АКНЕ И РОАКУТАН

  • 166 311
  • 760
# 270
След вече 7-месечно лечение мога да кажа, че доста от белезите се заличиха. Други избледняха и кожата се "изравни". Има една лека червенина по белезите, която лекарката каза, че ще изчезне след като спре приема на роакутана. Белезите, които останат след това ще ги махат с лазер.
Виж целия пост
# 271
Ами на мен цялото ми лице е мазно с много черни точки,малко пъпки и доста петна от пъпки,но хубавото е че нямам кой знае какви белези,защото не си пипам пъпките а само се скапвам когато се видя в огледалото. Значи давате надежди ,че това лекарство ще спре мазната кожа или поне намали,ще свие портокаловите пори ,премахне акне и милионите черни точки Sad

Аз не мога да разбера от както имам акне ,всеки ден сутрин и вечер си мия лицето с гелове и т.н предписани от дерматолог и пак абсолютно цялото ми лице е в черрни точки и гадни червени пъпки Sad
Виж целия пост
# 272
здравейте
аз вече 4 месеца го пия и виждам разлика към по добро  Grinning Grinning Grinning
но бих искала да ви попитам каква храна ядете  Embarassed защото това ми е най-големия проблем  в почти всичко има витамин А и мляко неможе е 4е то какво остава ooooh!
Виж целия пост
# 273
Здравейте,вече съм почти убеден ,че ще започна лечението с роакутан.Само да посъбера малко парички.
Ето това,така да се каже ми вдъхна кураж!

http://www.acne.org/messageboard/Accutane-Gallery-t87675.html
Галерия на хора преминали лечение с Изотретиноин (Преди и След) ,като гледам какви кожи е оправило това лекарство,просто който има голям проблем да не се замисля ,няма да умре,това е за цял живот!
Виж целия пост
# 274
crosser нали след лекарска препоръка.
Виж целия пост
# 275
Ами не точно.Ходя на дерматолог и всеки път когато отида тя ми казва - "няма ли вече да се изчисти лицето" и т.н ... Какво да ви кажа...лекарите предписват лосиончета за мазане,но не лекуват проблема ,а следствието,не е ли така ? Когато посъбера пари ще питам лекарката ако иска да започнем лечение с роакутан,ако не ще търся друг дерматолог.
Моето акне не е свръх тежко,но имам мазна кожа,много черни точки и много гнойни пъпки. Колкото да ме е срам да излезна от нас.
Аз хубаво се мацам с каквото ми каже дерматоложката,но 3 години вече си ходя пъпчив.
То акнето няма да спре ей така от самосебе си (карам 19-та години),такаче съм решил да го спра завинаги .
Не съм ли прав?  Wink
Виж целия пост
# 276
Отиди в Токуда. Там има добри специалисти.
Това лекарство е много токсично и не бива да се препоръчва без лекар.
Виж целия пост
# 277
Здравейте,тази година ще съм 12ти клас и мисля да започна лечението с роакутан,но и мам един въпрос. Понеже тази година ще имам курсове за шофьор,роакутана ще попречи ли на изпита ми ? (на шофирането)
Виж целия пост
# 278
Здравейте.
Лоша новина за всички, които се лекуват с лекарството. Към момента продукта е изчерпан във всички фармацефтични складове на България. Моля, ако някой има излишна опаковка да пише, защото днес ми свършва, а не искам да прекъсвам лечението. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 279
Имам един въпрос. Роакутана уврежда ли черния дроб ? Искам да знам след края на лечение с роакутан , може ли приема на лекарството да ми донесе ядове с черния дроб? Благодаря.
Виж целия пост
# 280
В самата листовка си пише, че лекарството натоварва черния дроб, затова и не трябва да се пие алкохол по време на лечението.
Виж целия пост
# 281
Здравейте,мога ли да поръчам от някой или ваш познат роакутан от румъния.
Виж целия пост
# 282
Пак казвам - лекар. Защото тои назначава почти всеки месец крьвни изсл. за черния дроб.
Виж целия пост
# 283
Решил съм да отида в токуда.Бихте ли ми предложили добър кожен лекар от там ?
Предлагаха ми Д-р Людмила Попова,д-р Тодор Петков,но бихте ли ме ориентирали към най-добрият?
Благодаря Ви! Simple Smile
Виж целия пост
# 284
Решил съм да отида в токуда.Бихте ли ми предложили добър кожен лекар от там ?
Предлагаха ми Д-р Людмила Попова,д-р Тодор Петков,но бихте ли ме ориентирали към най-добрият?
Благодаря Ви! Simple Smile
Ходила съм при Д-р Тодор Петков- оттук разбрах, че изписва Роакутан, но той прецени, че нямам нужда от толкова силно лекарство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия