат само те. Тази година първи клас са 6 паралелки, та може да има и други.
Ще се радвам ако някой има информация за гореспоменатите да я сподели тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия