
Тук съм, ОК сме, но толкова работа ме е налегнала....Снегът се топи тук, а беше хубаво. Дано има още малко тая зима
И за мен пък хич не е нормално някой да стои и дебне покупки от Ларедут за десетки евро и да мрънка за пъти по-ниска такса. 
Благородно завиждам за срещата, а в атя връзка - какво казвате за Пленума 





. Иленко, честит ти празник мила! Да ви е здрав, да ви радва и да е все така креативен
.
/ а старата продадохме и сме пешеходци дори
/ и в този ред на мисли едва ли ще можем да си го позволим.
, как сте?! .
.
), мили ми момичета! 
Енивчка, желаем ви весел празник
. Тази година не ни се очертава почивка в БГ, ще ходим по сватби и там ще си видя родата

Препоръчани теми