Звездни компромати - 56 част

  • 102 347
  • 1 133
# 645
Kрис Браун и "поразкрасения" Жан-Пол Готие
Къде са й токчетата на г-жа Бекъм?!
Амбър Роуз извади тоалет... Sick
Винъс Уилямс
Виж целия пост
# 646
100% фотошоп  Wink Mr. Green Отказвам да повярвам  Naughty

2010 Screen Actors Guild Awards (наградени са почти същите актьори като на Глобусите)
Кейт Хъдсън и Джъстин Тимбърлейк
Джордж Клууни и Рей Романо
Марая Кери с мъжа си
Кейт Хъдсън много е хубавааа
Никол Кидмън и Пенелопе Круз
Дрю Баримор
Ана Пакуин
Фелисити Хъфман и Алек Болдуин
Сандра Бълок
Сандра Бълок и Бети Уайт това симпатично бабе ми е много познато отнякъде...
Мерил Стрийп
Марая Кери
Пенелопе Круз
Кристина Апългейт

Лейди ГаГа
Майли Сайръс с гаджето си
Алесандра Амбросио и пак
Дакота Фанинг  прекрасно момиче е  Heart Eyes
Хайди Клум
Мадона
Лурдес това до нея брат й ли е, че не съм сигурна
Риана



Виж целия пост
# 647
Много хубави снимчици. Тонка, благодаря.  bouquet
Кейт много я харесвам. Heart Eyes
Пенелопе ми е доста странна напоследък. Crazy Наистина се прави на София Лорен.
Дакота е много сладка. А Гагата вече се чуди какво да измисли. ooooh!
А симпатичното бабе и на мен ми е познато, и се чудя от кой филм.
Виж целия пост
# 648
http://www.news4000.bg/article-6927 Емилия и мъжа и на мач на Локо Пловдив./мисля, че е тя, де/
Виж целия пост
# 649
От ''Дързост и красота''е бабето-гримьорка май че го играеше.
Виж целия пост
# 650
На мен ми се струва,че бабето е от прекрасния филм "The notebook" Peace
Виж целия пост
# 651
http://www.news4000.bg/article-6927 Емилия и мъжа и на мач на Локо Пловдив./мисля, че е тя, де/


Дам, те са. Коко доста побелял ми се струва.
Виж целия пост
# 652
tonkabonka много хубави снимки с кеф ги изгледах.

А В. Бекъм някъде бях чела, че изпитва адски мъки от високите обувки, та току виж някоя така я е повредила, че се е наложило ниска  Mr. Green
Виж целия пост
# 653

Аааах, нееее! Това ми беше любимата звездна двойка!  Cry Толкова си отиват... Thinking
Виж целия пост
# 654
А симпатичното бабе и на мен ми е познато, и се чудя от кой филм.


Последно игра в "Предложението" със Сандра Бълок, най-касовият филм за 2009 година, който аз ще запомня единствено със страхотните чанти на Сандра.
Виж целия пост
# 655
Лили Алън показва завиден целулит - най-интересното е, че не и пука  Mr. Green http://arenabeauty.com/

А за Брад Пит и Анджелина и тук го пише, дали обече е вярно? Жалко! Но с тези шест деца - не е лесно дори да си знаменитост.
Виж целия пост
# 656
Дано да е лъжа....най-вероятно не е истина!

http://blogs.timeslive.co.za/beautifulyoungthings/2010/01/24/joh … t-been-confirmed/
Виж целия пост
# 657

О, боже. Дано не е вярно. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 658
Не се стърпях...бабето от снимката със Сандра Бълок е героинята от "Всички обичат Реймънд",играеше вманиачената му майка. Peace

Абе и аз така си помислих в първия момент, но май не е тя.

А за Джони Деп, дано не е вярно.
Виж целия пост
# 659
Не се стърпях...бабето от снимката със Сандра Бълок е героинята от "Всички обичат Реймънд",играеше вманиачената му майка. Peace

Не е тя. Ето тази актриса е майка му в сериала http://images.craveonline.com/article_imgs/Image/Doris-Roberts-Ray.jpg.

Дано за Джони Деп да е измислица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия