Бронховаксон

  • 18 822
  • 61
# 60
Виждам, че темата не е от скоро, но понеже е изведена на 1-ва стр., а и ме касае...
Давах на сина ми Бронховаксон по препоръка на педиатърката, когато беше на 2 год. Много боледуваше от бронхити и тя го предписа като имуностимулатор Rolling Eyes Нямаше ефект! Предписва му го аще 1-2 пъти, не помня точно, но той си боледуваше. Пи го по схема, която сега не помня каква беше. Даже мога да кажа, че като че ли се влошаваха нещата. Тази година, мисля, нещо пак тръгна към бронхит и тя ме пита дали да му изпише от него, но още преди да й отговоря, тя си разсъждаваше наум, че не бил много хубав препарат, даже по-скоро се влошавало положението и затова да изберем нещо друго. Shocked Е, добре де, защо го правят?! Първо го препоръчва силно, после споделя, че не е хубав. Въпросът ми беше риторичен.
И малко встрани от темата... просто взех нещата в свои ръце и започнах да лекувам детето си сама. Само в крайни случаи съм опирала до това, което ми е изписала педиатърката. Спрях дори да му "подсилвам" организвма с имуностимулатори - било то Цитросепт, клеева тинктура, Ехинацея и пр. Наблягам на здравословното хранене, доколкото ми е възможно, на въздуха, на морето и планината, на слънчевите бани, обливане със слънчева вода.
Клеевата тинктура си я приготвям сама, но не я давам редовно, по-скоро си я правя, колкото да я има в наличност. Настъргвам прополис и го слагам в чист спирт от аптеките, разклащам всеки ден... рецептата я има във форума.


  Бронхо - ваксон = Ваксинация на бронхите. И с какво? с екстрат от храчките на стотици  с хронично болни бели дробове - пише си го в листовката.  Sick
Виж целия пост
# 61
Обаче усещате ли как периодично сменят "вълшебният" имуностимулатор. Едно време масово изписваха Респивакс, после преминаха към Бронховаксон, а сега масово изписват Изопринозин. Кое ли ще е следващото наименование?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия