2. Вени
3. Тина
Правя си планове да дойда , но не разбрах от колко часа
. Ще връча на всяка баба по едно внуче и пристигам .Аз не съм толкова негативно настроена за ДГ тук, както и за парите и ще си направя пас по темата
. Като цяло съм доволна, само да не бяха болестите, но това го има навсякъде. Нито базата е лоша, отношението добро, храната ми се струва доста разнообразна. Щатските такси не искам и да ги коментирам
. Племенникът вече е ученик и продължават да се доплащат какви ли не работи. Класът също е 27 деца, е , може би базата само превъзхожда в пъти нашата.Миз, вие ме разбихте , представям си ви
. И това значи , че трябва да си обърна главата на долната страна и да си протегна половин метър ръката - и така докато заспи , не е лесно. За сметка на това пък Нора към 2 часа я взимам при нас ,че иначе се буди на всеки час, но гледам поне да си заспива в нейния креват. Надеждата ми е , че като започне да спи цяла нощ няма да я взимам и така.Деси, мерси за отговора за клеевата тинтура, че я започнем
. Ваня, приятно изкарване на вас
.

. В кой щат са твойте близки?
.
.
