ПЛЕВЕН - 127

  • 24 351
  • 740
# 540
Номадка, лельо, честито!   bouquet
Да е жив и здрав племенника ти! Много късмет и усмивки му пожелавам!
Брат ти освен сантиметрите, от вълнение да не е пропуснал да каже и как са го нарекли?  Laughing

Виж целия пост
# 541
Честит племенник , Номадка! Жив и здрав да ви е  bouquet
Виж целия пост
# 542
Честито, лельо Номадка! Да е жив и здрав племенника!
Виж целия пост
# 543
Да ви питам, колко пиксела са ви снимките?
Див,моите са 2048 х 1536 и трябва ръчно да ги оправям една по една преди поръчката иначе главите са отрязани наполовина  Laughing
Виж целия пост
# 544
Милена,честито!Да ви е ив и здрав!

Див, моите със сигурност са големи, не съм забелязала да са отрязани главите. newsm78

Ерота, и в самия сайт можеш да ги оправиш.
Виж целия пост
# 545
Номадка ,честито момченце,да ви е живо и здраво!

Моите пиксели са 4000 / 3000 ,не ми казвайте ,че ще са с отрязани глави . Cry
Виж целия пост
# 546
AniDani,аз в сайта ги оправям  Simple Smile
Виж целия пост
# 547
Номадка,да ви е живо и здраво момченцето! Hug
Виж целия пост
# 548
Див, сега ги погледнах моите. Движат се към 3500/2000. Нямам изрязани.
Виж целия пост
# 549
Моите снимки също са големи, нямам нито една отрязана.

nomadka, честито бебе, да е живо и здраво. )))
Виж целия пост
# 550
Номадка, честито бебе, да ви е живо и здраво!
Виж целия пост
# 551
Лельо Номадка,да ти е жив и здрав племенника Heart Eyes  bouquet
Силви,да се оправяте бързо Praynig Heart Eyes
Моите снимки незнма с какви пиксели са  Whistling 
Ще ми се да пусна голяма поръчка,че да мина 500те снимки и да ми излязат по-евтинко Whistling Wink.Мераклии за коопериране?
Виж целия пост
# 552
Номадка, честито ви ново момченце в семейството!
Дано майката се възстанови бързо, таткото да не препие от щастие, а детенцето да расте безгрижно, здраво и любопитно!
Да вземе на леля си дар словото също така, може и на брачедка си къдриците.  Laughing

Косе, ако имаш време да ми обясниш с прости и ясни инструкции /като за малоумен/ какво трябва да направя, за да се включа към поръчката ти - много ще се радвам, може като се засечем в скайп или на лични. Елена у нас няма нито една извадена снимка. Може да ми пишеш и колко ще ми струва да извадя 100-200 снимки. /може и по-малко, ако има и други желаещи, тъкмо ще ги избера по-бързо/
Виж целия пост
# 553
Des,ще ти пиша на ЛС
Виж целия пост
# 554
Дикси /или ако някой друг го е запазил/, може ли да пуснеш пак статията, за синдрома на разтърсваното бебе?

От курса ни показаха тази, но твоята дали не беше на български?  newsm78
http://www.dontshake.org/sbs.php?topNavID=4&subNavID=32
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия