Звездни компромати - 56 част

  • 102 346
  • 1 133
# 930
хаха, сраммм Blush
Виж целия пост
# 931
Райна,Емилия и Мария - http://www.bgparty.co.uk/images/newsimages/120e29.jpg
Виж целия пост
# 932

Сега забелязвам кривите долни зъби на Емилия. ooooh!
Виж целия пост
# 933
Оле - веднъж ревете, че са абсолютно изкуствени, веднъж ревете, че има 2 криви зъба - ето това е  ooooh!
Виж целия пост
# 934
Ааа, не. Няма лошо в изкуствените според мен. Разбира се от естетична гледна точка, не от здравословна. Винаги съм се възхищавала на ослепително бели усмивки със съвършени зъби.
Виж целия пост
# 935

Сега забелязвам кривите долни зъби на Емилия. ooooh!
Ти виж на Гло Wink
Виж целия пост
# 936
Извинете, но Сашка Васева е с най-ослепително бялата усмивка  Mr. Green Няма да привеждам доказателства, да не ви се отлепи ретината.
А на Глория какво й е на зъбките?
Виж целия пост
# 937
Извинете, но Сашка Васева е с най-ослепително бялата усмивка  Mr. Green Няма да привеждам доказателства, да не ви се отлепи ретината.
А на Глория какво й е на зъбките?
Глория навремето я бях гледала и долните и зъби бяха по-зле от итя на Емилия.Скоро не сме се срещали, ама дано ги е оправила!
За Сашето съм съгласна.Пирфектна е Wink
Виж целия пост
# 938
Мария показва свои тоалети в "На кафе".
http://novatv.bg/bg/videos/view/2364/

ДесиСлава и Костас снимат клип:
Виж целия пост
# 939
Много любимият ми Бенисио...поостарял...
Виж целия пост
# 940

Сега забелязвам кривите долни зъби на Емилия. ooooh!
те никога не са били оправяни - само си ги е избелвала .... но виж горните - хубави са  Peace... Да беше вложила някой лев в зъби - не в напомпени цицки  newsm78
Виж целия пост
# 941
Aз пък да Ви кажа,че на Емилия предните 4 горни са изкуствени,и то металокерамика,защото синеят леко,и аз имам един такъв та знам Laughing Долните са много криви,ама по добре естествени,защото изкуствените са си изкуствени....
Виж целия пост
# 942
Извинете, но Сашка Васева е с най-ослепително бялата усмивка  Mr. Green Няма да привеждам доказателства, да не ви се отлепи ретината.
А на Глория какво й е на зъбките?
Глория навремето я бях гледала и долните и зъби бяха по-зле от итя на Емилия.Скоро не сме се срещали, ама дано ги е оправила!
За Сашето съм съгласна.Пирфектна е Wink

А моля ви, покажете на Сашка зъбките. Заинтригувахте ме... Laughing
Виж целия пост
# 943
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.bliasak.bg/uplo … art%3D72%26um%3D1
Виж целия пост
# 944
За да видите Сашето в едър размер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия