ПЛЕВЕН - 127

  • 24 351
  • 740
# 450
Mmmm, да, ако не стане с графитите, може да му предложим по форумски, ала Море от любов   Crazy
Виж целия пост
# 451
Косе,и от мен глас. Peace
Атракцийке,къде яде торта? Wink
Виж целия пост
# 452
Не съм bobby Simple Smile Някой каза, че сте форумна мафия, а не можете да напомпате гласове за Косето!
Виж целия пост
# 453
Аз помпам ли помпам....цели два пъти успях до сега  Blush

Как пък не си bobby, като на Скайп ми прати линк да гласувам за теб?

АниДани, завидях ти  Sunglasses
Виж целия пост
# 454
Атракцийке,къде яде торта? Wink
В "One", Пламсито, една фиеста ядох,ммм
давай,Косе, изпоразпратих те на Скайп а на другари разни  Grinning
Виж целия пост
# 455
Аз помпам ли помпам....цели два пъти успях до сега  Blush

Как пък не си bobby, като на Скайп ми прати линк да гласувам за теб?


Е как го правите това гласуване по няколко  пъти. Аз като гласувах и ми скри бутона "гласувай".
Виж целия пост
# 456
Маргото, и на мен така. А след няколко часа, като заговориха за Милена Василева и Боби, го отворих пак, и бутонът "гласувай" ми беше отново активен  Peace
Виж целия пост
# 457
На мен една позната ми прати линк още онзи ден и гласувах за нея, значи преди повече от 24 часа, но и нейния бутон ми липсва.
Виж целия пост
# 458
А аз се спуках от кихане днес следобяд и едвам ми направиха плобата hahaha
Помпайте,помпайте,щом ви се ходи на сватба,ама и подаръци ще искам,че и да играете пред кръстника,щото аз и една ръченица не мога Grinning Blush
Ерота,добре са.Да цитирам лекарката "било вирусче явно"....Предупреди Симона,че "бебето" ще мобе да го храни от март месец Laughing Heart EyesЩом ти си получила снимките и аз трябва да имам,днес нямах бележка,утре ще да е деня Praynig
Номадка,чакам потвърждение преди да пусна поръчката.Като се наспиш ми се обади утре Peace
АниДани,никаква вечеря няма да му пригатвям,да знаеш,щото много ме ядосва,а Валентинката е изразна добри чувства към него.Ако го надпишат с мои думи паното,ще го заведа,ще му го покажа,пък то после ще се чуе.За 3та поредна година ми се пада "сватба" в баницата и все нямам късмет Whistling
Мнооого ви благодаря на всички за гласовете,обещавам,ако има сватба да я направя "форумска" Peace
Виж целия пост
# 459
Музе,и аз чаках известие в пощ.кутия,но си намерих снимките  Laughing Не знам как са се излъгали да ми ги донесат и да не ме разкарват до пощата.
Дано успеем до март месец да се съберем с децата,че с тези болести  ooooh!
Ние сме си цяла седмица вкъщи   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 460
Музе, да ти се сбъдне късмета тази година! Отивам да разгледам и гласувам след малко.

Виж целия пост
# 461
хайде тоя път вече не бъркам

Честит рожден ден на Бранимира, отново  bouquet
Виж целия пост
# 462
Музе,и аз чаках известие в пощ.кутия,но си намерих снимките  Laughing Не знам как са се излъгали да ми ги донесат и да не ме разкарват до пощата.
На повечето ги носят. И моите ги бяха пуснали в общата кутия /входът ни се заключва и пощальоните нямат достъп до кутиите/, съседка ми ги качи, за да не хванат краченца евентуално. Аз, честно казано, предпочитам да получа известие и да отида да си ги взема от пощата за по-сигурно.
Музе, ще съм сватбарка и аз, надявам се. Flutter Моята голяма, форумска сватба - да не забравиш какво си ни обещала, че ще си търсим обещаното като наследство.  Mr. Green Hug
Сега ще прочета и Милена Василева. Simple Smile

Стига с тези торти, че корема ми ръмжи за сладичко!
На диета съм. Умирам!

Ха-ха, Веси... Grinning
Айде, пак - Честит рожден ден, Бранимирко! Жива и здрава да си!  bouquet
Виж целия пост
# 463
Хайде добро утро от нас.Дребната се събуди за млякото си-хапва си детето и не иска засега да спи повече.Ще я приспивам по-късно като се наиграе.И чета кой какво е писал-интересни неща има за четене. bdbaloni на branimira76  bouquet
Виж целия пост
# 464
Музе, ти навий човекът, пъък за ръченицата не му мисли, някои тренират все пак   Mr. Green   
Честит рожден ден, Бранимира    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия