Звездни компромати - 56 част

  • 102 347
  • 1 133
# 585
Тази псевдо звездичка Николетка ми е мнооого смешна. Виждали ли сте снимки на известни манекенки и модели, на които да позират толкова левашки. Що не се държи нормално и естествено тая, а се чепати така инфантилно пред обектива  newsm78
Виж целия пост
# 586
Разбира се всичко е въпрос на вкус. На мен не ми харесва Николета. На снимки излиза добре горе долу. Но винаги е с много, много макияж. Което ме кара да се съмнявам в красотата й. Твърде бузесто лице, твърде джуклеста... ама бива кат за професия "безделник". КОгато я видях случайно в някакво предаване забелязах тези неща. Явно просто е фотогенична момичето.
Виж целия пост
# 587
Е, Николета определено си е Плеймейт модел, за друг модел не става, много добре знаем там какви лица и излъчване се търсят  Peace
Виж целия пост
# 588
В нета има една игра, която ти задава въпроси и познава за коя личност си мислиш и аз реших да се пробвам с Николета. Излезе ми тя и титлата й беше Porn Star. Смятайте. Играта не е българска.
Виж целия пост
# 589
В нета има една игра, която ти задава въпроси и познава за коя личност си мислиш и аз реших да се пробвам с Николета. Излезе ми тя и титлата й беше Porn Star. Смятайте. Играта не е българска.

Я пробвай с някоя фолк-певица, дали ще излезе в същата категория Thinking
Виж целия пост
# 590
В нета има една игра, която ти задава въпроси и познава за коя личност си мислиш и аз реших да се пробвам с Николета. Излезе ми тя и титлата й беше Porn Star. Смятайте. Играта не е българска.

Я пробвай с някоя фолк-певица, дали ще излезе в същата категория Thinking

Пробвах даже с Андреа, но си я слага певица. То за мен Николета е някаква неопределена такава. Сигурно и тя не си знае професията.
Виж целия пост
# 591
Ами Николета е еротичен модел, нормално е да изглежда така.  И чуждите еротични моделки не изглеждат по- различно.
Виж целия пост
# 592
http://sashkagaleriq1.hit.bg/s3.jpg

Това на главата на детето жартиер ли е?
Май да... Mr. Green
Виж целия пост
# 593
Любимия на Лима и баща на детето и Марко Ярич , хванат в крачка с тази мацка http://www.sportal.bg/galery.php?id=1460&category=35, която е Мис Югославия през 2001. Луда работа Crazy
Виж целия пост
# 594
лицето на Мадонна:
http://www.imnotobsessed.com/files/imagecache/main_pic/files/ima … adonnafacecov.jpg
Виж целия пост
# 595
Дженифър Лопез с децата си
Виж целия пост
# 596
Алисия http://www.prikachi.com/users/natalcheto/96F.jpg
Виж целия пост
# 597

Ох, сега пък се прави на ранната Мадона ooooh! Аман от плагиатство!
Виж целия пост
# 598
На последната снимка... прекрасни крака. Особено глезените.
Виж целия пост
# 599

Невероятно сладки хлапета, много пораснали! И с това Бърбъри Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия