ПЛЕВЕН - 127

  • 24 348
  • 740
# 45
Дикси, това е бъдещата майка на детето на Благой:

http://www.ndt1.com/article.php/20100111183122712



Виж целия пост
# 46
Въ Дикси що не каза по-рано - http://life.dir.bg/2009/11/24/gallery5429672_0.html   Grinning Laughing Simple Smile
А ся по другата тема. Бранимира ме е изпреварила.  Laughing Тоз голям финал просто беше една пълна боза. Освен, че напълно си затвърдих мнението, че мъжката турска мода в окосмяването е супер досадна, изпаднах в чуденка дали имат нещо общо мюсюлманските им обичаи, та ходят мустакясали и брадясали всичките? Rolling Eyes Отгоре на всичко като музикална заставка вървеше една мелодия, която аз веднага разпознах, нали имам набито ухо Mr. Green , като песен на Лили Иванова - http://www.youtube.com/watch?v=ApysZDW6rf8&feature=related
Като гледам кои са и аранжимент и текстописец сто процента каката е откраднала песента. А днес чета друга клюка, че се била патентовала за десет години напред -  http://www.dnes.bg/zvezdi/2010/01/14/lili-ivanova-zapazena-marka-do-2020-g-nedov.84150

Помело не съм яла, но бих. Обичам всякакви експерименти. Даже и с животни!

И имайте предвид, че неска съм си и гледала бебето и съм готвила, че и на разходка излизахме и с кви теми ви зарибих. Laughing Laughing Laughing
Тва е то докато се мотам да видя кво е помело и ме изпревариха във фотосите! Grinning
Виж целия пост
# 47
Фталл, моля ти се, не се прави, че не разбираш  Mr. Green
Не е грозна,разбира се, но изглежда пошло и смешно. Да не кажа курвенски, щото ще ме цензурират.

Благой, Валенце, е футболист. Аз лично го намирам за сексапилен.
Обаче нали уж голям християнин, много набожен...дъра-дъра, пък замина бременната жена.

Номадка, ти с колко теми ни зариби, ние коя подхванахме  Laughing
Виж целия пост
# 48
Мерси,Дикси,попитах чичко Гугъл кой е той Благой.Личи си,че у нас мачове не се гледат,срамота.Иначе е сексапилен,да.
Кръвното ми падна много днес,като си мърдам главата настрани и направо ми се завива свят. Confused
Виж целия пост
# 49
http://www.slava.bg/images/content/1002/922201-liana__nel1.jpg

Тук Лияна е успяла да съчетае по себе си лъскави дрешки, кожена препаска, баклавички в косата и диадема с камъни   Grinning Бе не мога да ги разбера аз мъжете и това си е (щото и моя сигурно ще вземе я намери за хубавица  Rolling Eyes) Хич нямам вкус
Виж целия пост
# 50
Докато ви изчета и коментирам,някои ме изпреварили:
Нади,с препоръките за филма.
Ерота,с размерите на снимките
Дикси,с това,че снимките ги взимаш от най-близкия пощенски клон
Джина,албума на Хриси е с големи празни бели листи,аз съм си купила и "ъгълчета" занимки,точно по тази причина,че ако искам,мога и по диагонал да ги лепна
Фтал,ако в твой пост има емотикон го проверявам,да знаеш Laughing Blush
Тия дни бях "пас",че и Хриси я хваня дрис#ят@,ама на мама компота с дренки спаси положението ooooh! Sick
Дес,кога ще ходиш на сладкарница,искам и аз да дойда Peace
По повод баниците-аз си купувам едни дебели кори в полупрозрачна четвъртита оранжева опаковка-страшна баница става Peace
А моите снимки бяха тук точно на 3ия ден smile3533Малко да се поосвободя и ще си пусна и аз една голяма поръчка,поради блеене бонусите ми са отишли зян,ама няки ако иска можем да се кооперираме за повече снимки-да ни излязат еФтино Peace
Маргото,много се радвам за каката.Поолекнало ти е и на твоята душичка Hug
Аз сладко нямам намерение да отказвам,дай Боже и да не ми се налага Laughing
По повод дегустациите-като специалист ТТАБН ще ви кажа,че при истинска дегустация виното само се отпива от една чаша,а се плюе в друга.Прави се изключително рядко,но пък ако на един специалист му се наложи на една дегустация да опита от 100-150 вида вино,и глътка да е ще се нафирка.Правили сме дегустации,ще ме накарате да извадя дебелите прашасали тефтери,да си припомня мурафета и да идем в този Музей на виното.Аз лично съм "ЗА" Peace Laughing
Виж целия пост
# 51
Ако ще пием и ще плюем никъде не тръгвам  Naughty Laughing
Виж целия пост
# 52
Aз предлагам да дегустираме 4-5 вина,но да не ги плюем Mr. Green .
Виж целия пост
# 53
Съгласна съм,ще го направим като в ученическите ми години.Първия половин час се дегустира,след това вадим мезето и даскала сядаше с нас-да сподели трапезата...... Peace
Айде,че иде и Трифон Зарезан Party
Виж целия пост
# 54
Aз предлагам да дегустираме 4-5 вина,но да не ги плюем Mr. Green .
Joy Joy Joy
Много теми сте подхванали наведнъж ...
Болните да оздравяват по-скоро. Peace
Виж целия пост
# 55
Aз предлагам да дегустираме 4-5 вина,но да не ги плюем Mr. Green .
И аз с вас  Mr. Green.

Див пращай покана за снимките или друг някой, ако желае Simple Smile.
Виж целия пост
# 56
Ще ви уредя за музея на виното, уредничката е на съседката ми дъщеря.
ОБаче, това с плюенето е кощунство.
Люси, веднага пращам! Laughing
Виж целия пост
# 57
Да взема и аз да се включа....))))

По разни Перли и т.н. от сорта не си падам, гледала съм веднъж 5мин, стига ми толкова. )))
Този футболист и мацката му, не бях и чувала за тях, не се интересувам от подобни "звезди". )

Валенце, дано да си огледала всички оферти....защото наистина ще ти излезе бая солено през тези посреднически фирми. ((

Много кофти, от една седмица не знам какво ми става, но до 2часа стоя и зяпам телевизия и не ми се спи....лягам, само защото е станало много късно. ((
Виж целия пост
# 58
Мира, добре дошла в моя отбор Confused Аз по-рано от 3 рядко лягам, добре, 4е детето спи средно до 9.30-10, та поспивам.

Днес оставих Ейдж без следобеден сън, запо4на много късно да си ляга 10-11 ве4ерта и искам да го оправя режима. До лятото, откакто се е родил, по 4асовник си лягаше в 8 ве4ерта и искам пак така.

След вси4ките биографии, които ми се разказват у дома, на футболисти всякакви от близкото и дале4ното минало, тоз Благой дори не е споменаван. Не ще да е много добър явно Laughing Кофти за бременната му бивша, той е симпати4ен, певА4ката е Sick

Еее, Валенце,  следващият път използвай мен, няма да те 4арджа 20% върху сумата+доставка(доколкото си спомням толкова взима Ломбард), а много сайтове имат безплатни доставки в щатско над определена цена т.е. щеше само да ми платиш пощенските от нас до вас. Дано си заслужава Peace


Айде отивам да гугълна и аз помело-то Joy


Виж целия пост
# 59
Какво за помелото?

Помело (Citrus grandis или Citrus maxima) е цитрусово дърво, което дава най-големите цитрусови плодове. Произхожда от Азия и се отглежда от почти 4000 години.  hahaha

Едно време го даваха като безплатна храна у нашето ТКЗС   chef

ПС Казах ли добро утро  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия