
. От друга страна сега си мисля, че е добре че не знаех, че иначе съвсем щях да се панирам, ако гонеше 40-те грасдуса. Дадох му хексалгин по препоръка на педито и смъкнахме криво-ляво температурата, поне да се наспи като хората. Не можех да си позная детето, толкова отпуснат, лежи у мен и бълнува нещо с отворени очи, от 14 ч. вчера до тази сутрин въобще не слезе на земята да ходи, където го оставиш, там стои, нямаше силици и да плаче даже, абе ужас... А днес все едно нищо не е било, беснее из къщи /чук-чук на дърво всичко да е минало/.








Аз децата на всички ги познавам и без да им пише имената отдолу. Е, не всички, а тези, които пускат често снимки или познавам на живо. 
. Разбирам те много добре, Илия е болен вече две седмици и аз направо не знам къде се намирам
и на мен. Препоръчани теми