Звездни компромати - 56 част

  • 102 345
  • 1 133
# 945
Shocked
Виж целия пост
# 946

Бижу, това ме срина  Crazy  Не очаквах, че  зъбките ще са и толкова зле... #Crazy Joy
Виж целия пост
# 947
То па да бяха само зъбите...... Laughing
Виж целия пост
# 948
В едно тукашно списание неотдавна четох, че Виктория Бекъм страда от халукс валгус, което обикновено е резултат от продължителното носене на високи, тесни и неудобни обувки, но може и да е наследствено. Имаше и снимки за доказателство, на които ясно се виждаше, че деформациите са започнали и има халукс валгус. Баба ми, лека й пръст  на времето имаше големи проблеми с тези кокалчета  Confused, майка ми също има по наследство, аз все още нямам, много се надявам да не съм го наследила , защото  съм с плоско стъпало, както и дъщеря ми, това пък е наследство от бащината рода, Cry и един халукс валгус ще ми дойде в повече  Stop
Ето за това говоря, чела съм доста инфо и единствения начин за отстраняване на проблема е оперативен, но периода на възстановяване е много дълъг и болезнен. Но понякога и  оперативно премахване на кокалчетата  не е решение... защото може да рецидивират  Confused.
http://yan.contact.bg/hal.htm
http://img.pte.at/photo_db/hi_res/hires3527.jpg

Виж целия пост
# 949

Нема такива зъби просто! ooooh!
Виж целия пост
# 950
alice* , аз също имам този проблем, незнам дали е следствие на носене на неудобни обувки или е наследствено, защото и двата фактора играят при мен. Била съм на преглед при ортопед преди години и каза, че не ми препоръчва операция в ранна възраст, но от друга страна имам позната с такава операция и казва, че се е "преродила" след нея, все още не е рецидивирало (7 години след операцията). Затова ми беше интересно, че В. Бекъм продължава да носи неудобни обувки, знам колко е болезнено.
Виж целия пост
# 951
А как мазно лъщи tooth tooth
Виж целия пост
# 952
Мария показва свои тоалети в "На кафе".
http://novatv.bg/bg/videos/view/2364/

Прекрасна е прическата на Мария!
Как да постигна такъв ефект, идея нямам?
Дали в случая има допълнително поставена коса? Thinking
Виж целия пост
# 953
Мария показва свои тоалети в "На кафе".
http://novatv.bg/bg/videos/view/2364/

Прекрасна е прическата на Мария!
Как да постигна такъв ефект, идея нямам?
Дали в случая има допълнително поставена коса? Thinking

Много ми е смешно как докато тече интервюто с Диляна Попова, отгоре на екрана минава надпис "След малко по-фолк звездата Мария ще покаже най-новите дрехи от гардероба си......" Все едно анонсират нещо супер важно .  Joy
Виж целия пост
# 954
Да , но откакто си намери това мъжленце каква мадама стана Simple SmileПреди с едни пазарски тоалетчета се носеше, сега само световни дизайнери.Кефя и се , понеже има голям късмет.Пооправила е и начина си на изразяване , преди простееше доста. Браво на мъжлето и , вкара я в релси. Simple SmileДрехите и са хубави Heart Eyes
Виж целия пост
# 955
Мария показва свои тоалети в "На кафе".
http://novatv.bg/bg/videos/view/2364/

Прекрасна е прическата на Мария!
Как да постигна такъв ефект, идея нямам?
Дали в случая има допълнително поставена коса? Thinking

Много ми е смешно как докато тече интервюто с Диляна Попова, отгоре на екрана минава надпис "След малко по-фолк звездата Мария ще покаже най-новите дрехи от гардероба си......" Все едно анонсират нещо супер важно .  Joy

Не е само за Мария, и не е само за важни неща този анонс. Преди всяка рубрика има анонс.О бщо взето през цялото  предаване си изписват какво предстои. От месеци е така.
Виж целия пост
# 956
alice* , аз също имам този проблем, незнам дали е следствие на носене на неудобни обувки или е наследствено, защото и двата фактора играят при мен. Била съм на преглед при ортопед преди години и каза, че не ми препоръчва операция в ранна възраст, но от друга страна имам позната с такава операция и казва, че се е "преродила" след нея, все още не е рецидивирало (7 години след операцията). Затова ми беше интересно, че В. Бекъм продължава да носи неудобни обувки, знам колко е болезнено.

кръстницата ми се оперира преди 4години, след като много години беше с такъв проблем.
чувства се чудесно.
Виж целия пост
# 957
Клаудия Шифър

Бритни

Рейчъл Уайз и Джъд Лоу. Красавица.

Дита фон Тийз

Сара Джесика Паркър

Натали Портман
Виж целия пост
# 958
Мария ще прави нова корекция на устните си в Германия. Най-сетне.
Виж целия пост
# 959
Тюх... аз пък помислих, че пак ще си ги увеличава  Mr. Green
То пък новите, ако й стоят добре, май няма за какво друго да се хванем във визията й  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия